ACHTUNG/www.wehrmacht-marketender.com/aivo buinevitš

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
karl176
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: K Nov 21, 2007 11:40 am

ACHTUNG/www.wehrmacht-marketender.com/aivo buinevitš

Postitus Postitas karl176 »

Tahaks omi mõtteid jagada ja kui võimalik kuulata ka teiste tähelepanekuid, arvamusi, pretensioone seoses kodanik AIVO BUINEVITŠ/ÜKSIK HUNT suhtes.

Nimelt otsustasin anda realiseerimiseks http://www.wehrmacht-marketender.com (kuulub eelpool mainitet kodanikule) mõned esemed-raamat saksa pannaldest+hj pannal+6 k98 tääki.
Kuna aga müük ei läinud soovitud suunas (ei olnud soovi ka hinda alandada), siis otsustasin müüki antud esemed tagasi võtta.

Siitpeale on aga suhtlemine kodanik BUINEVITšIGA ühepoolselt raskendatud.

Seepärast tahtsingi küsida-on kellelgi samalaadseid kogemusi?
Olen kindel, et tegu on kelmiga.

Ilmselt on asjaomane info informeeritud ringkondades juba varem liikunud.
Organiseerimata inimesena ei olnud paraku sellest teadlik.
Jutu mõte-hoiatada teisi mitteteadvaid inimesi sama reha otsa astumast.
Viimati muutis karl176, K Nov 12, 2008 6:17 pm, muudetud 5 korda kokku.
Kasutaja avatar
valts94
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: E Jaan 02, 2006 5:57 pm

Postitus Postitas valts94 »

Paistap,et see oli ikka teievaheline vaikiv,kirjutamatta jne.
kokkulepe,millest meie ei tea midagi...
Probleemidest pole nagu kuulda olnud....
Kasutaja avatar
valloon
Huviline
Postitusi: 469
Liitunud: K Juun 13, 2007 1:24 pm
Asukoht: Laisholm

Postitus Postitas valloon »

Huvitav-huvitav... :?:
Arbeit Macht Frei
karl176
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: K Nov 21, 2007 11:40 am

ACHTUNG

Postitus Postitas karl176 »

Peale teema tõstatamist tegi HH mulle 2 telefonikõnet. Midagi erilist sealt ei selgunud. Lisaks on ta ära kustutanud oma koduleheküljelt esimeses kirjas loetletud kraami., v.a K98 tääk nr.1115 .
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8174
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

see, et kasutaja karl176 polnud siiani teinud ühtegi postitust ei tähenda, et tal ei oleks õigust avaldada oma arvamust. arvan, et tal polnud varem lihtsalt põhjust üheski teemas sõna võtta. nagu registreerimise ajast näha on karl176 juba ca. aasta aega meie foorumi liige olnud.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Kessel
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: T Nov 08, 2005 9:05 am
Asukoht: Viljandi ja harva ka Palivere

Postitus Postitas Kessel »

Minu kogemused Aivoga väga head, olen oma kaubad kenasti kätte saanud ja probleeme pole esinenud. Samas tean , et Aivo suht vähe Eestis viibib, nii et kannatust.

Küll sa oma esemed või raha ka kätte saad.
Sõda on riigi eksistentsi küsimus, elu või surma rajajoon, tee säilimisele või hukule. Selle hoolikas uurimine on paratamatu.
karl176
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: K Nov 21, 2007 11:40 am

Postitus Postitas karl176 »

Minu kogemused jälle halvad.
Kasutaja avatar
Noor
Veteran
Postitusi: 1213
Liitunud: R Nov 03, 2006 12:51 pm
Asukoht: Euroopa

Postitus Postitas Noor »

Ei ole mõtet vist kommenteerida kus kohast see must kass teie vahelt läbi jooksis, eks seda teate ise paremini.

