Jõuluhääletus!

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...

Jõuluhääletus, kui pikaks ajaks me sm. muhumetsa ära bännime?

Hääletus lõppes P Jaan 20, 2019 3:23 pm

päevaks?
0
Pole hääli
nädalaks?
0
Pole hääli
kolmeks nädalaks?
1
6%
kuuks?
1
6%
kolmeks kuuks?
4
22%
igaveseks?
3
17%
üldse mitte, ta on viks ja viisakas poiss
9
50%
 
Hääli kokku: 18

Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Jõuluhääletus!

Postitus Postitas funker »

Jõuluhääletus, kui pikaks ajaks me sm. muhumetsa ära bännime?
Palume lahkesti aktiivset osavõttu!
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1633
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas Borja »

..a mille eest :roll:

Et ta nats juhhm on ja siin kunagi elu eest võltsspanget müütas - mille eest ma teda noomisin ja mille tõttu ta mind oma osta-müükidel siiamaani keelu all hoiab - no see selleks :mrgreen:
A mille eest teda praegalt bännida :?:

Et militaar.net-i omanik bännis mind muuseas järgm. aasta RK valimiste lõpuni ära - no konkreetselt selle eest, et ma ta selles lollakas "rändekompakti teemas" naerualuseks tegin :oops: a mille eest seda muhhumetsa kottima peab - ikka tahaks teada ju..
Viimati muutis Borja, R Dets 21, 2018 7:48 pm, muudetud 2 korda kokku.
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas funker »

Borja kirjutas:..a mille eest :roll:
sm Muhumets on pikalt käitunud mõnede foorumlaste suhtes üleolevalt,
kaasa arvatud moderaator Raudristi suhtes. Me siin oleme natuke pikema kannatusega,
kui milnetis, aga et jõulude aeg on andmise aeg, siis tuleb ka anda. See pole kaugeltki esimene
kord, kui sm Muhumetsa personaalküsimus on esile kerkinud. Aga me oleme demokraatlikud,
nii nagu hääletus jääb, nii ka jääb. Tal oli võimalus pikalt oma käitumist muuta.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1633
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas Borja »

Ok - ma panin siis 3 x kuud ära.. jääb muhhumetsale see lohutus, et ta ei ole minust sitem mees :mrgreen:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 804
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas muhumetsad »

Kohtualune tohib vast ennast kaitsa ka , onju ?
Pudelid ja kaardid on peamised
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas funker »

muhumetsad kirjutas:Kohtualune tohib vast ennast kaitsa ka , onju ?
Otse loomulikult! Ja kõik võivad oma hääli muuta kasvõi 100x päevas, see sai ka
algselt hääletuse loogikasse sisse pandud - see teeb asja põnevamaks - see seis,
mis paistab täna, on homme hoopis teine. Ja häält võib muuta kasvõi 3 sekundit
enne hääletuse lõppu ;)
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas funker »

Borja kirjutas:Ok - ma panin siis 3 x kuud ära.. jääb muhhumetsale see lohutus, et ta ei ole minust sitem mees :mrgreen:
Oleks siin feissbuuk, paneks ma sulle laigi :) Igatahes see on kindel et see toetusteema, mis sulle milnetti tekkis, ei teki siia sm muhumetsale mitte ealeski.
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 804
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas muhumetsad »

HV foorumis oli see teema üleval 11 aastat tagasi ( juuatäis inimesele selgituseks , et ÜKSTEIST aastat tagasi ) : HV foorumis levitatakse selliseid dokumente.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=416561 Viimane postitus oli seal 2 aastat tagasi selles teemas . Kas peaks siia foorumisse siis hakkama koondama teemasi , mis oli " Kuldses Börsis " müügiks 10 aastat tagasi ?
Pudelid ja kaardid on peamised
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas ivalO »

