lähivõitluspandla materjal?

Autasud + kraenurgad, pagunid, käiselindid, varrukaembleemid jms.
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

valts94 kirjutas: Uuuu Siii..li..keee...Kas oled nüüd selgust saanud nii spange
kui müüja suhtes?
Sain selgust paari minu jaoks arvamusprominendi käest ja asi tunnistati õigeks
Müüja tundub osta keskkonnas suht värske olema, seega ei tea 100% kindlalt öelda, aga ise ütles, et on 20 aastat sellel alal tegutsenud ja alati aus olnud!
http://www.album.ee/TigeSiil
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

raudrist on vihjanud mitu korda,et maa seest leitud tsinkleiud ongi pudedad.see on õige.olen ise leidnud reich-i kopikaid ja olenevalt maapinna koostisest on mõned sõrmede vahel lihtsalt pulbriks pudenenud.nii et-imestada pole midagi.
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 724
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

Postitus Postitas Plönn »

Niipalju veel mainiks sekka, et paaril tõsisel Vene foorumil püüdis ilmselt sama tegelane lähiminevikus oma spanget audentida, uurides justnimelt ehtsuse võimalikkust. Vastused olid paraku vägagi kõhklevad, tema hinnapäringule pakuti originaalsusele tuginedes vaeses Ukrainas max 150 dollarit... Seega tegelane ei teadnud ka ise täpselt midagi, see on fakt.
Tema ausus ? Mina isiklikult võin väita, et olen mehelt toimiva asja pähe katkist rokka saanud. :evil: seepärast ostkem sellistes ebakindlates olukordades võimalusel oktsijonitelt neid vidinaid deposiidiga !
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Plönn kirjutas:Niipalju veel mainiks sekka, et paaril tõsisel Vene foorumil püüdis ilmselt sama tegelane lähiminevikus oma spanget audentida, uurides justnimelt ehtsuse võimalikkust. Vastused olid paraku vägagi kõhklevad, tema hinnapäringule pakuti originaalsusele tuginedes vaeses Ukrainas max 150 dollarit... Seega tegelane ei teadnud ka ise täpselt midagi, see on fakt.
Tema ausus ? Mina isiklikult võin väita, et olen mehelt toimiva asja pähe katkist rokka saanud. :evil: seepärast ostkem sellistes ebakindlates olukordades võimalusel oktsijonitelt neid vidinaid deposiidiga !
Ostsingi deposiidiga ja vaatasin enne ise ning lasin paaril arvamusautoriteedil(minu jaoks vähemalt) asja oma silmaga üle kaeda. Mõlemad ütlesid väga kiiresti, et asi õige! Alles seejärel sooritasin makse :)

Kusjuures osta.ee lehel pidada igasugu tegelased nii kaupa müüma, et lasevad oksjoni võita, raha üle kanda ja siis jäädki oma kaupa ootama. uudisteski sellest juba palju kirjutanud. Ma teen kõik maksed deposiidiga nüüd!!! Soovitan kõigil, kes sealt miskit muretsevad, masu aeg sünnitab igasugu taolist pettust!!!
http://www.album.ee/TigeSiil
Vasta

Mine “Autasud & Embleemid/Awards & Insignias”