1. leht 1-st

Otsin ühte 20. ED fotot ...

Postitatud: P Juun 21, 2026 8:51 pm
Postitas Veiler
Kas keegi omab hea kvaliteediga pilti sellest ülesvõttest või teab, kus / kelle käes asub originaal, et saaks teha kvaliteetse skaneeringu või pildistuse? Ühes teises teemas on kunagi arvatud, et paremalt teine (prillidega) mees on Herbert Raba. Meestel paistavad jalas olema mägijäägrite saapad ja parempoolsel mehel tundub seljas olevat haruldane kalasabamuster kangast Rauchtarnmuster maskeerimisjakk. Kui need pildil tõesti 20. Eesti diviisi mehed siis see ainuke ülesvõte, kus ma eestlaste seljas HBT kangast jakki olen näinud - hea kvaliteediga pilt annaks sellele kinnituse, kas tõesti on nii.