Polizei alustass

Alates hambaorgist ja lõpetades väliköökidega ...
Vasta
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Polizei alustass

Postitus Postitas Kriuks »

Üks kena polizei taldrik. Pole selliseid nagu väga kohanudki :roll:. Pärineb Pärnumaal asunud sõjaväe ladudest. Kui sakslased 44-ndal Waterlandi liikusid, käis kohalik külarahvas sealt endale vajalikku majapidamiskraami varumas ning tänaseni on võimalik mõndagi leida :wink:. http://pilt.ee/photo/570435/13190464/
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8159
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

väga ilus ja hea asi ... neid Polizei nõusid liigub väga vähe! :wink:
veel vähem liigub muidugi Waffen-SS toidunõusid - mul on üks "SS-Reich" markeeringuga kahvel, mille ma võin pärast siia postitada ... kui ma oleksin näinud sellist kahvlit kuskil antiigipoes siis oleksin omaette ainult irvitanud ja mõelnud, et on ikka perverssus ... kuna aga sain selle 25.- eest joodiku käest siis ei pea ehtsuses kahtlema!
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Mulle näitas tänavu kevadel üks Tartumaa taat "SS-Reich" markeeringuga lusikat ( ideaalne konditsioon :shock: ). Tal oli keegi sugulane kuskil Venemaa kolkas võideldes langenud ja isiklikud asjad olid rindelt kodustele saadetud, lusikas siis sealhulgas. Kui ma siis totakalt küsisin, et ega tal see kulp juhuslikult üle pole, teatas härra, et lusika pärijad on juba kaks põlvkonda ette planeeritud ja ärgu ma mitte lootkugi... :lol:
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8159
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Postitus Postitas uscha »

paar pilti sellest "SS-Reich" markeeringuga kahvlist ...

Pilt

Pilt

Pilt
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Postitus Postitas Kriuks »

Jep! Too lusikas oli täpselt samas formaadis!
Vasta

Mine “Kööginurk/From Cutlery to Fieldkitchens”