võidupüha paraad 2011

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
uuru
Kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: N Mai 05, 2011 10:05 am

võidupüha paraad 2011

Postitus Postitas uuru »

muljeid osa võtnud kamraadidelt,vastuhakku delfi ja milneti komentaatoritele jne.
ise olin rivis ja vaatamata rangluu purunemis ohule(karl gustav)trampisin lõpuni välja.sigahea tunne lõpus-ära tegin:)
faust
Veteran
Postitusi: 1126
Liitunud: T Mär 13, 2007 10:37 pm
Asukoht: Tallinn

Re: võidupüha paraad 2011

Postitus Postitas faust »

Kas milneti kommentaaridele peab vastu hakkama? Minu arust enamus neist ikkagi asjakohased.
Sõda on elujaatamise kõige aktiivsem vorm.
Parem olla kui näida.
Kasutaja avatar
ruusserg
Huviline
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 20, 2006 4:52 pm
Asukoht: saaremaa

Re: võidupüha paraad 2011

Postitus Postitas ruusserg »

Mis siin ikka kommenteerida , eks need kõige tublimad marssijad ole ikka need kes istuvad tugitoolist teleka ees . Minu meelest ei maksaks küll ette heita kui kaitseliitlasel see rivisamm kõige paremini välja ei tule . On ta ju ikka ennekõige talunik või tööline . Ja nõuda et inimene peaks igas kuus hooaja tööde vahel mitmeid tunde rivaharjutusi tegemas käima on natuke palju . Minu enda arvates tuli meie rühmal küll rivisamm ilusti välja ja igati tore oli kui läbi linna marssides inimesed tee ääres plaksutasid . Endal oli suht kerge astuda , kuna B-300 eriti palju ei kaalu . Ilm ka igati soosis , päris tore üritus oli .
Kasutaja avatar
Coger
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: K Mär 21, 2007 3:41 pm
Asukoht: Pärnu

Re: võidupüha paraad 2011

Postitus Postitas Coger »

Sai isegi käidud. Mis seal salata, orkestrite omavaheline koostöö (ühelt orkestrilt teisele üle minek) keeras korra endal ka rivisammu peesse, aga see ei ole nüüd tõesti see primaarne asi KL-i puhul. Ehkki jah, ilusam oleks ehk kõrvalvaatajal olnud. Aga sain marssida, KSP- 58 õlal, no ei olnud füüsiliselt kõige kergem:). Aga tõsi see oli, et maru hää tunne oli marssida ning oli ka siis, kui asi läbi sai ja võis jaani hakata tähistama.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: võidupüha paraad 2011

Postitus Postitas Borja »

Nõus igati varasemate arvamustega.

Toonitan extra, et ladus rivisamm EI OLE absoluutselt sellise ürituse puhul ei eesmärk ega isegi tähtis - tähtis on näidata robustset JÕUDU elik siis vaba maa vaba rahva KAITSETAHET 8)

Ja ärgu keegi arvaku, et näit paraadi väisanud välisriikide sõjaväeatašeed sellest kuidagi teisiti aru saivad (ja paleekaardiväest kaugelejääva rivisammu üle pahandasivad) - oma ala proffidena saivad nad meie paraadist just niimoodu aru, nagu ma siin alguses kirjeldasin :wink:

M.o.t.t.
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
sturman
Huviline
Postitusi: 498
Liitunud: P Mär 23, 2008 5:15 pm
Asukoht: võrumaa,antsla

Re: võidupüha paraad 2011

Postitus Postitas sturman »

olen borjaga absoluutselt nöus.olen alates 93 aastast köikidel paraadidel osalenud ja töesti ei saa me ennast vörrelda näit. kuprianovlastega,kes päevast' päeva rivisammu viimistlevad.palju meil sellega aega tegutseda on.kuid alati on mehed pöödnud ja andnud oma parima.
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”