Ime piipu! ehk "Detsembrikuumus"

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
Lizzy Bennet
Kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: L Okt 11, 2008 2:14 am
Asukoht: Tallinn-Mulgimaa-Tartu

Ime piipu! ehk "Detsembrikuumus"

Postitus Postitas Lizzy Bennet »

Võtkem õlled ja rääkigem filmist! :wink:
Mulle meeldis. Muidugi ei saa salata: väga häiris noor daam Liisi Koikson, kes on ikka uskumatu andekas! 8) Tegelased olid usutavad ja kordagi ei tulnud meelde, et nad on näitlejad (viimasel ajal tekkinud haigus - filme vaadates on ekraanil näitlejad koos oma müraga, mitte tegelased). Esindatud olid ka kõik rahva seas tuntud naljad. Paugutamist oli ootamatult palju. No jah, eelnevat kokku võttes: tegelased olid meeldejäävad ja tegevus "märuli" nime vääriline.
teadmised, teadmised ja siis võiks ikka natuke rohkem teada
kompül
Kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: R Aug 04, 2006 6:59 pm
Asukoht: Reval/Pernau,Estland
Kontakt:

Postitus Postitas kompül »

Kindlasti leidub ka siin foorumis tüüpe kes suudavad vinguda ,et vist olid filmis mõnel mehe vormil vale niidiga nööbid ette õmmeldud või kellegi relvas oli ikka kaasaegne padrun.

Aga minu arust oli hea film. Tavaliselt tehakse Eesti filmides mingit "suurt kunsti" kus näidatakse 3minutit järjest suures plaanis mõtlevat nägu või midagi sellist .Selles filmis aga oli põnevust ja tempot.Loomulikult ei ole see ajalooliselt 100% tõene ,aga see on siiski kunstiline mängufilm ,mitte dokumentaalfilm.

Soovitan kinno minna ja toetada Eesti filmitööstust.
Minu Au on Truudus
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Postitus Postitas TigeSiil »

Omalt poolt ütlen ka, et Eesti filmitööstuse kohta ÜLIHEA film!!! tegu polnud siiski ainult kunstilise filmiga, vaid üritati läbi mõnede juurdepoogitud lugudega ajaloolisi suure pildi sündmuseid edasi anda. Kes tollastest sündmustest natukenegi teab, siis saab aru, et oli hea film. Lahendus väga lahe ning kvaliteedi poolest ei tekkinud ka tunnet, et vaataks mõnd odavat filmi...peaaegu nagu hollykas juba :lol:
Soovitan kõigile!
http://www.album.ee/TigeSiil
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”