LAIDONERI PEREFOTO !!!

Sõjavägi & Kaitseliit Wabariigi perioodil ...
Vasta
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 805
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas muhumetsad »

Lihtsalt vaatamiseks ja kui ,kellegil on soovi antud pilti osta siis seda ta saab teha siin : http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... rc=desktop
Manused
1_1_26785635.jpg
1_1_26785635.jpg (35.46 KiB) Vaadatud 10050 korda
Pudelid ja kaardid on peamised
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas Raudrist »

Jah, aga selle pakkumisega on keerulised lood, kui järjest kõik foorumlased, kes müüjale mittemeeldivaid küsimusi esitavad, ära blokeeritakse :wink:
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 805
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas muhumetsad »

Raudrist kirjutas:Jah, aga selle pakkumisega on keerulised lood, kui järjest kõik foorumlased, kes müüjale mittemeeldivaid küsimusi esitavad, ära blokeeritakse :wink:
Juu siis peab laskma tõsise ostusoovi korral teha pakkumise naabri Ärnil ehk tema veel pole esitanud valesi küsimusi. :idea:
Pudelid ja kaardid on peamised
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas Raudrist »

Äkki on mõistlikum reageerida küsimustele korrektselt ja mehemoodi. :wink:
Miks mitte panna see spange välja mõnda foorumisse, mida ise ka usaldad ja siis ka ausalt anda osta.ee-s teada, kui saab kinnitust teadmine, et tegemist on koopiaga, selmet vältida kõikvõimalikel viisidel blokeerides ja põigeldes tõest vastust?
Enamus müüdavat kaupa on ju huvitav ja odava alghinnga. Miks siis mingi küsitava asjaga põikpäisusest oma renomeed rikkuda ja kliente peletada?
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 805
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas muhumetsad »

Mul oli siin üleval SS - Reichi kahvel kui ka nendel niinimetatud usaldusväärsetel saitidel - pooltel juhtudel oli hinnang negatiivne , pooltel positiivne - MILLELE TUGINEDA ?!?!?!? Kas nendele arvamustele või teadmisele ,kuidas on produkt minuni jõudnud. Samamoodi oli üleval vot see * Kriegsabzeichen für die Marinenartillerie * : http://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=29&t=29226 , loe sealt Borja vastust...Mis siis sellisele arvamusele vastata....
Pudelid ja kaardid on peamised
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas Raudrist »

Jutt on konkreetsest spangest. Meil on ka siin foorumis Wehrmachtawards foorumi liikmeid, kes paneksid fotod välja ja selle spange autentsuse määramiseks on seal kõrgklassi spetse piisavalt.
Eseme saamise (kõver)teid olen nii palju oma elu jooksul näinud, nii et tean, et neile tugineda väga sageli ei saa.
Ja ikkagi jääb küsimus, miks mind pakkujana on Osta.ee-s blokeeritud? Ebamugavate küsimuste pärast? Neid saan ma moderaatorina niikunii esitada ja need muutuvad ka avalikuks ilma vastamata. Samuti näen ma ka teiste küsimusi, milles nad väidavad, et tegemist on koopiaga, kuid mis ei ole avalikuks muutunud, kuna vastatud pole ja küsijad on blokeeritud :wink:
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 805
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas muhumetsad »

Raudrist kirjutas:Jutt on konkreetsest spangest. Meil on ka siin foorumis Wehrmachtawards foorumi liikmeid, kes paneksid fotod välja ja selle spange autentsuse määramiseks on seal kõrgklassi spetse piisavalt.
Eseme saamise (kõver)teid olen nii palju oma elu jooksul näinud, nii et tean, et neile tugineda väga sageli ei saa.
MIS ON SEAL OSTA.EE KUULUTUSES ÕIGUPOOLEST VALESTI ?!?!?!?!?!??! Kas ta ei ole antiikne ??? VASTUS : on antiikne . Kas seal on seos WW II , või on seos hoopis Eesti Vabariigiga või on seos Nõukogude liiduga hoopis ?!?!?!?!?!? VASTUS : on seos WW II ja muide isegi Esimese Maailmasõjaga . Üks mees tassib Saksast kümnete kilode kaupa võltse märke ja taldrikuid,teised NIINIMETATUD eksperdid ostavad ja kiidavad veel takka,ET VOT ON UHKE KAUP...
Pudelid ja kaardid on peamised
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 805
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas muhumetsad »

