Taas hr. Türk mil. netist!

Siin võib arutada teemadel, mis ei puutu üldse sõdade valdkonda ...
Suletud
viiking
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: L Aug 09, 2008 12:14 am

Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas viiking »

viiking kirjutas:
Sellest vist ennegi juttu olnud...asi pole relvas vaid kaliibris ja just millist moona sa kasutad...
Kas 7,62 läbib soomust ja mitte seepärast polnud omal ajal sõjaväeregistri relv, ainult...isegi politseis mitte kasutusel??

Kas asi on endine v on midagi muutunud 8) Võid muidugi TTle ka 9 mm raua panna...


Kui midagi tarka öelda pole, siis ole palun vait...

See viimane tsitaat siis hr. Türki mõttejumaldus...et kui Viiking on loll siis peab vait olema.


Ma kostan selle pääle julgelt et imegu muna rsk...

Vabandan siinsete modede ees otsekohesuse eest aga nii on, krt...Taas rsk kinnistas mil. netis...ei millegi eest...Vaatan kas mees julgeb laupäeval moblale helistada, ristisin ta Konnaks.
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas divine »

Hr. Türk on ka siinse foorumi aktiivne liige. Teinekord on targemate inimeste nõuandeid soovitav järgida :twisted:
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
viiking
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: L Aug 09, 2008 12:14 am

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas viiking »

Lgp veteran Divine!

Ma tean seda tema siinset foorumikaasust juba ammu :lol: ...

Kui sina teda tead ja pead targaks see selleks, ok...olge koos targad...Mina võin end lolliks pidada ja kui tark ma olen v ei ole see ei puutu teisse...enam.

Kõik on suhteline.

Härral oli võimalus mulle täna helistada...Tegija oleks seda võimalust kasutanud. Olen kuulnud et ta pigem tropp on kui tegija niiet...

Ta võib olla veel kusagil aktiivne kasutaja...ja siis edasi, lgp. Divine...Või oled äkitse tema junkruks :lol: ...et tema eest minu vastu nõnda tigedalt sõna võtad ja oled kaitse-rünnaku valmiduses...

Mina pole sinu vastu sõna võtnud...otsa tegid lahti sina.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Mina olen maalt.Ja nagu ajakirjandusest tihti lugeda võib elavadki maal lollid.Seega ennast eriti targaks ei pea.
Võib-olla just seetõttu jäi mulle arusaamatuks,mida herr Viiking siis oma sõnavõtus mitte tarka ütles?.
Nagu ma aru saan on isand Türk ülitark mees just seetõttu,et ta ka siin foorumis aktiivne kasutaja on.Aga mina ja Viiking oleme ju ka.Seega peaksime justkui ka nagu targad mehed olema.Juhul,kui nüüd foorumis osalemine oleks tarkuse mõõdupuuks.
ppp
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: P Nov 29, 2009 3:27 pm

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas ppp »

See ongi tore asi, et siin foorumis on ka Teil, tarkadel meestel, lubatud lolli juttu ajada! Kuigi rumalad naljad kustutatakse siin sageli kiirelt ära, erinevalt tõsistest rumalustest! Vb on lgp. Wiikingi probleem see, et mõtted on küll asjalikud ja "targad" aga sõnadesse ja lausetesse kirjutamine ei lähe eriti libedalt?
viiking
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: L Aug 09, 2008 12:14 am

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas viiking »

Ja mina olen tegelt nagu linnast...isegi päälinnast lausa...isegi koole seal lõpetanud...aga ikka loll kuna vahelduva eduga ka mujal elatud ja kujutage ette krt, lapsepõlves koguaeg maaelu pidin nautima...isegi ära õppisin selle võlu...Ja lollimaks jälle jäin :lol: Muudkui lehmad sead lehmad sead jne. muud lollid loomad, inimestest rääkimata...

Mitte ei jaga seda IT teemat, peaks ühele teisele sõbrale, mitte Türkile, ELIONI helistama...äkki suunatakse koostöös Töötukassaga kursustele, saab taas koolis käia, targemaks.

