Näide vihkamisest (poliitkorrektsus ennekõike)

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Vasta
canislupus

Näide vihkamisest (poliitkorrektsus ennekõike)

Postitus Postitas canislupus »

Ebaoluline info. Kustutatud.
Viimati muutis canislupus, P Mär 13, 2011 11:58 pm, muudetud 1 kord kokku.
danny16
Kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: R Sept 19, 2008 2:52 pm

Postitus Postitas danny16 »

Tellitud ja loetud. Väga hea raamat peab mainima. Kui huvi siis võin ta sisse skännida, aga soovitaks ise tellida. Vihkamist pole seal karvavõrdki. Õpetatakse aaria rassil juute teistest rahvastest eristama. Lisaks jutud juutide kommetest, mis eurooplastele tõepoolest võõrad.Veelkord- vihkamist ei leidnud ma sealt kuskilt.
canislupus

Postitus Postitas canislupus »

Ebaoluline info. Kustutatud.
Viimati muutis canislupus, P Mär 13, 2011 11:58 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Coger
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: K Mär 21, 2007 3:41 pm
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Coger »

on see seal kõik koopiakraam ikka? Hinnad viitavad küll sellele. Tundus huvitav materjal olevat igatahes. Kui keegi sealt tellima peaks hakkama, oleksin ka käpp võimalusel- mul endal puudub krediitkaart ja ei tahaks tegema ka seda hakata. ent oleks huvitatud eestikeelsest lugemismaterjalist ja v-o ka mõnest propagandaplakatist.
canislupus

Postitus Postitas canislupus »

Ebaoluline info. Kustutatud.
Viimati muutis canislupus, P Mär 13, 2011 11:59 pm, muudetud 1 kord kokku.
danny16
Kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: R Sept 19, 2008 2:52 pm

Postitus Postitas danny16 »

Vabandan, et pole jõudnud vastata. Ma uurisin ka alternatiive omal ajal, kuid ei leidnud. Kuna raamatu tellisin mingi 2 aastat tagasi, siis tõesti ei mäleta palju see postikulu läks. Mitte midagi hullu igatahes. Raamat ise on selline tavaköide, ei ole klantslehti ega midagi. Tegemist on loomulikult koopiatega, selge on ju see, et omaaegseid väljalaskeid sellise hinnaga ei müüa.
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”