Osta.ee moderaator

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8194
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas ivalO »

Mind häirib KOHUTAVALT lehekülgede viisi Valgevene embleeme, keegi neid iial ei osta, aga mingi perversse järjekindlusega neid juba aastaid üles seatakse.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas Borja »

ivalO kirjutas:Mind häirib KOHUTAVALT lehekülgede viisi Valgevene embleeme, keegi neid iial ei osta, aga mingi perversse järjekindlusega neid juba aastaid üles seatakse.
...sellest jamast ülekerimisega on ka mul parema käe nimetissõrm juba lühikeseks kulunud :lol: :lol:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas Raudrist »

Sellega peab leppima. Ma kannataks ära seni, kuni sellega kaasneb tasuta ülespanek odavatele esemetele kollektsioneerimise alajaotuses, mis annab ka võimaluse piiramatuks Valgevene embleemide müümiskatseks. :wink:
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
tossom
Veteran
Postitusi: 1010
Liitunud: T Mai 23, 2006 10:57 pm

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas tossom »

ivalO kirjutas:Mind häirib KOHUTAVALT lehekülgede viisi Valgevene embleeme, keegi neid iial ei osta, aga mingi perversse järjekindlusega neid juba aastaid üles seatakse.
No aga müüjat saab ju blokeerida. Pane talle blokeering peale ja lollakad embleemid on Sinu vaateväljast kadunud.
Ise olen nii teinud näiteks märkide medalite alajaotuses- ei viitsi ammutuntud plekk ja ööbikuorg/vana toomas/ bresti kindlus märgimüüjate ''hääd kraami'' lapata...
Kasutaja avatar
Coger
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: K Mär 21, 2007 3:41 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas Coger »

tossom kirjutas:
ivalO kirjutas:Mind häirib KOHUTAVALT lehekülgede viisi Valgevene embleeme, keegi neid iial ei osta, aga mingi perversse järjekindlusega neid juba aastaid üles seatakse.
No aga müüjat saab ju blokeerida. Pane talle blokeering peale ja lollakad embleemid on Sinu vaateväljast kadunud.
Ise olen nii teinud näiteks märkide medalite alajaotuses- ei viitsi ammutuntud plekk ja ööbikuorg/vana toomas/ bresti kindlus märgimüüjate ''hääd kraami'' lapata...
Kuidas blokeeringut rakendada? Otsisin osta.ee-st, ent ei leidnud...
Kasutaja avatar
tossom
Veteran
Postitusi: 1010
Liitunud: T Mai 23, 2006 10:57 pm

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas tossom »

Logid sisse, paremal näed MINA MÜÜN. Siis leiad MINA MÜÜN alt üles protokollid, mille all on pisike kolmnurk. Klikkad sellele ja alajaotusesse ilmub MÜÜJATE BLOKEERIMINE. Edasi pole enam midagi keerulist.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1451
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas plekkpea »

Ehk saaks teha kaks rubriiki- enne ja peale 45-t? Annaks juba jumet.
10 ploomi=3 õuna, 1pirn. 6 ploomi, 1 õun= 1 pirn. Mitu ploomi kaalub 1 pirn?
Kasutaja avatar
Coger
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: K Mär 21, 2007 3:41 pm
Asukoht: Pärnu

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas Coger »

plekkpea kirjutas:Ehk saaks teha kaks rubriiki- enne ja peale 45-t? Annaks juba jumet.
seal neid lamba-antse küll, kes ei tee isegi vahet, kas on tegemist esemega 40-test või 80-st aastatest. Ei usu, et selline eristamine midagi kasulikku kaasa tooks.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Osta.ee moderaator

Postitus Postitas Borja »

tossom kirjutas:Logid sisse, paremal näed MINA MÜÜN. Siis leiad MINA MÜÜN alt üles protokollid, mille all on pisike kolmnurk. Klikkad sellele ja alajaotusesse ilmub MÜÜJATE BLOKEERIMINE. Edasi pole enam midagi keerulist.
Tehtud :wink:
Valgevene kaasaegsest emblemaatikast olen nüüd prii ja parema käe nimetav sõrm on hakanud ka taastuma :D :D
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”