Julgestugrupp 184 varrukalint

Autasud + kraenurgad, pagunid, käiselindid, varrukaembleemid jms.
Vasta
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Julgestugrupp 184 varrukalint

Postitus Postitas Raudrist »

On keegi taolist näinud kasvõi fotodelgi?
Skänn kehva kvaliteediga ja suur. Proovin hiljem ümber teha.
Pilt
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Mina olen korra näinud sellist müügil Saksamaal, muidugi hind oli räme kirves küsis sellest mingi 360 eur´i kui õieti mäletan.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Üksik Hunt kirjutas:Mina olen korra näinud sellist müügil Saksamaal, muidugi hind oli räme kirves küsis sellest mingi 360 eur´i kui õieti mäletan.


Aga tegelikus kasutuses (mõnel fotol) või memuaarides kirjeldatuna?
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Kas sellel sinu postitatud pildil on see side mida müütab momendil onu Helmut Hamburgis hinnaga 425 euri, lisan ka pildi

Pilt
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

[quote="Üksik Hunt"]Kas sellel sinu postitatud pildil on see side mida müütab momendil onu Helmut Hamburgis hinnaga 425 euri, lisan ka pildi


Onu oma jah!
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Ma kunagi seda sidet ka näpus hoidnud, ei jätnud mulle head muljet, muidugi ära sa seda talle ütle.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Üksik Hunt kirjutas:ei jätnud mulle head muljet


Seda ma tahtsingi kuulda.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Vasta

Mine “Autasud & Embleemid/Awards & Insignias”