Imelik padrunitasku....

Sõduri individuaalne varustus - alates sidemepakikesest ja lõpetades seljakotiga ...
Vasta
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Imelik padrunitasku....

Postitus Postitas kortik »

Ega minu tänane päev piirdunud ainult mürsukestaga, oli muudki. Säherdune kummaline padrunitasku:

Pikkus ca 15 cm,kõrgus ca 11, külje pealt vaadates läheb allapoole kitsamaks.Sees kaheosaline.Kumbagisse ossa mahuks täpselt kaks pidet. Kuigi seest kaheosaline on kaan üks!?! Ehk siis, avades on ligipääs kogu moonale. Kaane kinnitus asub mitte ees, nagu klassikalistel padrunitaskutel, vaid külgede peal.Mingeid markeeringuid ei leidnud. Asi iseenesest väga nutune.Mis see on, mina kohale ei aja.
Aga eks kui aega saab, panen ka pildi üles, kui vahepeal keegi ära ei raba.

Vabandust, tuli pikk ja segane jutt, peale mitmendat magamata ööd...
Kui kellegil mõtteid mõlgub, siis palun.Oleks tänulik.

P.S.Katsun ka Militaari vendadelt küsida, ehk neil väärt mõte varuks.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8122
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

see peaks olema Sul tsaariaegne padrunitasku - kas külgedel need kinnituseks mõeldud "nupud" on vasest?
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

Vist vase moodi metallist tõesti? Kusjuures üks rihmakestest veel puudu ka.Kurb.Aga, näed, mu mees tegutseb vaikselt.Aga noh-kest, hunnik vanu-terveid ja katkisi pronkskraane, katkine margapuu,uuri mehhanism sihverplaadiga,lõmmis joogipudel (markeeringuga HRE 43).Midagi nagu oli...Lähipäevil saan veel päris korraliku MG lindikasti.Ja järgmine nädal sõidab Soldbuchi ja fotosid, mida omal ajal ei võtnud.otsima.Jne.Jne.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Vasta

Mine “Varustus/Equipment”