Mõtlesin nüüd veel et seltsis kaasfoorumlastega kes käe tõstaks mitte minu poolt vaid just eneseharimise vallas siis võiks lausa koos ju registreeruda :mrgreen:

PS. Posti ebaselge väljendus v ehk korraks teemast väljaminek v siis lausete kehv viimistlus, mis iganes...ei anna alust ennast targaks pidavale modele prääksuma hakata ja oma positsiooni modena ära kasutama, teisi blokkima jne., osa asju kustutama, osa mitte...Nii kuidas enesele hea, rsk...
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Ega targad mehed ilma lollideta ei saakski eksisteerida.Muidu keegi ei teakski,et nad targad on.Nad ei paistaks muidu välja.
Ei see ole mingi tarkus,kui lihtsalt lambist kustutada kellegi konto.Lihtsalt isiklikust antipaatiast.See on pigem nõrkus.
Kas on väga suur lollus,kui inimene väitis,et TT-le saab paigaldada ka 9 mm raua?.Saab ju.Kui üks Türk seda ei tea siis on see tema probleem.Aga eks Viiking ole ka süüdi.Oleks pidanud selgitama,et magasin tuleb ka ümber ehitada.
viiking
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: L Aug 09, 2008 12:14 am

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas viiking »

Kõike ei maksa ka rääkida, tuleb jätta mulje et ei teagi äkki...saavad muidu veel targemaks :lol:

Aga süüdi olen igaljuhul.

:shock: Loll kah ja lausa naerma ajab :D :lol:

Edu, H.K. On tunda targa inimese juttu, kuigi maalt... :wink:
ppp
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: P Nov 29, 2009 3:27 pm

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas ppp »

viiking kirjutas:
PS. Posti ebaselge väljendus v ehk korraks teemast väljaminek v siis lausete kehv viimistlus, mis iganes...ei anna alust ennast targaks pidavale modele prääksuma hakata ja oma positsiooni modena ära kasutama, teisi blokkima jne., osa asju kustutama, osa mitte...Nii kuidas enesele hea, rsk...
Kui see "mis iganes" ikka suhteliselt krooniliseks muutub, siis annab ikka alust küll "mis iganes" samme astuda! Oma enda foorumis seda enam!

Ja Kardinalile - targad saavad vabalt ilma rumalateta eksisteerida, vb majanuslikus mõttes läheks raskeks, poleks kellegi arvelt "lisaväärtust" teenida, rumalatel aga ilma tarkadeta pikka pidu ei oleks!
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Et kohe oma enda foorum :lol: .Sa selle peale pole mõelnud,et äkki polegi päris enda foorum?.Äkki on veel osanikke?.K tähega organitest näiteks?.
Mis nüüd lollide -tarkade teemasse puutub siis selline asi pole kohe kuidagi võimalik,et lolle poleks.Paratamatult ju oleks ju keegi tarkadest vähem tark ja sellelt võetakse ikkagi raha ära.See vähem tark oleks siis suuremate tarkade kõrval ikkagi ju loll.
Kasutaja avatar
speedsta
Veteran
Postitusi: 1489
Liitunud: N Mär 23, 2006 5:37 pm
Asukoht: Tartu

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas speedsta »

Teema algatajale: rääkimine hõbe, vaikimine kuld versus kohe ütle, ära mõtle. Vanarahvast teadis paremini.
Hall Kardinal
Huviline
Postitusi: 641
Liitunud: T Apr 17, 2007 11:21 pm

Re: Taas hr. Türk mil. netist!

Postitus Postitas Hall Kardinal »

Ma arvan ka,et ega teematada rohkem polegi mõtet.Seda enam,et siinse foorumi "aktiivne" kasutaja ise vait on.Ja kuna ta vait on siis pole siin mõtet ka taga rääkida.
Suletud

Mine “Kõrts/Pub”