Kas keegi oskab aidata?

Kõik, mis puudutab Saksa sõdurite riietust - frentsid, püksid, mütsid, kindad, sokid jne.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Re: Kas keegi oskab aidata?

Postitus Postitas plekkpea »

Küsiks põhilise ära, palju mantel maksab?
10 ploomi=3 õuna, 1pirn. 6 ploomi, 1 õun= 1 pirn. Mitu ploomi kaalub 1 pirn?
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Kas keegi oskab aidata?

Postitus Postitas labidamees »

Mõningaid küsitavusi tekitab aga täna kamraad Kriuksuga asja arutades jõudsime järeldusele,et tegu on ehtsa saksa nahkmantliga.Mulle meeldib.
Kasutaja avatar
eestileegion
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: T Mär 11, 2008 1:52 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Kas keegi oskab aidata?

Postitus Postitas eestileegion »

Ma sain kord külamehelt lõikelt täpselt samasuguse mantli, mis oli tema isale õmmeldud 50ndatel. Eeloleva valguses pean talle vist järgmine kord teavitatama, et ta isa oli tõenäoliselt sm Stirlitz isiklikult! Aga muidu on mehka asi, 750nene taguotsa alla, pott pähe ja see mantel selga ning oled üleküla mees. Umbesummasid taga ajada pole aga mõtet...
Condor30
Kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: L Mär 12, 2016 5:12 pm

Re: Kas keegi oskab aidata?

Postitus Postitas Condor30 »

Ma pole öelnud, et võin eksida. Kasutades otsingumonitori annab WW2 saksa politsei riietusest välja samasugust mantlit. Mind muidugi huvitas rohke, kas selline isik oli/on üldse olemas ja kas tegu oli ikka politseiga? Aga vist ei ole võimalik sellist isikut leida. Kriitikuid on muidugi seinast seina. Kui tegu oleks (ei jäta mainimata minu arvamus) saksast tellitud mantliga, siis kuidagi kauge võitu. Leitu on rindejoone lähedalt vanast talust.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Kas keegi oskab aidata?

Postitus Postitas Raudrist »

Peaasi, et ise rahul oled. :wink:
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Kas keegi oskab aidata?

Postitus Postitas ivalO »

Vasta

Mine “Riietus/Clothing”