TEHNIKAMEESTELE...

Masinad, millega Eesti mehed sõitsid, lendasid või ujusid ...
Vasta
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

TEHNIKAMEESTELE...

Postitus Postitas kass »

...veidi küsamusi. Kas tuu velg ons järsku SdKfz. pärusmaa? Ja nood kilbijäänukid peaks mõnele väiksemale aadupoiste tankidetõrjumiskanoonile kuuluma. Samuti mis deela selle tungrauaga...ons ehk militaarhõngu :roll: Mulle tundus. Tal olid mingid mark. ka agas jäid ühe roostetanud jublaka taha ja ei olnu aega ja viitsimist akata veel mässama. Tulid välja Avinurmes kevadpuhastusega. Ühesõnaga vedelesid lihtsalt maja hoovis.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

See kilp tundub justkui PAK 36 küljest pudenenud olevat :roll: ...

Pilt
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Tunnub vist jah tolle toru oma olevat. Igatahes on . vähemalt tunnub, et kilp on saanud mataka ära.
Ma es enne viitinud uurida. Kiire surkimine netis andis esmalt SdKfz 250 Ausf. B mudeli
Pilt

Ja udumassinate velg ka sarnane....
Pilt
Kasutaja avatar
gruppen
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: T Veebr 21, 2006 7:14 pm

Postitus Postitas gruppen »

velg tundub oli sakslastel "universaalne" enam vähem samamoodi nagu venelaste gaz-aa velg mida topiti igalepoole alla. endalgi üks selline. mu omal isegi ventiilitoru veel küljes :D. tungraud näiteks võib olla raudtee oma - kunagi aastaid tagasi nägin sellist (võib ka et oli lihtsalt sarnane) ja siis öeldi et raudtee vaguni rööbastele tõstmiseks..
Kasutaja avatar
PANZER
Kasutaja
Postitusi: 48
Liitunud: K Okt 04, 2006 12:09 pm
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas PANZER »

Tungraud võib olle raudtee relsside ülestõstmiseks, et liipreid vahetada.

Vahur
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Tänud vastajatele!
Raudtee oleks vägagi variant. Avinurmest vuras läbi Tudu- Mustvee kitsarööpaline.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Mul olli samassne tankraud , kuid vaarisa üttes , et pärit raudteelt , sest pealesõja aegne raudtee mees, kuid samas oli see tunksraud kopitud saksmannide tunkraualt maha. 1:1.
Kasutaja avatar
gruppen
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: T Veebr 21, 2006 7:14 pm

Postitus Postitas gruppen »

Näitasin pilti tungrauast ühele targemale inimesle, kes arvas et võib ka olla fordsoni tungraud. kui viitsid vaata kas on kuskil tempel FORD sissepressitud..
Vasta

Mine “Tehnika/Technics”