Väljasõit.

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Väljasõit.

Postitus Postitas plekkpea »

Niisiis , kui küsitakse, egas saa ära öelda. Paar lühilauset ja mõni pilt Valgevene tripist.
2. juulil oli väljasõit, marsruut oli läbi Vilniuse ja Bresti. Miskipärast aga taevataat arvas, et jõuame liiga siva kohale ja hakkas usinaste me tehnikat lammutama. Nii lõppeski ühe masina mootor törts enne Vilniust. Egas midagi, mehed pold papist, keerati sõlmed nöörile sisse ja sleppi. Ühe soojaga käidi Tallinas sipsti ära ja vahetati masin. Me massina tiim aga jäi tehnikat valvama.
Edasine sõit läks vägagi vesiseks, kuna hakkas hullu padukat viskama ja pill tahtis vägisi 70 pealt käest lipsata. Ok, saime piirile. Nii, saime sääl korraliku kanni ja 243 dollarit vaesemaks, kuna neil selline seadus, et üleliigse rehvi ja varuosa eest tuleb maksta 2 EUR per kilo. Lõpuks võistluspaika jõudes oli unemati meeletult kallal, kuid egas see heidutanud. Järgnes 24 tundi ohvrõudi kohalikes soodes.
Pilt
Muideks öösel sadas hullu padukat jälle ja asi kiskus libedaks. Aga seda lõbusamaks läks. Tehnika pidas tänu targu talitamisele hästi vastu, mis sest , et esimest korda üldse võistlesime. Lõpuks saime 8. koha papri kah:
Vene karu ja Kombati paki ossin hiljem. :twisted:
Pilt
Võisteldud ja puhatud kimasime Bresti kindlusesse, sealt ka paar pilti:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Veidi ka aiakaunistuste tegemiseks šnitti:
Pilt
Ka miskne lahingu dioraam, kuid kahjuks ei jäänud mulle fotokale üks teine , kus mingi kraade oli puust nikerdanud ja no nii ikka ülimegapeenelt. Isegi õlakud ja püstolid oli välja voolinud, ehk hiljem häkin kuskilt pildi.
Pilt
Neh Brunnerile ka sinna lebesraumi üks laelühtri kompositsioon:
Pilt
Pilt
Too pikk lapaata muideks postiaukude kaevamiseks.
Väljas miski memm pistis kisama , et neil votograhveerimine hullult tasuline, ma vastu, ma küll nii ei arva ja klõpsasin pilti. Tollest kaalikast sebiks omale hää meelega avatari:
Pilt
:D ja mutt kadus korraks ära: :twisted:
Pilt
Edasised päevad kulgesid mööda külakolkaid ja metsi kimades. Enne äratulekut sai väisatud ka Minski "Imedepõldu". Eelnevalt oli mingi akt sooritatud linnas ja võmmid tagajalgadele aetud, siis keegi ei julgenud saksa kila-kola müüa. No tarleku ikka krabasin soodsalt. Metsast, aga leidsin miskise tanki, ehk mingise auraha lupstükk? :
Pilt
Sry, ei oskand ma neid pilte otsemaks käänata.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Tank on punaarmee pagunilt.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Tänud teabe eest.
Kasutaja avatar
suurpomm
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: P Nov 13, 2005 7:37 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suurpomm »

Raudrist kirjutas:Tank on punaarmee pagunilt.
http://www.militarytravelclub.ru/images ... ank430.jpg
http://detektorist.pro-forums.com/
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Postitus Postitas labidamees »

Mutt kadus ära ja kiiver kadus ära...Kas varsti on võimalik näha päris ehtsaid ''Plekkpea''pilte?
faust
Veteran
Postitusi: 1126
Liitunud: T Mär 13, 2007 10:37 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas faust »

Ma arvan, et mutt viis selle plekkpea hirmuga lihtsalt peitu.
Sõda on elujaatamise kõige aktiivsem vorm.
Parem olla kui näida.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Faust tabas naelapead. :wink:
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”