KOOPIATE MARKEERINGUD

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
Üksik Hunt

KOOPIATE MARKEERINGUD

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Tegin siis uue teema nende markeeringute jaoks, millest Ikškele teemas juttu oli, siia võite kõi julgelt postitada markeeringuid milles te kahtlete.
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Kuna tekkis küsimus kamraadidel erinevatest koopiatest ja neil kasutatavatest markeeringutest, siis teen ise jutuga otsa lahti. Minul on käinud käest läbi igasugu ime koopiaid kui ka ole nähtud kõikvõimalikke imevigurid, mida üritatakse müüa originaali pähe. Kuna ma siit arvutist pilte panna ei saa siis lisan need hiljem. Koomilisemad asjad, mida näind on ''SS MP rihm'' markeeringuks kana kes istub ruunidel, joogipudel, mis sai ostetud e-bay'st ja kui pläsku vildist välja võtsin oli põhjal kiri Made in Taiwan. Igasugu lihtsamaid näited on küllaga ja üritan neist ka ajapikku pilte siia ülesse saada.
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Nii algatuseks tulevad siis kolme eseme pildid (need lisab Uscha):
1. see imeline SS MP rihm;
2. tänapäeval tööstuslikult valmistatud võitoosi markeerigud;
3. Eestis pesitsevate venerahvusest käsitöömeistrite poolt valmistatud ''sõjaaegne'' patarei;
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8200
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1463
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

On's kellelgi mõnd koopia telkmantli tempelt?
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas speedsta »

Mille järgi näiteks originaal ja koopia patareid omavahel eristada? Tegemist suht lambi asjaga, ei oleks uskunud, et võltsitakse ka selliseid asju :shock:
Kasutaja avatar
LoCo
Moderaator
Postitusi: 2140
Liitunud: L Aug 05, 2006 10:03 am
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

Üksik Hunt kirjutas:3. Eestis pesitsevate venerahvusest käsitöömeistrite poolt valmistatud ''sõjaaegne'' patarei;
:shock: isegi ühe sellise omanik, palju õnne mulle :D Oleks seda keegi varem rääkinud :oops:
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Siin näiteks daimon patareid. Veel vanutamata :?
http://cgi.ebay.co.uk/WEHRMACHT-4-5-Vol ... dZViewItem[/img]

Ja palju muud.
http://stores.ebay.es/FELDPOST-14-45-MI ... idZ2QQtZkm
Võid osta kingapaelu, tikutopse, niidirulle, nööpe jne.....................
Kui on tohutu turg taga, siis saab ka täi nahkadega äri teha.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
LoCo
Moderaator
Postitusi: 2140
Liitunud: L Aug 05, 2006 10:03 am
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

Kas need binokli rihmal olevad kullid on originaalid? Kull ja D täht on esindatud kolmes kohas - rihma mõlemas otsas ja sellel osal mis käib klaaside peale.

Pilt
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

LoCo kirjutas: Oleks seda keegi varem rääkinud :oops:


Kohe kindlasti olen just patareidest kas siin või mil.netis varem rääkinud :?
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

...
Viimati muutis kass, R Sept 07, 2007 11:56 pm, muudetud 2 korda kokku.
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

On Saksas siis üks tore firma Berliner Auktionshaus für Geschichte, kodukas neil www.berliner-auktionshaus.de nad kauplevad umbes 90 % ulatuses koopiatega ja üritavad neid müüa originaali pähe. Minule pakkusid nad 1.klassi Ida-alarahvaste vaprusmedalit mõõkadega mis nägi nii kohutav välja ja oli suuruselt 2.klassi medali suurune. Kui küsisin kas nad peavad mind lolliks ja kui ütlesin, et suudaks ise parema viiliga rauast valmis viilida, siis soovitati mul sealt firmast lahkuda ja mitte kunagi enam sinna tagasi tulla.
Kasutaja avatar
moosivaras
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: N Jaan 05, 2006 12:13 am

Postitus Postitas moosivaras »

no vot kuskil ma pakkusin välja et võiks kuskile sellised kahtlased saidid kokku koondada, et kõigil teada oleks kust saab valet kaupa ja sellised saidid kõlbaks sinna küll, et äkki ikkagi teeks sellise teemakese kuskile? ikkagi rahva harimise mõttes. 8) pärast olen jälle mina see sant keda ei kuulata :oops:
"Sõja ajal seadused vaikivad."
"Kuni eksisteerivad suurriigid, on sõda vältimatu."
"Kui ihkad rahu, siis valmistu sõjaks."
"Sõda on poliitika jätkamine teiste vahenditega."
"Kiireim viis sõja lõpetamiseks on selle kaotamine."
gryynwald
Kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: R Sept 16, 2005 6:43 pm

Postitus Postitas gryynwald »

Raudrist
Kohe kindlasti olen just patareidest kas siin või mil.netis varem rääkinud
Äkki viitad oma postitusele, mul endal on see teema kahe silma vahele jäänud.
Olen ise samuti eelpoolmainitud patarei omanik, sai teine kunagi Võru antiigi poest ostetud kaasasoleva legendiga, et hiljuti maja seina seest leiti suurem partii. Ei uskunud, et isegi selliseid pisiasju(madala hinnalisi) viitsitakse võltsida. Huvitav on see, et sama ajaga oleks võltsija ehitajana palju rohkem teeninud.
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Ka Võru antiigis suvel nägin ühte, väga rapitud seisus. Võimalik, et koopiad tehti ikka üks-ühele ja ka taoliseid originaale on liikumas? Samas müüakse teist tüüpi saksa kulliga patareisid USAs kuue taalaga, tont teab.
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”