Taaslavastuslahing "Lõuna wäerind 1919"

Teemad, mis seotud muuseumite ja näitustega ning militaarteemaliste üritustega nii Eestis kui ka mujal maailmas ...
Vasta
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Taaslavastuslahing "Lõuna wäerind 1919"

Postitus Postitas funker »

Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Taaslavastuslahing "Lõuna wäerind 1919"

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Seoses selle üritusega oleks väikene palve. Eeldan,et üritusele läheb ka siinset rahvast. Kui lähete siis mitte ainult üritusele vaid ilmselt külastate ka ekspositsiooni. Deponeerisin sinna ühe teatava kuulipilduja,nii pikemaks ajaks,kuna seda lihtsalt peeti vajalikuks eksponeerida.
Loodan,et see seal ka selleks ajaks eksponeeritud on.
Häirib pisut asjaolu,et keegi levitab pidevalt ja üsnagi jõuliselt kõlakat nagu oleks riistapuu oskamatu restaureerimise tulemina peaaegu ära roostetanud. Alles mõned päevad tagasi helistas ajakirjanik ja soovis teada milline on eseme seisukord. Ma nüüd sooviks selle jama ära lõpetada. Võib-olla on tõesti midagi valesti restaureeritud.Ei tea. Siit siis palve: Kui lähete siis vaadake seisukord ja taastamise tulemus üle. Soovin ka mõtteid mida edasi peaks tegema? Üle kroomima või ära värvima,sest praegune tulemus mõningaid inimesi kohe mitte ei rahulda. Eks ma siis vaatan arvamused üle ja talitan nii nagu üldsus välja pakub. Siis ma vähemalt saan toetuda üldsuse arvamusele. Ette tänades!
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Re: Taaslavastuslahing "Lõuna wäerind 1919"

Postitus Postitas Kriuks »

Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Taaslavastuslahing "Lõuna wäerind 1919"

Postitus Postitas ivalO »

https://www.postimees.ee/4420549/galeri ... ge=7631491

Postimehe piltide järgi küll aru ei saa, mis toimub, aga eks lahingust osavõtjad seletavad!
Vasta

Mine “Muuseumid, Näitused & Üritused/Museums, Exhibitions & Events”