sooviks infot.

Kergerelvastus - püstolid, püssid, kuulipildujad, täägid, kaikad ja munad.
Vasta
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

sooviks infot.

Postitus Postitas sturman »

sooviks infot või materjali sellise relva kohta nagu-haenel,suhl-schmeisseri patent.pildi pealt vaadates,daamipüstol.oskab keegi aidata.
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Postitus Postitas divine »

Ole hea ja pane pilt ka, mida mainisid. See nn. daamipüstolite teema tõenäoliselt suht keerukas ala, kuna paljud tootjad selliseid riistu teha vohmisid ja samas vähemalt mulle jäänud mulje, et tegemist siiski pigem eksklusiivsete produktidega, kui et asjad olnud harjumuspärased liinilt tulema.
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

pilti kahjuks panna ei saa,kuna aparaat ei funksi.võin veel üksikasju lisada,kui see midagi juurde annaks.käepideme plastikust osal,ülal suur ovaal,millel sees tähed s ja h.raual kiri -c.b.haenel,suhl,schmeissers patent.püstoli pikkus 11,5 cm.padrunid peaksid väiksemad olema kui spordikal.
Kasutaja avatar
wessel
Huviline
Postitusi: 414
Liitunud: L Sept 05, 2009 10:16 am
Asukoht: Estland

Postitus Postitas wessel »

Tegemist peaks siis olema sellise relvaga:

Pilt

http://www.littlegun.be/arme%20allemand ... r%20gb.htm
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

suured tänud wessel.vastus ja pilt on just see,mida vaja.üks asi veel.kas selliseid padruni hülsse liigub ja kust võib neid saada.
Kasutaja avatar
Manurhin
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Sept 23, 2007 8:21 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Manurhin »

sturman kirjutas:padrunid peaksid väiksemad olema kui spordikal.
Mis tundmatut imemoona see relv siis kasutab? Minu teada on sellised nn. daamipüstolid kõik (mõnede väga üksikute eranditega) 6,35 mm kaliibriga (.25ACP). Sellist moona on igas endast vähegi lugupidavas relvapoes müügil, hülsse võid kusagilt lasketiirust küsida või on ehk mõnel kaasfoorumlaselgi pakkuda. Minu tagasihoidlikus hülsikogus on sellist paraku üksainus eksemplar. Oleks kellelgi .32ACP hülsse vaja, nendega poleks mul probleemi, vajadusel saaks väga lihtsa vaevaga juurdegi tekitada :wink: .
Garrett ACE 250
Die Fahne Hoch!
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Postitus Postitas sturman »

tänud manurhinile vihje eest.sai käidud relvapoes asja uurimas,seal jah 6,35 olemas.
Vasta

Mine “Relvastus/Armament”