Raudrist kirjutas:Jutt on konkreetsest spangest. Meil on ka siin foorumis Wehrmachtawards foorumi liikmeid, kes paneksid fotod välja ja selle spange autentsuse määramiseks on seal kõrgklassi spetse piisavalt.
Eseme saamise (kõver)teid olen nii palju oma elu jooksul näinud, nii et tean, et neile tugineda väga sageli ei saa.
Ja ikkagi jääb küsimus, miks mind pakkujana on Osta.ee-s blokeeritud? Ebamugavate küsimuste pärast? Neid saan ma moderaatorina niikunii esitada ja need muutuvad ka avalikuks ilma vastamata. Samuti näen ma ka teiste küsimusi, milles nad väidavad, et tegemist on koopiaga, kuid mis ei ole avalikuks muutunud, kuna vastatud pole ja küsijad on blokeeritud :wink:
Kui tean,mis on Raudristi nimi osta.ee-s siis oskan ka põhjuse öelda.
Pudelid ja kaardid on peamised
Kasutaja avatar
funker
Veteran
Postitusi: 4527
Liitunud: E Veebr 11, 2008 7:40 pm
Asukoht: Reval Estland

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas funker »

Aga visake see praegunegi spange pilt WAF'i ja vaatame, mis vastus tuleb.
Kasutaja avatar
muhumetsad
Huviline
Postitusi: 805
Liitunud: P Sept 14, 2014 9:47 am

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas muhumetsad »

funker kirjutas:Aga visake see praegunegi spange pilt WAF'i ja vaatame, mis vastus tuleb.
Ei ole sinna nii lihtne visata,minul on täitsa suva kui keegi siinsest rahvast soovib ta sinna panna siis andke minna.Mina pole osta.ee kuulutuses MITTE MIDAGI valest kirjutanud,et peaksin tõmblema mingite foorumite vahel ja tõestama midagi.Kes tahab see ostab ,kes ei taha see ei osta.
Pudelid ja kaardid on peamised
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: LAIDONERI PEREFOTO !!!

Postitus Postitas Raudrist »

muhumetsad kirjutas:
Raudrist kirjutas:Jutt on konkreetsest spangest. Meil on ka siin foorumis Wehrmachtawards foorumi liikmeid, kes paneksid fotod välja ja selle spange autentsuse määramiseks on seal kõrgklassi spetse piisavalt.
Eseme saamise (kõver)teid olen nii palju oma elu jooksul näinud, nii et tean, et neile tugineda väga sageli ei saa.
MIS ON SEAL OSTA.EE KUULUTUSES ÕIGUPOOLEST VALESTI ?!?!?!?!?!??! Kas ta ei ole antiikne ??? VASTUS : on antiikne . Kas seal on seos WW II , või on seos hoopis Eesti Vabariigiga või on seos Nõukogude liiduga hoopis ?!?!?!?!?!? VASTUS : on seos WW II ja muide isegi Esimese Maailmasõjaga . Üks mees tassib Saksast kümnete kilode kaupa võltse märke ja taldrikuid,teised NIINIMETATUD eksperdid ostavad ja kiidavad veel takka,ET VOT ON UHKE KAUP...
Kui ta on koopia, siis ta ei ole antiikne. Nii lihtne ongi asi.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Vasta

Mine “Eesti Wabariik 1918 - 1940/Republic of Estonia 1918 - 1940”