Zetoon tuvastamiseks

Sõduri individuaalne varustus - alates sidemepakikesest ja lõpetades seljakotiga ...
Vasta
heits
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: R Jaan 11, 2008 10:29 pm

Zetoon tuvastamiseks

Postitus Postitas heits »

Leitud täna siis selline poolik zetoon.Millega-kellega tegemist?
Pilt
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Postitus Postitas divine »

Pakuks, et 3. tagavara patarei miskist motoriseeritud suurtükiväe üksusest (62. rügement? diviis?). Aga ma midugi pole suurem asi tõlgendaja muidugi, võin puusse panna.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

Artillerie Ersatz Batterie 3/62 motorisiert

pakuksin, et 62. motoriseeritud kahurväe tagavara üksuse 3. patarei.

A on sõduri veregrupp ja 9 tema personaalne number.
foorum.rindeleht.ee
heits
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: R Jaan 11, 2008 10:29 pm

Postitus Postitas heits »

Kuna teema suht võõras siis ka küsimus järgmine ,kas žetooni teine pool võib olla jõudnud sinna kuhu ta jõudma peab ja omaniku sugulased- tuttavad teavad mis sõdurist saanud on?
Kui keegi viitsib vaadata militaarnetti siis seal teema dubleeritud ja asi läks väga tuliseks.
Kontmeest läheduses polnud ja kui suure tõenäosusega ta seal lähedal on?
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

zetoonikood oieti tolgitud. see kaheauguga on see osa,mis langenuga pidi jaama. minu praktikas on see kull usna tavaline nahtus,et sellseid zetoone aeg ajalt ka ilma kontmeesteta leiab. minu hinnangul pole vahemalt see konkreetne zeoon laibaga kokku puutunud. nuud oled zetooni naidanud ja asjatundjad arvavad,et sul on laip ka kusagil peidus nii,et vota kuhvel ja kaea ennast ameerikasse aga laip otsi valja. mis siis,et ei ole aga otsi ikka.
heits
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: R Jaan 11, 2008 10:29 pm

Postitus Postitas heits »

Hall Kardinal kirjutas:zetoonikood oieti tolgitud. see kaheauguga on see osa,mis langenuga pidi jaama. minu praktikas on see kull usna tavaline nahtus,et sellseid zetoone aeg ajalt ka ilma kontmeesteta leiab. minu hinnangul pole vahemalt see konkreetne zeoon laibaga kokku puutunud. nuud oled zetooni naidanud ja asjatundjad arvavad,et sul on laip ka kusagil peidus nii,et vota kuhvel ja kaea ennast ameerikasse aga laip otsi valja. mis siis,et ei ole aga otsi ikka.
Egas siin muud üle jäägi kui kaevama. :D Niikaua tuleb kaevata kui kondid käes.
viiking
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: L Aug 09, 2008 12:14 am

Postitus Postitas viiking »

:lol: :lol: :o Aga foorumil ja foorumil on vahe, asja suhtutakse normaalselt, respect :D
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Postitus Postitas Hall Kardinal »

no voiks ka oelda,et veelgi toenaolisem oleks variant,et kui keegi leiab roostes pussitoru siis kindlasti on sinna umber klammerdunud kontmehe kaed,voi,kui tegemist voorihmaga siis on see kindlasti kellegi vatsa umber jne. suhtumise kusimus oma rikutuse tasemelt vaadatuna..... aga mis utleja nuud mina.... .
viiking
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: L Aug 09, 2008 12:14 am

Postitus Postitas viiking »

:lol: :lol:
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Leitsin ka ühe zetooni: 3.Kp.Land.Sch.Batl.XV/X -mis see lahti kirjutatult vöiks olla?
Kui pihta ei lase,siis vähemalt mööda lased!
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 720
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

zhetoon

Postitus Postitas Plönn »

Siit väga põhjalik seletus nendele tähtedele/numbritele :
http://home.arcor.de/sturmbrigade/Abkur ... ichnis.htm
Vasta

Mine “Varustus/Equipment”