Vääritud tõprad / Inglourious Basterds

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Vääritud tõprad / Inglourious Basterds

Postitus Postitas funker »

Kas mõnel kamraadil juba vaadatud? Kuidas tõetruudusega on?

http://www.imdb.com/title/tt0361748/
grenadier
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: P Aug 14, 2005 1:05 am
Asukoht: Wesenberg

Postitus Postitas grenadier »

Kuna tegu Quentin Tarantino filmiga, siis kes tema varasema loominguga tuttav on teab mida sealt oodata. :D :D tõetruudusega on minuarust väga vähe seost, kui on, siis on Tarantino seda väänanud ja lisanud väääääga palju vürtsi juurde.
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Postitus Postitas divine »

Kuna kahtlustasin ppari nädala eest treilerit nähes, et on raju andmine, siis tuleval nädalal lähen kaen üle. Ja ausalt öeldes on mul täiesti po*ui tõetruudusest või tõeväänamisest, kuna tegu pole ilmselgelt ajaloole tugineva kraamiga. Oma lühikese ent kireva elu jooksul olen aru saanud, et mida QT puutub, see kullaks muutub.
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

Kui soovitakse leida ajalootruudust, siis kindlasti see film pole kindlasti see. Kui võrrelda Tarantino erinevaid filme, siis annaks 10-punkti süsteemis 7. Või siis 8. Pole paha, aga ei saa minu meelst iial samaväärseks tema eelmiste teostega.

Aga kindlasti võiks vaatama minna.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

divine kirjutas: Ja ausalt öeldes on mul täiesti po*ui tõetruudusest või tõeväänamisest, kuna tegu pole ilmselgelt ajaloole tugineva kraamiga.
Just nii! Ma pidasin siin krattide vorme silmas.
Kasutaja avatar
ruusserg
Huviline
Postitusi: 590
Liitunud: K Dets 20, 2006 4:52 pm
Asukoht: saaremaa

Postitus Postitas ruusserg »

Siit lingilt leiab filmi , mis juba vene keelde ümber tõlgitud .
http://sharelita.com/92837-besslavnye-ubljudki.html
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Postitus Postitas divine »

No käisin kinos ära, rõve popkorni lebra on ikka ninas. Film on ikka superluks, vähemalt suurelt ekraanilt nähtuna. Nagu ikka Tarantino puhul, on näitlejatööd ja nende kujutatavad tegelased vinged, möllu, rämedat uumort ja ootamatuseid jagub. Aga tõepärasuse kohta seda, et vähemalt märgid olid vassistidel õiged rinnas (selles mõttes, et näiteks tagalarotist juudikütil polnud kaelas rüütliristi, vaid näiteks tissi piirkonnas partisanide vastase võitluse märk). Ja füsiognoomiad olid ehedad :lol:
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Postitus Postitas funker »

divine kirjutas:No käisin kinos ära, rõve popkorni lebra on ikka ninas. Film on ikka superluks, vähemalt suurelt ekraanilt nähtuna. Nagu ikka Tarantino puhul, on näitlejatööd ja nende kujutatavad tegelased vinged, möllu, rämedat uumort ja ootamatuseid jagub. Aga tõepärasuse kohta seda, et vähemalt märgid olid vassistidel õiged rinnas (selles mõttes, et näiteks tagalarotist juudikütil polnud kaelas rüütliristi, vaid näiteks tissi piirkonnas partisanide vastase võitluse märk). Ja füsiognoomiad olid ehedad :lol:
Film vaadatud, ilma popkornita, sai torrentit kasutatud. Film ise aga oli hea, sedavõrd hea, et mul jäigi krattide vormid vaatamata :)

Kes ka torrentite poole vaatab, tasub kohe ka subtiitreid vaadata, muidu võib suur osa arusaamatuks jääda, kui loomulikust intelligentsist frantsuusi ei mõika. Näiteks DEViSE variandi jaoks on mysubtitles.com täitsa tiitrid olemas.
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”