hinnad?

Osta, müü ja vaheta ...
Vasta
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Ega ma eriti müügi,lihtsalt kompan natuke. See mõnikümmend tonni pole minu jaoks mingi summa ,mille pärast tõmmelda. Ka on huvitav omal teada,et kogu minu ristilöömise protseduur toimus kunagi vaid peenraha eest. Kogu see ajaloo ümber pläägutamine oli vaid üks suur plära.Palju suuremad väärtused lihtsalt lagunevad. Ja,kui raha tõesti nii vähe peaks kunagi olema võib ju müüa mingi MP või MG saab sama raha.
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Postitus Postitas brunner »

Hall Kardinal kirjutas:Ega ma eriti müügi,lihtsalt kompan natuke. See mõnikümmend tonni pole minu jaoks mingi summa ,mille pärast tõmmelda. Ka on huvitav omal teada,et kogu minu ristilöömise protseduur toimus kunagi vaid peenraha eest. Kogu see ajaloo ümber pläägutamine oli vaid üks suur plära.Palju suuremad väärtused lihtsalt lagunevad. Ja,kui raha tõesti nii vähe peaks kunagi olema võib ju müüa mingi MP või MG saab sama raha.
Meeldiv lugeda!
Vahi ,ömmgöö vöi ömmpöö eest saad veel rohem! :lol:
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Kasutaja avatar
zenker
Huviline
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 25, 2006 9:33 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas zenker »

palju maksab umbes deaktiveeritud k98 :?:
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1453
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Keskmiselt 5 tonni.
A-ruudus
Huviline
Postitusi: 465
Liitunud: P Jaan 29, 2006 12:08 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas A-ruudus »

Kuskil 5-6 tonni maksab. Näiteks minu oma maksis (koos täägiga) 6900 krooni.
Mulle võite alati väärtusetut ida-saksa kraami pakkuda.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1453
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Aga , mis võib maksta too õhuhäire pasun, mis Valgevenest kaasa tõin?
meins
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: E Apr 30, 2007 11:22 pm

tass

Postitus Postitas meins »

kui palju mPiltaksab sellisePilt markeeringuga tass.Ja mis organisatsioonile kuulub.Tänud ette.
Viimati muutis meins, P Dets 16, 2007 10:15 pm, muudetud 1 kord kokku.
meins
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: E Apr 30, 2007 11:22 pm

Postitus Postitas meins »

Üks küsimus veel. Palju maksab politsei pannal.
Kasutaja avatar
Pahandus
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: N Aug 11, 2005 8:44 am
Asukoht: L-Virumaa (ajutiselt NORRA )

Postitus Postitas Pahandus »

Kessel kirjutas:
napoleon kirjutas:
Tõsi on see, et Vene armee ladudes leidub tänaseni ime asju. Norrakadki tegid oma armee laod hiljaaegu vanast kraamist tühjaks ja seal oli päris palju Saksa päritolu trofee asju. Mis puutub aga Vene sõjaaegsesse kraami ega seda sodi nüüd niipalju ka alles ei ole. Esiteks polnud peale sõda midagi saada ja kõik riided kanti ribadeks pluss Venemaal on alati suur armee olnud, kes selle kraami enamuses ära kulutanud on.


Norrakatel pidi siiani ladudes ligi 200 000 täiesti uut Saksa kiivrit seisma. Rikas riik ei hakka ju asju mõtetult hävitama.










kus kohas norras need laod asuvad tahaks neid kohe piiluda
Pahandus küll aga mitte paha

http://fotoalbum.ee/photos/Pahanduz/sets/
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1453
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Soomeski seisab saksa varustust armee ladudes märkimisväärselt suurel hulgal. Sahinad käivad , et mõned esemed peaksid lähiajal siiamaile liikuma.
Kasutaja avatar
ormsö
Huviline
Postitusi: 444
Liitunud: K Veebr 14, 2007 10:22 pm
Asukoht: Stockholm-Tallinn-Ormsö

Postitus Postitas ormsö »

Üle aasta tagasi ostsin isegi soomest mitukümmend sõjaaegset soome armee kiivrit (hilisem vooder sees). Pärit olid soome ladudest ja vahendas üks endine soome armee laotöötaja. Seal oli ka riidekraami, kuid sellele jäin hiljaks oma munemise tõttu. Üks teine tuttav sebis sealt aga mitmeid "konepistooli Suomi" automaate, milled lasi deaktiveerida ja müüs maha.
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

Neid Suomisid on hetkel üsna palju turul liikumas (deaktiveeritult muidugi), vist on jälle veidi ladusid puhastatud. Huvitav, et kui meil kõik mahakantud relvad hävitatakse, siis soomlastel on võimalik see hoopis kasuks pöörata - kasu saab Soome riik, sest ei pea hävitamise eest maksma, vaid makstakse hoopis talle, kasu saab kaupmees, kasu saavad kollektsionäärid. Ning kokkuvõttes jäävad ajaloolised relvad alles.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Kasutaja avatar
Wiking-Estland
Huviline
Postitusi: 915
Liitunud: K Juul 18, 2007 2:40 am
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Wiking-Estland »

Härra Tõrs pidi ka lähiajal Soomest ühe Stgw44 saama oma Lagedi muuseumi jaoks, huvitav, kas ka kuskilt ladudest?
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Postitus Postitas divine »

Mis hindadega on liikvel olnud või mis oleks õiglane hind mittekompleksse saksa raudteelaterna eest? Kurtnas nägin sügisel ühte suisa ilma luukideta isendit, mis koledasti korrodeerunud, 100-ga müügis.
Kasutaja avatar
valloon
Huviline
Postitusi: 469
Liitunud: K Juun 13, 2007 1:24 pm
Asukoht: Laisholm

Postitus Postitas valloon »

Palju sihuke asi ka väärt on. Põhja plekk alt puudu, vedru on kahest kokku pandud.PiltPiltPilt
Arbeit Macht Frei
Vasta

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”