Teadmiseks !

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Teadmiseks !

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Puudutan vanat tabu teemat.Ärge pahaks pange.Läks trükki raamat leitud kuulipildujast Vickers. Leidmine,asjaolud,mis sellega seoses,dokumentatsioon jne.Nii nagu see oli.Lihtsalt infoks.Arutlema ei hakka. On ära toodud ka seadusandlus leidrelvadest,mida meil ikka väga vääralt tõendatakse ja juristi seisukoht kuidas tegelikult on.Ja seda muide aktsepteeritakse. Ehk on sellest kirjutisest mõnel tulevikus abi.
Kõik dokumendid,mis mulle saadeti siis,kui asi politsei jaoks "kotti" läks on juurdepääsupiiranguga aastani 2087. Need on ka kirjas,mul pohh!.
kuulsaks saavad seal paljud nimed :D
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas Frundsberg »

Kas seda raamatut kuskilt osta ka saab? Iseenesest teema on ju huvitav ja puudutab paljusid kogujaid.
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas plekkpea »

Ostan kindlasti, eks pärast saab kommenteerida teose sisu küll ja küll!
10 ploomi=3 õuna, 1pirn. 6 ploomi, 1 õun= 1 pirn. Mitu ploomi kaalub 1 pirn?
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas funker »

Tore kuulda. Anna teada, kui väljas.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Hetkel on asi niikaugel,et küljendaja teeb oma tööd.Aga kohe-kohe läheb trükki.Küllap infot annan.
Ega ma siin ostureklaami ei tee.Lihtsalt panin kogu selle peedistamise kokku ja tõendasin seda ka dokumentaalselt.Just leidrelvade osas ,kuidas politsei selles osas toimetab ( Täiesti valesti ) ja kuidas tegelikult peab EU liidus olema.Kuna ma käisin selle kadalipu läbi ja minu juristi vaided rahuldati ministri tasemel tulevad sellised teadmised inimestele kasuks.
Lihtsalt sellepärast saigi asi tehtud,et selline jura kord lõpeks. Ega ma mingi eriline kirjanik ole,aga see juba teine "Pisuhänd" ja esimene oli päris edukas.Kui välja tuleb ärge siis väga peksma hakake!
Kasutaja avatar
Frundsberg
Huviline
Postitusi: 754
Liitunud: P Juul 23, 2006 6:40 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas Frundsberg »

Kas on mingeid arenguid ja teos ka laiemale üldsusele kättesaadav?
Palun alati pakkuda NSDAP varase perioodi parteimärke.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Teatavaid arenguid olen märganud jah.Trükikoda lubas nädal aega tagasi kolme nädalaga valmis teha.Eks nüüd ole veel siis kaks nädalat.Küll ta ilmarahvale ka kättesaadavaks tehakse.Pealkiri on: " Vana kuulipritsi viimane lahing".
Eks ta palju paksu verd tekitab,aga mul on paks nahk ka. Aga ülevaate peaks sealt saama ,kuidas leidrelvi puudutavaid teemasid tuleb politseiga ajada ja kuidas neid ei pea ajama. Kogu asjaajamise käik dokumentaalselt ära toodud ja ka juristi vaie.Mida politsei ka aktsepteeris.Vähemalt minu juhtumi puhul.
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas labidamees »

Mulle paluks üks eksemplar koos autori pookstaviga.Astun ise ükspäev läbi.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Sellega läheb keeruliseks.Ega mina autor ei ole.Autoriks ikka need,kes tolmu üles keerutasid.Neid kohe päris hulgi.Kui Valga poole juhtud siis peategelane pesitseb seal.Mõned kaasautorid on Tartus ka.
Aga läbi võid alati astuda :wink:
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas funker »

Hall Kardinal kirjutas: Lihtsalt sellepärast saigi asi tehtud,et selline jura kord lõpeks.
Sa võiksid kaaluda ka mingist ajast digiraamatu vabaks lasta,
kui raamatu väljaandmise kulud tasa ja natuke pealegi kogunenud.
Nii levib info levib paremini ja sa saavutad ka oma eesmärgi paremini.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Täna sai trükikoda oma tööga valmis. Kes leidrelvi tulevikus politseisse viivad neile on abiks,sest ebapädevaid otsuseid tehakse seal edasi.Kuna minu keiss on kõige kõrgemal tasemel aktsepteeritud on millele toetuda :D .Ja sellel on ka 5 aastane tagasiulatuv jõud. Soovitan võtta raamatukogust,sest igasugused vahendajad keevitavad hinna üles.Teisest küljest jälle saate peenraha eest aktsepteeritud nõustamist,mis mulle ikka väga kalliks läks. Mind ilmselt topivad asjaosalised selle eest varsti " puuri".
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas funker »

Hall Kardinal kirjutas:Täna sai trükikoda oma tööga valmis. Kes leidrelvi tulevikus politseisse viivad neile on abiks,sest ebapädevaid otsuseid tehakse seal edasi.Kuna minu keiss on kõige kõrgemal tasemel aktsepteeritud on millele toetuda :D .Ja sellel on ka 5 aastane tagasiulatuv jõud. Soovitan võtta raamatukogust,sest igasugused vahendajad keevitavad hinna üles.Teisest küljest jälle saate peenraha eest aktsepteeritud nõustamist,mis mulle ikka väga kalliks läks. Mind ilmselt topivad asjaosalised selle eest varsti " puuri".
Palun ütle ka raamatu täpne pealkiri. Või siis postita siia kaanepilt, on leidmine kohe lihtsam.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Pealkiri: " Vana kuulipritsi viimane lahing" . Kirjastus: Eesti Ajalookirjastus .
Esmaspäeval siis ilmselt hakatakse kauplustesse vedama. Eks Apollo ja Rahva Raamatu kodulehelt vahest vaadake. Sealt saab infi.
Head lugemist!
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas brunner »

Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Teadmiseks !

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Ei ole enam millegi järgi tulla.Kõik ,mis minu käes oli on läinud. Seega pead kiiresti poest ostma.Kui veel saad.Ilmselt korjatakse müügist tagasi.Esialgsete kuulduste põhjal.
Vasta

Mine “Kõrts/Pub”