täägi ostmine välismaalt?

Kergerelvastus - püstolid, püssid, kuulipildujad, täägid, kaikad ja munad.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8186
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Kamraad Kortik tõi hea statistilise näite. Minu arusaamisesse ei jõua nimelt kogu see täägi ja mõõgandusega seonduv. Nagu siin eelpool juba mainiti, saab nimetatud esemeid vabalt osta igast vanavara poest ja laadalt.
Müügiletil lebades ei koti need orgid kedagi, ostes muutub aga heauskne ostja hoobilt kriminaaliks ja vangiraudade kolin kõrvus peab jooksma kiirelt asja peitma või maha matma, sest äkki keegi nägi!!! :shock:
Absurd!
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Kui keelegil on midagi jahe siis vöib minu kätte hoiule tuua ja asjad leiaksid naabrimehe juures kasutust ka.Mina igal juhul mingi täägi pärast ei pöeks.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8186
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Kui vällamaalt tääke ja muud terariista tellite küsige julgesti Soadfi aadressi. :lol:
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

Loomulikult peab täie rauaga andma sellistele fruktidele, kes eelpool nimetatud esemetega rikuvad avalikku korda, või panevad kaupluse müüjale poolemeetrise täägikroobuka kõri peale. Aga, eks kindlasti, varem või hiljem ka relvaseadus muutub ja asi läheb täpsemaks. Või oleks selgem ja lihtsam nimelt külmrelvade registreerimine. Leiad midagi maja remondi käigus või saad vanaemalt enne surma kadunud vanaisa mõõga-lähed kohalikku politseisse ja registreerid ära. Olgu siis see õnnetu tääk või mõõk loa peal.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

Vastuseks kamraad Kassi küsimusele: lugedes seda Riigikohtu lahendit sai see tegelane trahvi tegelikult vaid selle pärast et ta saatis need täägid endale ise ja kui ma ei eksi, siis EL-i välisest riigist. Seega pani ta toime Tolliseaduse rikkumise.

Kui täägid oleks saatnud keegi John Doe ja saaja oleks silmi pööritanud ja öelnud, et tema tõesti ei tea mida sõber John talle saatis. Et kui keelatud, siis muidugi saatke tagasi, hävitage või tehke mis tahate, polekski tollil midagi teha olnud. Täägid oleks kas tagasi saadetud või oleks lihtsalt konfiskeeritud.

Miks ma soovitan saades tollist kutse ja oodates pakki tääkidega tolli üldse mitte minna on lihtne - milleks raisata oma aega kui tulemus võib teie jaoks muutuda ainult hullemaks? Mida head te sealt tollist ootate? Halvemal juhul väänatakse teile rahatrahv tolliseaduse rikkumise eest ja siis peate mööda kohtuid käima ja õigusabi eest end haigeks maksma seletades, et teie pole seadust rikunud, pole ühtegi tääki ise saatnud ega saata lasknud jne. Kui te tolli ei lähe, siis võib loota, et pakk läheb tagasi ja lasete lihtsalt uuesti saata.

Sellised soovitused siis. Ei kutsu üles kedagi sedusi rikkuma, lihtsalt mõningad mõttearendused RK lahendi, tolliseaduse ja relvaseaduse teemadel :D.
Vasta

Mine “Relvastus/Armament”