Taaselustajate õudusunenägu ...

Informatsiooni Eestis ja mujal maailmas tegutsevate sõjajäljendajate klubide kohta ...
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Taaselustajate õudusunenägu ...

Postitus Postitas Kriuks »

Tapa vabastamise aastapäevaks korraldatud p...oürituse galerii nüüd ka ilmarahvale "imetlemiseks":
http://www.mil.ee/~fotek/gallery/view_a ... 529&page=1

Pilt
Kasutaja avatar
Coger
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: K Mär 21, 2007 3:41 pm
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Coger »

see halli vuntsiga vene madrus on kõige ehedam, muidu on küll paras mardipäev...
Art
Huviline
Postitusi: 331
Liitunud: E Aug 08, 2005 2:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Art »

Täiesti uskumatu, mõtlesin, et midagi sellist näeb idanaabrite reenactmenti üritustel. See eest saab täiesti südamlikult naerda.

Pilt
Viimati muutis Art, T Jaan 13, 2009 7:12 pm, muudetud 1 kord kokku.
faust
Veteran
Postitusi: 1126
Liitunud: T Mär 13, 2007 10:37 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas faust »

Aga kas kuskil on öeldud, et tegu reenactment grupiga. Tavalised ajateenijad ju massina kasutatud, et annaks lihtsalt üldpildi.
Sõda on elujaatamise kõige aktiivsem vorm.
Parem olla kui näida.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

No kuulge, :D möök, roostes saksa pott ja jõmmkõõ 42 lumes, kus on kooslus ülejäänuga?
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Pilt

Tuulepaelsest maast viiduna on kõhutuule tiibadesse saanud klounaaž meie sõjaajaloo ainetel.
Kui Utriat ilmestasid üksikud laadanarrid ja veiderdajad, siis Tapal andis täispalagani juba kodumaiste klounide raskekahurvägi.
Järgmine etendus 31. jaanuar.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Binokliga mehel tõsine stroibati kamo, lausa helkurid-vilkurid.
vre
Kasutaja
Postitusi: 94
Liitunud: N Jaan 11, 2007 9:11 pm
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas vre »

Ühele puhvaikaga tegelasele on õudne tapariist-õhupüss kätte antud.
Alfons
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: E Juun 25, 2007 11:15 am
Kontakt:

Postitus Postitas Alfons »

Ütleks, et parem jätta tegemata kui midagi sellist teha ... tseesuskraist
sokerdaja
Kasutaja
Postitusi: 17
Liitunud: K Nov 05, 2008 4:37 pm
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas sokerdaja »

Ja edaspidiseks.. kui kedagi kutsutakse osalema näidislahingusse ja korraldajateks on need mehed kes nimetatud seal artiklis http://www.virumaateataja.ee/?id=67370 siis võite rahumeeli minemata jätta. "Kvaliteet" on garanteeritud!

Vot see on küll vägagi "laia silmaringne" suhtumine: Pedagoogide sõnul on tegu üsna haruldase üritusega ning lastel on väga vedanud, et neile anti võimalus näha, mis siinkandis 90 aastat tagasi toimus.
ehk siis loeme nüüd kõik koos parafraasingut:
lastel on väga vedanud, et neile anti võimalus näha Naabri-Kostjat mööda välja ringi hu*amas, õhupüss ja töökoja puhvaika seljas (siinkohal vabandused kõikide puhvaikadega meeste suhtes piltidel, reaalne seos mõne kehastajaga on toodud ainult illustratiivse üldmulje tekitamise eesmärgil!). Täpselt nagu meie noore Wabariigi esimesed patrioodid 90 aastat tagasi.
Kui nüüd väga ülevõlli keerata siis võiks veel lisada: Me oleme tunnistajaks uue ja tõese ajaloo sünnile!
Aga üldkokkuvõttes on eeslipabulad see värk. Ma ise kah tükk tükk aega tagasi tegin niimoodi (ainult, et ma siis ei teadnud, et ma reenactisin), nimelt mängisime omakandi poistega indiaanlasi. Marati dressides ja plastvibuga. Meie harukordsusest tingituna sai vaatemängust kõige võimsama kultuurilise elamuse naabri kukk kes lihtsalt ekstaasist suri (loodan, et keegi siinolijatest sama ei tee peale piltide vaatamist! siiralt! )matsime ta jalad taevapoole püsti maast välja paistmas.. risti ju ei olnud.

P.S. Vabandust ka mõnevõrra imeliku offtopic teksti kohta (see kuke värk) aga kohe kuidagi ei saanud jätta mainimata :oops:
napoleon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: R Jaan 27, 2006 6:24 pm
Asukoht: Vasta küla
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

NO TULE TAEVAS APPI!!!
Aga mina olen Moskvas käinud!
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Aga üldkokkuvõttes on eeslipabulad see värk. Ma ise kah tükk tükk aega tagasi tegin niimoodi (ainult, et ma siis ei teadnud, et ma reenactisin), nimelt mängisime omakandi poistega indiaanlasi. Marati dressides ja plastvibuga. Meie harukordsusest tingituna sai vaatemängust kõige võimsama kultuurilise elamuse naabri kukk kes lihtsalt ekstaasist suri (loodan, et keegi siinolijatest sama ei tee peale piltide vaatamist! siiralt! )matsime ta jalad taevapoole püsti maast välja paistmas.. risti ju ei olnud.
Sai naerda kohe südamest :lol:
Alfons
Kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: E Juun 25, 2007 11:15 am
Kontakt:

Postitus Postitas Alfons »

Ilmselt on nüüd meile Front Line liikmetele tee valla suurtele massistseenidele. Kõik kriteeriumid ja nõudmised on viidud allapoole igasugust normaalsust - Jeee. Järgmisel üritusel me korjame lihtsalt inimesed otse tänavalt (nii ca 500 - 1000 ringi, sõltub kuidas joppab), igaüks neist otsib endale midagi pihku, millega relva inimteerib ning siis veab publikul ka hullult, sest ta näeb oma silmaga, kuidas oli elu ja lahingutegevus 65 aastat tagasi. Super, audentsus tapab :)
napoleon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: R Jaan 27, 2006 6:24 pm
Asukoht: Vasta küla
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

Kui ma kunagi ühe lingi leian, siis lisan antud teemasse. Nimelt Vene armee tegi ka mõne aasta eest 1941-se Moskva lahingu ürituse, kus ka ajateenijad, kurat teab milles, ringi jooksid.
Aga mina olen Moskvas käinud!
A-ruudus
Huviline
Postitusi: 465
Liitunud: P Jaan 29, 2006 12:08 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas A-ruudus »

napoleon kirjutas:Kui ma kunagi ühe lingi leian, siis lisan antud teemasse. Nimelt Vene armee tegi ka mõne aasta eest 1941-se Moskva lahingu ürituse, kus ka ajateenijad, kurat teab milles, ringi jooksid.
http://www.tankmuseum.ru/7dece.html

Kas sellest lingist jutt?
Mulle võite alati väärtusetut ida-saksa kraami pakkuda.
Vasta

Mine “Reenactment”