Hinnaelamus hädisel SAKSI laadal

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Hinnaelamus hädisel SAKSI laadal

Postitus Postitas Borja »

Sai see laupäev Saksi vanavaralaadal käidud. Kunagi aastaid tagasi jättis mulle päris toreda mulje - oli müüjaid, oli rahvast...
Seekord aga värk enam kui hädine: müüjaid // kaupa vähe, ostjaid (ja muidu vahtijaid) veelgi vähem :oops:
Võib vist ära unustada selle laada.

Üks naljakoht oli ka. Vanem härrasmees müütas mingit vanavara ja muude asjade seas ka päris kena WH talvekampaania medal - huvitavalt kulunud raud ja ilus pikk originaallint. No küsisin hinda - 100 euri vastati... lisati veel autoriteetselt, et on originaal :D
No ma polnud kade - ütsin ausalt ära, et näen isegi, et originaal, - ainult selle asja turuhind ca 30 euri... Aga ei midagi - prillitatud härrasmees oli oma sajas euris üdini kindel ja nii jäigi - lõin käega :?

Et see laadalkäik läks küll täiega aia taha mul - aga see-eest hinnaelamus misssugune :lol:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Hinnaelamus hädisel SAKSI laadal

Postitus Postitas Raudrist »

Jah, loobusin juba 2 aastat tagasi :cry:
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8188
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Hinnaelamus hädisel SAKSI laadal

Postitus Postitas ivalO »

Paar aastat tagasi sai ka käidud.
Kokku vist isegi kahel korral, sai loobutud.
Eks see Rakvere- Tapa kandi rahvale rõõmu pakuks, minule jäi eredamaks mälestuseks kohapeal keedetud katlasupp.
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”