Peitjate jälgedes.

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Vasta
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Postitus Postitas brunner »

Hall Kardinal kirjutas:Ja kui tõesti hakkavad juhtuma asjad,et sink leiva pealt ära kaob just seetõttu,et selline olukord tekitatakse on sellel asjal ka üks nimetus,mis ei lähe kokku põhiseadusega. Mis puudutab igasuguste väärnähtuste lahkamist TV - s ,siis nii see just peabki olema.Või peaks aga kõik väärnähtused maha vaikima,pugema ja idioote kiitma?. Pole minu põhimõtted. Mis puudutab tanki,mõne jaoks müstilist,mõne jaoks mitte,siis on see täiesti olemas ja ega ma pole organite ees sellest ka mingit saladust teinud.Keegi lihtsalt pole küsinud.Tuleb kunagi soodne talv üritan kätte saada.
Lubage pugeda :) - ilusti ööldud! Kannatlikku meelt ja jaksu edaspidiseks!
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Pole hullu midagi.Lähen nüüd mõneks päevaks metsa häbenema ,ikkagi jälle riigi vara kallal käidud.
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Postitus Postitas brunner »

Vöta igaks petteks vidiukaamera kaasa-ku pöngerjad jälle tülitavad,salvesta salamahti.Pärast hää seda lollust vahtida :)
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Kasutaja avatar
Anton
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: E Juul 03, 2006 10:39 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anton »

Õige see! Pläma ja musta pesu pesemine pole selle foorimi koht. Sii palun kirjutage vastavalt teemale asjast. Moderaatorid on asja loha lasknud, pläma ajajad tuleks kustutada :twisted:
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8200
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

Moderaatorid on asja loha lasknud, pläma ajajad tuleks kustutada
nii minul kui ka modedel on silm peal sellel, mis siin toimub.
ma olen võimalikult vähe üritanud teiste kasutajate postitusi muuta või kustutada - ainult siis kui on kirjutatud täielikku lauslollust.
ma ei tunne lähemalt kumbagi osapoolt, kes siin vaidlevad aga mõistan, et mõlemad osapooled on kindlad, et just neil on õigus.
tore kui te saaksite ükskord asjad sirgeks räägitud aga nagu ma juba varem olen maininud siis arvan, et siin mitmesaja inimese ees ei ole kõige õigem seda teha.
see teema, mis ville algselt avas oli igati põnev aga nüüd on see muutunud lihtsalt poriga loopimiseks. ma ei taha teemat sulgeda aga kui see ei muutu tagasi selleks, millena see algselt mõeldud oli siis olen kohustatud seda tegema.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1463
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Kardinal, vahest oleks kena ka fotomaterjali vaadata, kasvõi deformeerunud ja roostes junnidest.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Sorry! Ja tuhandete inimeste ees võib üks foorum lasta öelda,et siin on põhjakiht?. Hea küll,lõpetame minugi poolest,vist on nii õigem. Aga ähvardada ennast ei lase.Ja lähipäevil siis vaatame pealegi roostes junne.Ongi teisi fotokasse mõned kogunenud.Tark tuleb mõnipäev ja paneb üles siis näete.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8200
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

Ja tuhandete inimeste ees võib üks foorum lasta öelda,et siin on põhjakiht?
lohutame ennast sellega, et tõenäoliselt oli tegu paadunud punasega :wink:
foorum.rindeleht.ee
väikemees

Postitus Postitas väikemees »

Ku... plekkpea võttis sönad suust

ennast huvitaks ka mis sellest koormast sai mis pidi olema kuskil jõe põhjas kuhu mina kahjüks ei pääsenud :cry:

ja sooviks selle jama asemel hoopis korraliku fotosessioon
Shiim
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: P Mär 04, 2007 2:27 pm

Postitus Postitas Shiim »

Hall Kardinal kirjutas:...tuliselt kahju,et keegi ei filminud Jõhvis Soodeni väljakaevamist
Kas Sooden taheti ümber matta? Praegu peaks ta olema maetud Vabadussõja ausamba kõrvale, koos adjutant Jüriadoga?
Kasutaja avatar
Anton
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: E Juul 03, 2006 10:39 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Anton »

Moderaatorile ettepanek: vaidlejate jaoks võiks teha eraldi alateema "mudamaadlus". Kes soovivad avalikult teineteist poriga pilduda, las teevad seda seal
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5352
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Vastutulles kollektiivi soovidele on alateema uuesti avatud. Paluks kamraade edaspidi suuremat sõnasõda vältida :wink: ...
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

No minu pärast võite lukku ka panna,kui tahate. Ja jätkame siis pealegi nii nagu õndsa Jossifi aeg: Tahtsid jõulusid pidada siis katsid akna tekiga kinni,kui ei katnud tulid kustutajad. Roostes junnidega seal jõe põhjas on nii,et need on seal ilmselt ikka alles.Mina roobitsesin sealt ühe tulenuia välja ja seega on mulle selge,mida koorem sisaldas.Ja rohkem koht mulle huvi ei paku.Eks homme saate pildid.Tegemist ühe väga kummalise tulenuiaga.Tagant kindel venelane ,eest sakslane. Kui aga siin või kusagil mujal näiteks lõhkekehasid näidata,siis Teile teadmiseks: Kui näitate,peate hiljem tõestama,et olete ka lasknud need hävitada.Seda asja tean täiesti täpselt. Nüüd Soodenist: Ja oligi nii,et taheti ümber matta.Miks ei saadud selle vist ütlesin juba välja,ja täiendavat infi võib küsida tegijate käest,sealt paremast foorumist. Täna käisin siis vaatamas,kuidas mu brigaad tööd oli teinud. Oli ühe koha suhtes kahtlusi,et on vana asula.Kaevama ei viitsinud hakata.Läksin kohale ja külvasin väheke maisiteri.Paari päeva pärast oli korralik künnipõld.Siis torkisin vardaga auke ja sinna panin veelkord maisi.Siis künti sügavamalt. Täna siis tulid tänu kündjatele leiud Rooma hilisemast rauaajast. Ja nüüd võib karistada tegijaid.Ma küll ei tea kuidas nad metsast kätte saadakse ja kuidas nad seletusi annavad. Muide arheoloogidele on juba selles osas teave edastatud,pidavat olema küllalt haruldane avastus. Ja teema pealkirjast: Otsin ju seda mida keegi on peitnud.Olgu see siis mehaanikute poolt peidetud seade,või mõne tegelase tegelik tegemine.Kõik ju ühte moodi peidetud asi.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Nüüd siis soost tagasi.Autot veel ei paistnud,tuleb vist palju kaevata. Esimesed paarsada meetrit tee algusest läbi vaadatud. Lätllased kurjamid kohe koli hakanud laiali loopima. Esimese asjana ilmus välja ilus kena saksa raadiojaam,värv peal ja kanad ka. Siis tuli kastikene,mille sees 25 püssigranaati,padrunid puukuuliga ja see seade,mis käis püssi otsa.Ühesõnaga komplekt. Eks näeb mida see koht edasi annab.Proovin juba teist päeva pilte panna,aga miskipärast ei saa.
Kasutaja avatar
BR00M
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: E Juul 03, 2006 6:23 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas BR00M »

:shock: :shock:

Ootan huviga pilte :o
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”