Abi palve!

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
grahv
Huviline
Postitusi: 673
Liitunud: N Mär 09, 2006 8:38 pm
Asukoht: Pärnu

Abi palve!

Postitus Postitas grahv »

Pean kurbusega teatama, et olen sunnitud astuma kamraad Desertiga ühte meeskonda ( mitte, et mul temaga ühes meeskkonnas olemise vastu midagi oleks aga see pole see meeskond kus olla tahaks). Ajavahemikul 12 nov. lõuna kuni 13 okt. lõuna on sisse murtud minu garaasi Pärnumaal. Kui kellelgi pakutakse vene dosimeetreid või koolides olnud õppekomplekti erinevate sõjamürkide näidistega või Rootsi päritolu optilist kaugusmõõtjat koos kastiga siis oleksin väga röömus kui sellest mulle teada annaksite. Hiljemalt esmaspäevaksehk saan sellest mõõteriistast ka pildi. Lühikirjeldus oleks: asi on rohelisest plastmassist ( mõõtudega ca 30x30x100cm) karbis, selline toru kus ühe otsa juures on sissevaatamis ava ja vastakõljel keskpaigas ja teises otsas on avad kus näeb välja, skaalad sees, rohelist värvi ja rihmaga

Tel. 5515650
http://www.zone.ee/grahv
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8184
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Ma saan aru, kui nad sul abimootoriga jalgratta ja družba sea ära oleks viinud, aga see etteloetud asjade nimistu teeb mind küll nõutuks!
Mida selliste asjadega peale hakatakse ja kuhu neid turustatakse? :shock:
Kasutaja avatar
devoteekas
Kasutaja
Postitusi: 61
Liitunud: N Nov 30, 2006 6:43 pm

Postitus Postitas devoteekas »

Ajad on sellised, et varastatakse absoluutselt kõikke, valimatult ning kust iganes. Karju lausa appi...
Kui isa joob maha hobuse, joob poeg vankri takkajärgi.
Kasutaja avatar
desert eagle
Huviline
Postitusi: 608
Liitunud: P Juul 16, 2006 2:28 pm
Asukoht: Tartu.

Postitus Postitas desert eagle »

devoteekas kirjutas:Ajad on sellised, et varastatakse absoluutselt kõikke, valimatult ning kust iganes. Karju lausa appi...
Nii ta on jah.Mul võeti isegi kommid lauapealt kaasa.
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

Suhteliselt lihtsa signa saab vahepeal kohustuslikuks muudetud suitsuandurist. Näiteks uksekontaktid testnupuga paralleelselt. Kui siis keegi ust kangutab, üürgab nii, et ehmatab pätil püksi. Loomulikult tuleb siis ka ise olla valmis aru saama, kas tegelikult põleb või on see pätt, kuid eks see üks loodusõnnetus ole kõik, kes su vara hävitab ja halvemal juhul ka elu kallale kipub...
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Praegu vist süstemaatiliselt käiakse tuimalt kõik majad läbi. Endal suvel varastati hoovipealt traktorist kütet ja paar nädalat tagasi tehti kõrvaltänavas üks maja tühjaks.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Borja »

Rändur kirjutas:Praegu vist süstemaatiliselt käiakse tuimalt kõik majad läbi. Endal suvel varastati hoovipealt traktorist kütet ja paar nädalat tagasi tehti kõrvaltänavas üks maja tühjaks.
See on nüüd järsku see koht, kus abipolitseinike patrullid peaks liikvele minema - et nii kodanikealgatuse korras või?

Selge ju on, et politsei ei jõua kunagi katta kõiki külasid, alevikke, linnaääri ja üksikelamisi... Et KL + kodanikualgatus + väike finants kohalikult omavalitsuselt? Muud varianti ma küll nagu ei näe nende "uute kotipoiste" kontrolli alla saamiseks :twisted:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Samas hakkasin meenutama ja kui keegi viitsib otsida peaks siin foorumis olema ka nii aasta tagune teema, kus päris mitu inimest said kahetsusväärse külaskäigu osalisteks korraga lühikese aja jooksul. Ehk ei ole midagi uut, asjad hakkasid hapuks minema juba siis.
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”