Muudatused!

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Vasta
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8161
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Paar päeva tagasi uuendasin foorumi tarkvara ja mõnel kasutajal on olnud probleeme privaatsõnumite saatmisega, mis ei ole väidetavalt läbi läinud. Proovisin ise ka saata ja ei olnud probleeme. Veendumaks, et sõnum tõesti teele läks võib peale saatmist vaadata "Väljaminevad sõnumid" kausta, kus teele läinud sõnum peaks näha olema. Peale saaja poolt lugemist läheb see sealt edasi "Saadetud" sõnumite kausta.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Muudatused!

Postitus Postitas Borja »

uscha kirjutas: N Jaan 18, 2024 2:00 pmVeendumaks, et sõnum tõesti teele läks võib peale saatmist vaadata "Väljaminevad sõnumid" kausta, kus teele läinud sõnum peaks näha olema. Peale saaja poolt lugemist läheb see sealt edasi "Saadetud" sõnumite kausta.
..täpselt nii sai ka täna keskpäeval korduvalt tehtud - ja ei miskit // väljasaadetud sõnumid haihtusid kui õhku :roll: :roll:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8161
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Saatsin Sulle ühe PS'i ja mulle tundus, et läks ilusti kohale.
Ega Sul pole äkki Saabuvate / Saadetud sõnumite kaust täis?
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Muudatused!

Postitus Postitas Borja »

uscha kirjutas: N Jaan 18, 2024 6:07 pm Saatsin Sulle ühe PS'i ja mulle tundus, et läks ilusti kohale.
Ega Sul pole äkki Saabuvate / Saadetud sõnumite kaust täis?
Just vaatasin ka - saabuvad 39% täis // saadetud 37% :|
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8161
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Unustasin teada anda, et eile öösel 22:00 kuni 01:00 olid serveri hooldustööd ja foorum ei olnud ligipääsetav. Samasugune 3-tunnine katkestus toimub 30.01.2024 ajavahemikul 22:00 kuni 01:00.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8161
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Viimane nädal või isegi rohkem oli taaskord tõrkeid foorumi ligipääsetavusega. See oli seotud väga suure üheaegselt tehtud päringute arvuga, mis tegi foorumi aeglaseks või kohati täiesti ligipääsmatuks. Ma ei tea, kas see meeletu hulk päringuid oli pahatahtlik või mitte aga nüüd peaks olema kõik jälle kontrolli all ja foorum normaalselt töötama.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Muudatused!

Postitus Postitas Borja »

Hämmastav ju muideks, TAAVI :?

See militaarantiigi kogujate foorum siin ongi ju samahea kui välla surnud juba - sest alles ongi vaid 2 x tõsist kogujat // sina TAAVI ja mina :roll: ..enam ei viitsi eriti keegi sittagi postitada :evil:

Et kes krt siin siis veel miskeid tõrkeid peaks tekitama - no tõesti ma aru ei saa :?:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
eestileegion
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: T Mär 11, 2008 1:52 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Muudatused!

Postitus Postitas eestileegion »

Ma teeks ettepaneku muuta "kollektsioonide" alamfoorum avalikuks. On inimesi, kes käivad foorumit piilumas, aga mingil põhjusel ei saa või ei taha end liikmeks registreerida ja neil jääb väga oluline teema nägemata.
Teine asi oleks üleskutse "kuuma kuu" teema latt allapoole tuua. Vahepeal näidati ainult saksa riste kullas ja selliseid igapäevaleide ei tahtnud keegi enam postitada, aga minu arvates on just need igapäevaleiud (sh nö "relic" konditsioonis) kõige põnevamad. Inimene, eriti veel tänapäeva inimene, tahab asju silmadega vaadata.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Muudatused!

Postitus Postitas Borja »

eestileegion kirjutas: R Mär 22, 2024 8:52 am Ma teeks ettepaneku muuta "kollektsioonide" alamfoorum avalikuks. On inimesi, kes käivad foorumit piilumas, aga mingil põhjusel ei saa või ei taha end liikmeks registreerida ja neil jääb väga oluline teema nägemata.
Kindlasti EI SAA TOETADA sellist ettepanekut :|

Kogujaid tulebki (muideks) kaitsta suvaliste "piilujate" eest - ning foorumi eesmärk ja mure ei ole(-ei saagi olla) see, et suvalisel registreerimata hulgusel "jääb väga oluline teema nägemata" :mrgreen: :mrgreen:

Et kui keski "mingil põhjusel ei saa // ei taha end liikmaks registreerida" - halloo, ma peale avameelselt kriminaalsete põhjuste siin küll midagi näha ei suuda :twisted: :twisted: :twisted:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
eestileegion
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: T Mär 11, 2008 1:52 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Muudatused!

Postitus Postitas eestileegion »

Hea point, registreeritud kasutaja ei saa ju kuidagi pätt olla, tätte topeltgarantii. Veel targem oleks üldse mitte midagi näidata, see kaitseb veel paremini.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Muudatused!

Postitus Postitas Borja »

..ha-ha.. no vähemalt said aru, et su ettepanek oli jama...
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”