"SÕRMUSTE VENNASKOND"

Kõik, mis puudutab Saksa sõdurite riietust - frentsid, püksid, mütsid, kindad, sokid jne.
Vasta
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

"SÕRMUSTE VENNASKOND"

Postitus Postitas kass »

Kas keegi on näinud sellist kapuutstekki millega need surnupeluu üksuse pioneerid endeid katavad? Järsku tegu mõne väiksepartiilise aksessuaari katsetamisega sõja alguspäevil :roll:
Pilt
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

Aga võib olla tegu hoopis näituseks meestega, kes tegelevad laadimisega,olen näinud, kui mehed on vagunitest laadinud jahu või tsemendikotte, on lihtsalt tühi kott omale pähe tõmmatud, et ei määriks ja ei tolmutaks riideid ja pead? Järsku ongi see lihtne vastus? Meestel pole vöörihmasid ka peal
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8181
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Loogiline ,et meestel lihtsalt pooleksvolditud kotid peas.
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

NOvot. Ma pole lihtsalt sellist viisi varem näinud ega kuulnudki, et tühje kotte niimoodi kantasse.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Kottide peas kandmisest...

Postitus Postitas kortik »

Lihtsalt olen oma enne pikka riigitööd, peale keskkooli olnud oodates kutset Punaarmeesse peaaegu poolteist aastat olnud transporttööline.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Pilt
Kasutaja avatar
Zzirk
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Juul 23, 2006 9:03 pm
Asukoht: Liefland
Kontakt:

Postitus Postitas Zzirk »

Nendel vattidel on vist veidi teine lõige...Aga nagu näha,on sõja edenedes rätsepadki osavamaks läinud... :)
Huvitavad Aegna Merekindluse ajateenistuse fotod 1930-1935.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8155
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

mina arvan, et mehed lihtsalt kuskile luurele minemas - vöörihmasid pole ümber, mis segaksid roomamist ja selline määrdunud kartulikott võib olla ju päris heaks maskeeringuks. allohvitser annab ehk viimaseid juhtnööre?
vaevalt, et tegu mingi jahulaadimisprotsessiga, sest siis vaevalt neil kiivrid peas oleks ja binokklid kaelas kõlguksid. selline on vähemalt minu mõte kui ma seda pilti vaatan (mis ei pruugi küll 100% tõde olla) :wink:
foorum.rindeleht.ee
Vasta

Mine “Riietus/Clothing”