Samuti kas see "musta pesu pesemine" siin ka midagi annab... ei oska öelda :roll:

Ainukene kaup, mida Halli Hundiga tegin, toimus just hiljuti. Kaupa pidin PIKKA AEGA OOTAMA :? :oops: :twisted: .... ja ainukene põhjus oli POSTI AEGLUS :lol: :lol: . Miks selle välja tõin.... sest pakk oli välja saadetud nagu kokku leppisime ning seepärast siis siitpoolt ei ole kohe kindlasti mitte ühtegi pretensiooni hundile. Hoopis hea mulje jättis see, et kodanik ise võttis varem ühendust ning uuris kas kaup on juba käes, jne. Selles suhtes tema poolt hea teenindus ja halba sõna ei oska öelda.
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
karl176
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: K Nov 21, 2007 11:40 am

Postitus Postitas karl176 »

Loe esimest postitust, seal on musta kassi kohta kõik öeldud.
Kasutaja avatar
Noor
Veteran
Postitusi: 1213
Liitunud: R Nov 03, 2006 12:51 pm
Asukoht: Euroopa

Postitus Postitas Noor »

Lugesin ja lisasin omapoolse ainukese kogemuse. Kas see on keelatud või :?:

Lihtne soovitus - sa ei saa kuidagi muuta või olematuks teha teiste inimeste arvamusi, olgu nad siis head või halvad. Sinu oma oleme siin foorumis juba kuulnud. Juhul kui sul on tõesti probleeme, ehk pöördud vastavate organite poole, kes selliste asjadega tegelevad. Ja ära saa valesti aru, keegi ei taha oma asjadest ilma nii viisi jääda aga sellisel juhul ajad asju väga valest otsast alustades.

Minu isiklik arvamus - suur arusaamatus, mida mehed saaks sõnadega omavahel lahendatud.

Just my two cents

Noor
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
karl176
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: K Nov 21, 2007 11:40 am

Postitus Postitas karl176 »

Kokkuvõtvalt.

Ma loodan, et foorumi liikmete poolt, külaliste poolt, niisama uudistajate poolt tuleb kindlasti postitusi lisaks.
Olgu need pooldavad või laitvad, minul suva.
Hetkel on kõik minu 8 ühikut tema käes. Seniks kui need seal on minu arvamus negatiivne ja teema tõstatus jääb jõusse.
Vaielge vastu kui soovite.
Viimati muutis karl176, K Nov 05, 2008 12:11 pm, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
sigalahe
Huviline
Postitusi: 215
Liitunud: R Mär 07, 2008 7:49 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sigalahe »

minul kõnealuse müüaga mõned tehingud olnud ja muljed positiivsed. Karlile sooviks aga öelda et ära lahmi tühja valimata sõimuga,see jätab sinust ebaadekvaatse ja väga rumala mulje.
www.ehitaja.page.tl
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Eks iga müüja ja ostja vahel tekkida lahkhelisid, inimesed on ju tihtilugu erinevad ja lootused ning ootused samuti. Enamasti tekivad probleemid suhtlemise vähesusest või selle puudumisest, samuti mis tooniga suhtlemist alustatakse. Kui emotsioonid põhjas ei lahene tavaliselt ükski situatsioon.
Ise antud müüjaga vaid paar korda kaupa teinud, kiitma ei hakka. Avalikult ei viitsi siin keegi hakata musta pesu pesema kui seda oodati. See, mida omavahel tagaselja räägitakse on hoopis teine lugu, arvamust näkku tavaliselt ikka ei öelda :lol:
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Postitus Postitas Frundsberg »

No mul on kaupa ka seal müügis olnud. Osa on müüdud ja rahagi saadud, osa on jäänud müümata ja kaup on tagasi saadud. Osa veel siiani müügis. Ei oskaks küll midagi halba asjaajamise kohta öelda ja ka telefoni teel on inimene täiesti kättesaadav. Ega see, et sa helistad 2 korda järjest ei tähenda seda, et sul oleks suurem lootus kedagi kätte saada kui 1 kord helistades. Endal on ka tihti telefon näiteks üldse väljas, ei maksa kohe paanikat tekitada. Sama kehtib foorumis postitamise kohta - ega sa ei jäta endast arukamat muljet kui teed ühe postituse asemel samal teemal 10.

Ükski müüja ei saa sulle garanteerida, et müüb asjad sinu poolt soovitud hinnaga maha. Ehk soovitus: ajage need vaidlused omavahel korda, saad kraami tagasi ja pole vaja foorumis räusata.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Kasutaja avatar
andres35
Kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: E Mär 13, 2006 10:58 pm

Postitus Postitas andres35 »

olen temal ühe asja ostnud ja probleeme polnud
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”