Mina annan Muhumetsale kõik tema surmapatud (ei ole küll asjaga kursis, milles need seisnevad) andeks pelgalt selle eest, et ta Tallinna Linna Trammi mütsi pildid üles riputas!
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas Kriuks »

ivalO kirjutas:Mina annan Muhumetsale kõik tema surmapatud (ei ole küll asjaga kursis, milles need seisnevad) andeks pelgalt selle eest, et ta Tallinna Linna Trammi mütsi pildid üles riputas!
Õige! ;) Ühinen!
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas funker »

ivalO kirjutas:Mina annan Muhumetsale kõik tema surmapatud (ei ole küll asjaga kursis, milles need seisnevad) andeks pelgalt selle eest, et ta Tallinna Linna Trammi mütsi pildid üles riputas!
Nonii, mida mu silmad näevad, juba käib häälte ostmine mütside eest :)
ivalO, oota jõuludeks SUURT pakki, muhumets läks luure andmetel mütse kokku ostma ;)
ppp
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: P Nov 29, 2009 3:27 pm

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas ppp »

Kogu lugupidamise juures ksf! Funkeri suhtes, leian, et Ta on valinud selle aktsiooni jaoks väga vale aja! On küll Toomapäev vanade eestlaste jaoks olnud ikka seatapu aeg jms koleduste tegemiseks sobiv, aga 700 aastat euroopa kultuuriruumis viibimist on teinud rahva pehmeks ja demokraatlikuks! Mina näen ksf! Muhumetsa puhul kahte tõsist eksimust, esiteks karskluse propageerimine ja teiseks, ebaselge kasutajanime kasutamine. Olles ise esimest ja ühtlasi viimast korda Muhumaad väisanud aastal 1977, siis mäletan selgerlt, et mingit muhuMETSA seal ei kasvanud, pigem mingi ebamäärane kadakavõsa. Jah, aega on veidi edasi läinud, ise küll, ei vaimselt ega ka füüsiliselt edasi arenenud ei ole, seega usun, et ka mitte Muhumaa....
Olles ise ka saanud vaenatud mitmetes foorumites, näiteks mainitud Milnetis ksf! Borja kritiseerimise eest ja Automotos foorumi risustamise eest (kuhu kumbakisse enam naasnud ei ole) leian, et sellised hääletused ja kustutamised ei ole tänase päeva võtmes õiged! Jäävad jäljed ja inimesed ise näevad ja otsustavad, kes on kes ja kes on eksinud, kuigi keskmise foorumikasutaja ei näe ja mäleta kaugemale , kui sama päeva hommik.
Seega soovin ksf! Muhumütsile ja ka ksf! Vunkerile, laske edasi ja olge rõemsad!
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas funker »

ppp kirjutas:Kogu lugupidamise juures ksf! Funkeri suhtes, leian, et Ta on valinud selle aktsiooni jaoks väga vale aja! On küll Toomapäev vanade eestlaste jaoks olnud ikka seatapu aeg jms koleduste tegemiseks sobiv, aga 700 aastat euroopa kultuuriruumis viibimist on teinud rahva pehmeks ja demokraatlikuks! Mina näen ksf! Muhumetsa puhul kahte tõsist eksimust, esiteks karskluse propageerimine ja teiseks, ebaselge kasutajanime kasutamine. Olles ise esimest ja ühtlasi viimast korda Muhumaad väisanud aastal 1977, siis mäletan selgerlt, et mingit muhuMETSA seal ei kasvanud, pigem mingi ebamäärane kadakavõsa. Jah, aega on veidi edasi läinud, ise küll, ei vaimselt ega ka füüsiliselt edasi arenenud ei ole, seega usun, et ka mitte Muhumaa....
Austatet ppp! Tänan olulise nüansi esiletoomises, ma ei osanud sellele tähelepanu pööratagi.
Arvestades, et sm Muhumetsa valuuta on mütsid ja ta tuleb mütsiga lööma ka, kas oleks
õige korraldada sm Muhumetsa sunniviisiline ümbernimetamine sm Muhumütsiks? Siis pole
ju Muhumaad ka kuidagi solvatud?
ppp
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: P Nov 29, 2009 3:27 pm

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas ppp »

Tundub kõik õige ja olen igati poolt! Hundid on söönud ja mets on terve! Muhumetsad - Muhumütsid!
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Jõuluhääletus!

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Demokraatliku riigi üheks tunnuseks on sõnavabadus. Ei ole mõtet sellel foorumil siin Mil.neti tasemele laskuda. Seega ei poolda antud isiku bännimist.
Suletud

Mine “Kõrts/Pub”