ostan mannekeene ...

Osta, müü ja vaheta ...
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

ostan mannekeene ...

Postitus Postitas uscha »

sooviksin osta paari täismannekeeni (pea, käte ja jalgadega) - äkki keegi teab, kus vedeleb mõni selline ja oldaks nõus ära müüma (mõne vana kaubamaja laoruumis vms.) - võib olla nii seisev kui istuv aga kindlasti peaks olema meessoost :roll:
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

pressin vana teema ette tagasi - otsin siiani 2-3 meesmannekeeni koos jäsemete ja peaga ... 1 võiks olla ka istuv :wink:
foorum.rindeleht.ee
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

mine kÜsi kaubamajast vb annavad.
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

kaubamajast annavad küll...miks nad ei anna, aga vastu tahavad 30 000 :lol:
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

kass kirjutas:kaubamajast annavad küll...miks nad ei anna, aga vastu tahavad 30 000 :lol:
:lol: eh ma täna käisn köik komisjoni poed läbi pole kuskilt ,ainus vöimalus on vaja tuttav üles otsida kes kaubamajas töötab
Kasutaja avatar
oberst
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: E Okt 17, 2005 6:25 pm
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas oberst »

30000 eest olen ma ise nõus mannekeeniks olema, nii umbes paar nädalat :lol: :lol: :lol: :lol:
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

parim koht, mis mina siiani olen leidnud on www.wessel.ee - seal on uued nukud 4000.-/tk. mis on tegelikult peaaegu, et hea hind - kui mujalt ei saa siis tuleb ehk tõesti oma Kampfgruppe liikmed sealt osta :wink:
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Mina kardan ,et need tuttuued kratid on suured ja arvestades sõjaaegsete riidemõõtudega -võivad tekkida probleemid ( mäletad ju veel isegi värskelt ,kuidas püksid ei läinud jalga ja olid sunnitud sõjasangari palja persega kaamerate ette saatma) nende selga saamisega ? Soovitan enne uurida pikkust ja ümbermõõtusid.
Peaks mingi hea krati järgi klaasriidest neid ise vorpima hakkama . Naguinii igal foorumlasel vähemalt üks sõjasulane koos ?
Avaldage arvamust ?
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Avaldage arvamust ?
mille kohta?
kas mannide vorpimise või et paljudel komlekte koos on?
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

No kas on sellise kauba järele ka nõudlust. Turuuuring !:D
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Nagunii igal foorumlasel vähemalt üks sõjasulane koos?

Ehk mingi piirikaitse mehikese saaks enamus kuidagi kokku ikka ( vanaisa palitu, ema sall, copy pilotka, LW rihm ja vene labidas :D ). Kui aga tõsisemalt siis oletan, et pühendunud ehitajaid on Eestis paarkümmend ja neil kõigil paar mannekeeni puudu. Ilmselt tekib lähiaastatel veel kümme-kakskümmend komplekti, mida oleks vaja kuhugi riputada :roll:. Võtame veel kümme pupu-jukut varuks ja ongi tänane tellimus, ehk siis 70 mannekeeni käes. 70 x 4000.- = 280000.-
Omad raamid seab ka ruumipuudus. Üks sõber siinsest foorumist näitas mulle hiljuti albumit Eestis olevatest kollektsioonidest. Kola on ikka võimsalt aga naistel-lastel on tegemist, et sinna vahele kuidagi ära mahtuda :lol:.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

leidsime nüüd mõned mehikesed ja uurin, et kas on sellistele veel huvilisi siin? nuku lõpphinnaks tuleb 3186.- ja pea hinnaks 826.- ... seisval nukul on peas parukas aga see ei tule nukuga kaasa!
nii, et kellel huvi on see andku teada :wink:

Pilt

Pilt

Pilt
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Mannekeenid

Postitus Postitas kortik »

Tere.Tulles vastu sinu soovidele, Usha, panin mõned inimesed asjaga tegelema, ehk õnnestubki midagi saada.Loodame, et minu kodulinnas pole kõike ära visatud.....
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

neljale nukule on eestis uued perekonnad leitud - kui nüüd leiaks umbes kolm perekonda veel, kes kõik oleksid nõus adopteerima ühe sellise nuku siis võiks need juba paari päeva pärast saksamaalt teele panna :wink:
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Pilt

Näe uscha !!! osta kohe 99 eur ja transa peaks olema 65 euri -saad sellise 190 cm. jeekimi 2570.EEK ülekanne otsa ja 2600 eeguga plekkmantel kõrilõikajast punnis .
Esimesel pildil parukanuustik veel 9.90 -seda sitta aga pole juurde vaja.

See ikka klassikaline mannekeen ja feiss ka paras ees - ei need ülal istuvad käsikiimlejad ega Alieni kolpadega vennikesed vastu saa.

Mannekeenil peab ikka larhv asjale punkti panema.
Viimati muutis ivalO, T Veebr 21, 2006 7:55 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”