Küsiks

Kergerelvastus - püstolid, püssid, kuulipildujad, täägid, kaikad ja munad.
Vasta
Kasutaja avatar
sigalahe
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: R Mär 07, 2008 7:49 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Küsiks

Postitus Postitas sigalahe »

Kas keegi oskab seletada,et mis relvi kasutab Front-Line oma näidislahinguteks.Kuna Lukk,raud ja padrunipesa on tulirelva olulised osad ja automaatrelvad tsiviilkäibes keelatud ning vanadest lahingrelvadest saluudirelvade ümbertegemine pole samuti lubatud ,siis kas on tegu kaasaegsete koopiarelvadega mis paukmoona lasevad?Palju selline k 98 või mp 40 paukmoona tulistav koopia maksab ja kust oleks võimalik soovi korral tellida?
www.ehitaja.page.tl
faust
Veteran
Postitusi: 1126
Liitunud: T Mär 13, 2007 10:37 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas faust »

Aga küsi neilt endilt, saad vist kõige täpsema vastuse:
http://www.front-line.ee/index.php?id=30
Sõda on elujaatamise kõige aktiivsem vorm.
Parem olla kui näida.
Kasutaja avatar
sigalahe
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: R Mär 07, 2008 7:49 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

oleks vist kõige mõtekam tänud.
www.ehitaja.page.tl
viiking
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: L Aug 09, 2008 12:14 am

Postitus Postitas viiking »

Aga poleks paha kui vastusest ka siin räägid kui juba teemaks läks :wink:
Kasutaja avatar
sigalahe
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: R Mär 07, 2008 7:49 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

sain siis vastuse Front-Line meestelt.Nagu kirjast aru võis saada kasutavad nad vanu sõjapüsse mis on deaktiveeritud osaliselt.Raud on läbi puuritud ja sinna on tihvt kinnitatud mis tulistamise lahingpadruniga välistab.Nad on oma püsse politseile näidanud ja politsei sõnul olevat kõik korras.Siinkohal jääb mulle arusaamatuks luku osa.Tava deaktiveerimisel kohitsetakse ka lukk 45 kraadise nurga alla aga saluudipüssidel siis ilmselt mitte,aga lukk on ju tulirelva oluline osa ja seda on võimalik paigaldada ka teisele samatüüpi relvale.Kas siis töökorras luku omamine koos saluudipüssiga on kriminaalkorras mittekaristatav ja lubatud või on selleks ikkagi mingit luba tarvis kui relva olulisele osale?Esitasin ka sellekohase küsimuse oma teises kirjas aga see paraku vastuseta ja selleta ta ilmselt ka jääb.Poisid vist arvavad et ma mõni aktivistist ringinuuskiv ment :)
www.ehitaja.page.tl
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

Mina olen nende käest kuulnud umbes sellist vastust, et lukku hoitakse relvast eraldi kindlas kohas (kas siis omab inimene ise luba või Kaitseliidus). Samuti pidavat palju liikmeid olema nii või teisiti relvaloa omanikud.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Vasta

Mine “Relvastus/Armament”