Pilte Saksa miinikastidest???

Kõik, mis puudutab padruneid, mürske, miine jne.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Pilte Saksa miinikastidest???

Postitus Postitas kortik »

Kas kellegil on käepärast näidata pilte Saksa miinikastidest.Täna toodi üks kast suurusega 36 korda 36 cm.Laius ca 14-16 cm.Mõtlen tankitõrjemiini.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Tänan

Postitus Postitas kortik »

Tänan, tegemist ongi "Tellermine 42" kastiga.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Palun,Kui müügi plaani siis vöid minule pakkuda.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Värvist

Postitus Postitas kortik »

Kusjuures puhastasin lihtsalt Tellermine kasti suurest kõntsast sooja veega ning selgus, et natuke isegi jäänud seda ilusat kollakas-pruuni värvi.....Nii seest, kui ka väljast.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Kurtnast saaksid miini ka sinna sisse.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Usun

Postitus Postitas kortik »

Usun, et saaksin midagi sisse, ainult mul natuke teised põhimõtted.Lihtsalt ma ei vea koju midagi sellist sisse, mida teatud onud hakkavad pärast protokolli koostamist välja vedama.Kui asi pole muidugi 1000% deaktiveeritud või kui tegu relvaga, mida mul vaja, siis ainult ametlikult ja ainult läbi relvapoe.
Aga loomulikult saab laadalt ka sellise miinikesta, millega ilmselt probleeme ei tekiks, selles on sul õigus.Kahjuks sel aastal ei jõua kuidagi laadale.Tuleb tuustida kohapeal ja oodata järgmist aastat....
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

oktoobris laat jälle.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

+++

Postitus Postitas kortik »

Loomulikult, peast õhtuks juba sassis, loomulikult on ju sügisel ka.Katsun sulle t.naha pildi ka üles seada.KOhe pärast pühi, siis saad 100% olla kindel, kas loovutad mulle kasti, või mitte....
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

No kuu aja pärast on Lätis ka suur laat.
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Arvan, et selle kasti sisu leidmine läheb ka Kurtnas see aasta suht keeruliseks (lugeda võite Tagadi restauraatorite päeva kauplemis eeskirju), sest ametlikult selliseid asju ei deaktiveerita ja kõik kauplejad kellega ma rääkind olen jätavad seekord sellised kaubad toomata ja ajendatud on see konkreetselt ühest momendil uuritavast jamast.
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Sellest on küll kahju,endal oli huvi möned miinid koju vedada.
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

No äkki mõni külamees, kes asjast midagi kuulnud pole veab mõne kohale :D .
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

Loodan, et kamraad Soadf kõneleb ikka deaktiveeritud kaubast???Isiklikult normaalseks ei pea, kui mehed-olgu nad maalt või linnast kauplevad sellise asjaga, mis võib varem või hiljem suurema või väiksema probleemi tekitada?Endale, või teistele.Kirurgi ja kunagise sõjaväearsti pojale olen ühtteist kuulnud ja kodulinna vahel jalutab karkudel ühesilmalisi mehi küll.Üheksakümnendatel, teenides kunagi politseis olen ühes alkohoolikute peres ära võtnud sütikuga F-1, millega pähkleid lõhuti, muidki juhuseid olnud.Nt lennuki rakett vene erusõjaväelase kolmetoalise kortri elutoa nurgas jn jne jne.

Pealegi kui kamraad Üksik Hunt kirjutas, et keegi selliseid esemeid enam ei deaktiveeri....
Pole küll õpetaja, ega soovitaja, kuid elame parem seiklusteta.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Re: ???

Postitus Postitas soadf »

kortik kirjutas:Loodan, et kamraad Soadf kõneleb ikka deaktiveeritud kaubast???Isiklikult normaalseks ei pea, kui mehed-olgu nad maalt või linnast kauplevad sellise asjaga, mis võib varem või hiljem suurema või väiksema probleemi tekitada?Endale, või teistele.Kirurgi ja kunagise sõjaväearsti pojale olen ühtteist kuulnud ja kodulinna vahel jalutab karkudel ühesilmalisi mehi küll.Üheksakümnendatel, teenides kunagi politseis olen ühes alkohoolikute peres ära võtnud sütikuga F-1, millega pähkleid lõhuti, muidki juhuseid olnud.Nt lennuki rakett vene erusõjaväelase kolmetoalise kortri elutoa nurgas jn jne jne.

Pealegi kui kamraad Üksik Hunt kirjutas, et keegi selliseid esemeid enam ei deaktiveeri....
Pole küll õpetaja, ega soovitaja, kuid elame parem seiklusteta.
No mitte ametlikult deaktiveeritakse küll,enne ostu lasen ikka asja ette näidata.
Vasta

Mine “Laskemoon/Ammunition”