Ootan võimalusel kaastööd!

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Hakkan otsima

Postitus Postitas kortik »

Kamraadi ikka vaja aidata, kuid mul küsimus, milline peaks olema otsitavate asjade kvaliteet? Asi selles, et mulle on aastate jooksul kõikvõimalikke lähkreidpakutud, kuid kui need pole olnud vähemalt hindele 3 pluss, pole ma neid võtnud ja loomulikult pole ka vaadanud, mis märk ühel või teisel küljes on?
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: Hakkan otsima

Postitus Postitas divine »

kortik kirjutas:Kamraadi ikka vaja aidata, kuid mul küsimus, milline peaks olema otsitavate asjade kvaliteet? Asi selles, et mulle on aastate jooksul kõikvõimalikke lähkreidpakutud, kuid kui need pole olnud vähemalt hindele 3 pluss, pole ma neid võtnud ja loomulikult pole ka vaadanud, mis märk ühel või teisel küljes on?
Asjade kvaliteet polegi mingi määraja, lihtsalt markeeringuid ja daatumeid üritaks võimalikult palju kokku ajada.

Kuna asi hakkab kole kirjuks minema, siis praagin välja kogu muu stuffi, arvesse võtan ainult alumiiniumist välipudeleid, nende korke ja joogitopse. Viimase nädala jooksul pole listi kallal käinud, mingi etk roogin sõnniku välja.
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Ootan võimalusel kaastööd!

Postitus Postitas funker »

Mõned pudelid ja nende markeeringud leiad siit:

http://www.jurgen.ru/thing/
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: Ootan võimalusel kaastööd!

Postitus Postitas divine »

majakavaht kirjutas:Mõned pudelid ja nende markeeringud leiad siit:

http://www.jurgen.ru/thing/
Tänks lingi eest, mõned fljagad oma tuttuudsuses teevad kadedaks.
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”