k 98

Kergerelvastus - püstolid, püssid, kuulipildujad, täägid, kaikad ja munad.
Vasta
Kasutaja avatar
Tarts
Huviline
Postitusi: 638
Liitunud: L Okt 14, 2006 10:16 pm
Asukoht: Estland

k 98

Postitus Postitas Tarts »

Vabandage lolli kysimust aga kas saksa vindi kabal oleval ymaral metall junnil mis asetseb tagumise rihma kinnituse taga on ka mingi spets otstarve ??? :oops:
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Luku lammutamisel...olen nii kuulnud.
Kui tahad luku seda tagumist osa juppideks. Siis lööknõel käib sinna auku, et saad selle tagasi lükata ja siis tagumise osa lahti muuki.
Kasutaja avatar
Tarts
Huviline
Postitusi: 638
Liitunud: L Okt 14, 2006 10:16 pm
Asukoht: Estland

Postitus Postitas Tarts »

krutin mina nii ja naa aga ma ei saa kuidagi aru mis abi mul sellest jubinast olla võiks !?
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas speedsta »

Tsurka oleks vast augu ilma asjata teinud aga saksmanil oli kindlasti mingi mõte kah mann:D Kas polnud mitte see, et sai kõik kenasti nööriga kokku siduda, et va varganäod näperdama ei pääseks?

OT: sakslased on mihklid aukude treimises. Sõjaväelabida AK4 vinnastushoovas on ka mulk sisse tehtud. Mina rumal inimene sain alles hiljaaegu teada, et sinna saab kinnitada relvarihma ja siis niiviisi rihmast tõmmates kerge vaevaga padruni rauda. Jutu mõte see, et ega saksmanid auku ilmaasjata ei tee:)
Kasutaja avatar
Tarts
Huviline
Postitusi: 638
Liitunud: L Okt 14, 2006 10:16 pm
Asukoht: Estland

Postitus Postitas Tarts »

usun sind täitsa et ilma asjata ei tehtud seal maal midagi aga kardan et see pole ikka see põhjus.
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Lööknõel auku, surud seda perskobakat allapoole, saad siis kaitseriivi ära võtta ja keerad seda lööknnõela tagumist julka 90 kraadi saad selle ka ära ja kaross.
uudishimulik
Veteran
Postitusi: 1191
Liitunud: T Nov 07, 2006 2:35 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas uudishimulik »

Kuskilt kuulnud et ei olevad harvad juhused olnd kui kuul rauda kinni jäi.Et kiiresti saaks edasi lasta,topitud padrun kuulibidi auku ja lõksutatud kuul otsast ära.Siis püss püstisesse asendisse ja ilma kuulita hüls koos püssirohuga rauda.Lask ja toru jälle puhas. Kas ka nii oli seda vast keegi targem oskab kommenteerida.
Kasutaja avatar
suurpomm
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: P Nov 13, 2005 7:37 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas suurpomm »

uudishimulik kirjutas:Kuskilt kuulnud et ei olevad harvad juhused olnd kui kuul rauda kinni jäi.Et kiiresti saaks edasi lasta,topitud padrun kuulibidi auku ja lõksutatud kuul otsast ära.Siis püss püstisesse asendisse ja ilma kuulita hüls koos püssirohuga rauda.Lask ja toru jälle puhas. Kas ka nii oli seda vast keegi targem oskab kommenteerida.
Antud olukord on ainult võimalik siis, kui esimene padrun oli ilma rohuta. Tongil on nii palju jõudu küll,et kuuli torru ajada.
http://detektorist.pro-forums.com/
napoleon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: R Jaan 27, 2006 6:24 pm
Asukoht: Vasta küla
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

See rõngas oli raudselt ette nähtud vindi luku lammutamiseks. Iseasi mis funktsiooe sellele lennukas fantaasia veel juurde annab.
Samuti nagu Saksa pandlaga annab väga hästi õlut lahti korkida. Vaieldav muidugi kas ta selleks ette nähtud on.
Aga mina olen Moskvas käinud!
matistedrekull
Kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: E Veebr 19, 2007 12:16 pm

Tere.

Postitus Postitas matistedrekull »

Soovitan vaadata filmi Kukulind algust ja seal näitab luku kokkupanekut päris hästi.
Kasutaja avatar
Pahandus
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: N Aug 11, 2005 8:44 am
Asukoht: L-Virumaa (ajutiselt NORRA )

Postitus Postitas Pahandus »

naljavennad :D
Pahandus küll aga mitte paha

http://fotoalbum.ee/photos/Pahanduz/sets/
Vasta

Mine “Relvastus/Armament”