Peitjate jälgedes.

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Vasta
Kasutaja avatar
Manurhin
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Sept 23, 2007 8:21 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Manurhin »

Mitte halligi ei saa aru. Mis relee? Ja miks ei tohiks siis autos mõnda suvalist releed vedeleda? Nojah, muidugi, kui see relee on seotud nt. vahelduva tonaalsusega helisignaaliga, siis hakkab politsei loomulikult pahandama. Või oli sul äkki hoopis radaridetektor autos?
Garrett ACE 250
Die Fahne Hoch!
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Manurhin, "relee" on siin tinglik nimetus, sellele misiganes ;)
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Kardinal, mis olid "relee" ligikaudsed mõõtmed?
Kasutaja avatar
Manurhin
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Sept 23, 2007 8:21 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Manurhin »

majakavaht kirjutas:Manurhin, "relee" on siin tinglik nimetus, sellele misiganes ;)
Nüüd vist äkki midagi natuke hakkan taipama :wink: . Näh, ei jõudnud enne eelmise postitusega pihtahakkamist Halli Kardinali viimast posti lugedagi. Aga siiski, võimalusel ootaks, et peaasjaosaline meid natuke "valgustaks".
Garrett ACE 250
Die Fahne Hoch!
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Mõõdud: läbimõõt veidi suurem ,kui 50-ne sendisel ,pikkus ca.10 cm juhtmejupp veidi pikem kogupikkusest. Täistunnil saatis midagi kuhugi ,sest mobla ja sisselülitud metallikas hakkasid häälitsema.Mängisime teisega siin mitu tundi. Ma olen omanud ka sellist telefoni,kus peale kõne lõpetamist mõnele teatud numbrile,teatas meeshääl,et helistas Drevingu telefon. Sellega sai ennast pool aastat lõbustatud ja lõpuks tegime ühe omavahelise kõne,kus seda teemat arutasime.Siis meeldiv onu enam sõna ei võtnud.
Kasutaja avatar
pulkvedis
Kasutaja
Postitusi: 55
Liitunud: T Apr 03, 2007 7:16 pm

Postitus Postitas pulkvedis »

Oled sinna ikka mees :D VIGURIV2NT.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Vigurivändad ikka rohkem mehaanikud ja need kes mehaanikuid tellivad ehk maakeeles koputavad.Kuid ka kõige parimatelgi asjatundjatel juhtub vahel äpardusi - elu lihtsalt on selline.
Kasutaja avatar
Manurhin
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Sept 23, 2007 8:21 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Manurhin »

Krrrt, Hall Kardinal, sul oli siis "saba" taga :!: :idea:
Garrett ACE 250
Die Fahne Hoch!
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Ja veel: Kuna mehaanikud tundsid huvi miks kogu aeg vabal ajal autot metsades pargin siis ometi ei saanud neile pettumust valmistada,tuli lihtsalt rekka külge panna,see veab kogu aeg puid. Muidugi oleks võinud ka konstaabli käru külge panna.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Vahel ikka pannakse jah seda sabakest ju siis arvavad,et sellega parem välja näen. Ma olen selliste asjadega juba ammu harjunud.
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Kust kohast sa oma autos selle asjakese leidsid? Kuidas nad selle olid kinnitanud? Kas nad olid üritanud seda juhet ka kuhugi ühendada, et visuaalselt asi oleks sulle usutavam?
Kasutaja avatar
Manurhin
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Sept 23, 2007 8:21 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Manurhin »

Üks teemakohane link ka siia: http://www.hot.ee/spioonipood/
Garrett ACE 250
Die Fahne Hoch!
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Pakiruumis polstri vahel.Konkreetselt bensiiniluugi avamisanduri juhtmete küljes teibiga kinnitatult .Antenn e.juhe rippus niisama. Eks ta sellepärast seal oli,et kellel sinna ikka asja. No see ka oma hooletus,maa värk ja pakiruumi suurt lukus ei hoia.Õigem põhjus muidugi see,et tolm luku vahel ja vahest lihtsalt kesklukuga ei taha sulgeda ja avada. Ja alati saab ju öelda,et saksast toodud auto ja mine tea,mis seal külge on pandud. Eks ta mingi asukohamääraja oli.Kust kurat nad muidu mind omakandi metsadest pidevalt üles leidsid.Eks arvavad,et mul lõhkeainekoorem peal.
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

No kui jutt õige, siis on Pealtnägijal taas mingi aeg muretu. Loodetavasti on siis võimalik ka seda "releed" kuskil telepurgis paari nädala pärast silmitseda :D. Aga eks ta üldiselt ju nii ole - külvad tuult, lõikad tormi. Kui muidu elu pole piisavalt huvitav, siis muidugi võib hobi korras võimustruktuure lollitada, aga sel juhul tulebki arvestada sellega, et liikluspolitsei hakkab su autot suvalistes kohtades peatama, pangad ei taha enam äriprojektideks laenu anda, tehtavad tööd, mis enne tõid ka singi leiva peale hakkavad kiratsema jne. Pluss Maksuamet kaevab mingil seletamatul põhjusel välja sinu 7-e möödunud aasta tuludeklaratsioonid ja leiab sealt täiesti üllatavaid andmeid...

Aga jälitusseadmest rääkides - peale kurja MK võis selle ju paigutada ka mõni antiigihuviline härrasmees või siis lausa kena daam. Näiteks et lõplikult välja selgitada, mis pagana kohas see Saksa tank siis lesib või milliseid kohti üks meie maa vaieldamatult parima antud teema asjatundja külastab. Sel juhul oleks politseile vahele jäämine lihtsalt kokkusattumus. Endal on olnud "õnn" 2 päeva jooksul 5 korda liikluspolitsei poolt peatatud saada. Ja seejärel pole olnud mitte ühtegi kohtumist järgmised 6 aastat.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Kui sõidad vahetevahel sohu viiva tee lõppu,kus haruharva vaid mõnda metslooma näha võid ja oskad seal kolmel korral politseiga kokku saada- no ma ei tea. Ja alati saad kokku siis,kui tagasiteel oled. Ka ei pea ma normaalseks,et auto sisuliselt läbi otsitakse. Aga eks ole jah aegade jooksul tuult külvatud........ . Ja kui tõesti hakkavad juhtuma asjad,et sink leiva pealt ära kaob just seetõttu,et selline olukord tekitatakse on sellel asjal ka üks nimetus,mis ei lähe kokku põhiseadusega. Mis puudutab igasuguste väärnähtuste lahkamist TV - s ,siis nii see just peabki olema.Või peaks aga kõik väärnähtused maha vaikima,pugema ja idioote kiitma?. Pole minu põhimõtted. Mis puudutab tanki,mõne jaoks müstilist,mõne jaoks mitte,siis on see täiesti olemas ja ega ma pole organite ees sellest ka mingit saladust teinud.Keegi lihtsalt pole küsinud.Tuleb kunagi soodne talv üritan kätte saada.
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”