hinnad?

Osta, müü ja vaheta ...
Vasta
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Pakun, et 1000 - 1500 krooni.
Kasutaja avatar
zyndapp666
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: E Juul 03, 2006 9:40 pm

.

Postitus Postitas zyndapp666 »

aitäh Kriuks! Nüüd tean palju sellise asja eest pakkuda!
militaarmootorrattur
Kasutaja avatar
LoCo
Moderaator
Postitusi: 2140
Liitunud: L Aug 05, 2006 10:03 am
Kontakt:

Postitus Postitas LoCo »

Kriuks kirjutas:Pakun, et 1000 - 1500 krooni.
zyndapp666-le veel niipalju, et http://marketender.wehrmacht.pri.ee/uus/uus.php on kotid täitsa müügil praegu ;)
MetsaKurat
Kasutaja
Postitusi: 21
Liitunud: N Veebr 01, 2007 9:21 pm

Postitus Postitas MetsaKurat »

Palju üks Lääne maleva rinnamärk Wabariigi aegne väärt on?
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

Lääne maleva rinnamärk (vana)peaks kindlalt olema 1500 krooni kanti, mingil kokkutulekul küsiti sellist summat. Aga usun, et kamraad Raudrist oskab täpsema vastuse anda. Uus märk, ehk praegune Lääne Maleva teenetemärk maksab paarsada krooni. Kahjuks satuvad ka need märgid müüki, loomulikult mitte maleva kaudu. Olen ise uurinud, et saaks numbri järgi teha mõne kaabaka kindlaks, kuid võta näpust, enamus, mida olen näinud, on kas ilma numbrita, või number likvideeritud... Vanadest märkidest tean kahte kohta, kus need on olemas, kuid omanikud peavad oma esivanematest lugu ja ei müü neid.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
Noor
Veteran
Postitusi: 1221
Liitunud: R Nov 03, 2006 12:51 pm
Asukoht: Euroopa

Postitus Postitas Noor »

Ilma numbreita tänapäevaseid märke on võimalik isegi saada kohati. Selles mehi süüdistada ei saa alati. Pigem tootjaid.
EW märkide puhul aga on minu arust üldse nii, et küsida võib praktiliselt kõike ning ikka leidub ostjaid. Arvestada tuleb (kahjuks) lihtsalt seda, et eestis ei olnud 100 000. mehelist armeed ning paljud märgid said okupatsiooni perioodil kas peidetud või hävitatud. Nii, et kui nüüd on nõudlus kogujate seas tõusnud, siis alati leidb ka ostja mingile kindlale asjale, mida niigi vähe säilinud. Nii, et nõudlus paneb hinna paika... kahjuks.
Kui ise saaks mõne vabadusristi oma kogusse, oleks see mu õnnelikuim päev algaja koguja elus! Samas mul ei ole olnud kahju loobuda tasuta asjadest, mis minu arvatest sobivad mõne kaaskoguja kogusse paremini, kui minu omasse (mõni ma loodan teab, millest räägin).
Siit ka üleskutse kaasfoorumlastele, olge solidaarsed ja abivalmis üksteise suhtes! Kuna ka vabariigi aastapäev on peaaegu käes, tahaks tänu avaldada mõnedele kaasfoorumlastele: ivalo, tossom, grahv, raudrist - toredate vahetuste/müügi osas ning samuti hea informatsiooni ning kamraadlikuse eest!
Minu poolt väike kingitus: esimene, kes kirjutab, "ma võtan selle", saab järgneva kahe tunni jooksul omale ühe keiserliku saksamaa medali, mida mul omal lihtsalt topelt. (kätte saab millalgi Tallinnast või Pärnust, postiga saatma ei hakka. Soov jätta avalikult foorumisse, mitte privaat sõnumiga).

Vabandan, et teemast kõrvale kaldusin! :roll:
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Kasutaja avatar
hugo1
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: P Sept 25, 2005 9:00 pm

Postitus Postitas hugo1 »

"ma võtan selle", :lol:
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Raske on öelda konkreetset hinda, kui ei ole juttu konkreetsest märgist.
Nendel asjadel sõltub hind nii paljudest komponentidest. Kõigepealt sellest, kes müüb ja kellele müüb. Siis märgi seisundist- email katki või mõni tükk puudu ja hind kahaneb väga palju.
Tartu Gildi antiigis küsiti Lääne maleva eest 5000 krooni. Kindlasti võib saada mõne inimese käest 500 või ka 50 krooniga.
Üldiselt ei ole Lääne maleva märk haruldasemate hulgast.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Noor
Veteran
Postitusi: 1221
Liitunud: R Nov 03, 2006 12:51 pm
Asukoht: Euroopa

Postitus Postitas Noor »

hugo1 saab omale Friedrich-Augusti medali (pronks). Võtame ühendust privaatsõnumiga.
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: ???

Postitus Postitas Raudrist »

kortik kirjutas:Lääne maleva rinnamärk (vana)peaks kindlalt olema 1500 krooni kanti, mingil kokkutulekul küsiti sellist summat. .


See 1500 kroonine oli ilmselt uus märk, millele vana kruvi oli taha joodetud. Taoline märk liikus küll ringi kokkutulekutel. Kui ei ole asjaga kursis, on üsna kerge ära petta :(
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Lääne Maleva märgist...

Postitus Postitas kortik »

Ega ma seda märki tõesti eriti tähelepanelikult ei vaadanud, ka kruvi mitte. Kuigi pregune märk torkab kohe silma. Kuigi ka uusi märke on tellitud mitmest kohast ja nad erinevad mingil määral. Esimesed "uued" märgid olid rohkem "vana-hea" märgi nägu.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
MP
Kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: R Aug 25, 2006 10:30 pm
Asukoht: lõuna- eesti

G 43 tasku

Postitus Postitas MP »

Millest on põhjustatud G 43 padrinisalve tasku hind, 2300 eeki :?
Plaan on soetada aga hind...
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Sellest, et neid tuli ladudest välja tuhandeid. Kui eelnevalt oli turul neid vähe ja hind kõrge siis nüüd hinnad langesid.
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Teised kodumaised diilerid küsivad G 43 tasku eest juba rahulikult 200 eurot :roll: ...
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Mnjaa... huvi pärast, mis markeeringud taskutel ka?
Vasta

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”