Natuke saksa märke

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
onutiktak
Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mai 08, 2012 10:05 am

Natuke saksa märke

Postitus Postitas onutiktak »

Erinevad märgid Aarne Reiväli kogust.
Manused
phprR33vtPM.jpg
phpjGMKaePM.jpg
phpcP8AqSAM.jpg
phpcP8AqSAM.jpg (45.89 KiB) Vaadatud 14109 korda
phpSkcH8hAM.jpg
phpSkcH8hAM.jpg (43.4 KiB) Vaadatud 14109 korda
IMG_6436.JPG
IMG_6435.JPG
Viimati muutis onutiktak, T Mai 29, 2012 12:23 pm, muudetud 4 korda kokku.
Kasutaja avatar
Kindral
Veteran
Postitusi: 1454
Liitunud: R Okt 14, 2005 11:29 am

Re: Raudristi Rüütlirist

Postitus Postitas Kindral »

Ei ole usku sellesse!
Ostan/vahetan saksa kiivreid!
onutiktak
Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mai 08, 2012 10:05 am

Re: Raudristi Rüütlirist

Postitus Postitas onutiktak »

Sinul ei peagi usku sellesse olema.On asjatundjaid,kellel on veendumus.
uudishimulik
Veteran
Postitusi: 1191
Liitunud: T Nov 07, 2006 2:35 pm
Asukoht: Tartu

Re: Raudristi Rüütlirist

Postitus Postitas uudishimulik »

onutiktak kirjutas:Sinul ei peagi usku sellesse olema.On asjatundjaid,kellel on veendumus.
Julge avaldus.
onutiktak
Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mai 08, 2012 10:05 am

Re: Raudristi Rüütlirist

Postitus Postitas onutiktak »

On mehi,kes risti õigeks peavad.Tegelen vanavaraga üle 25 aasta ja nii mõndagi on minu kohvrist läbi käinud.
Ma ei paku seda müüa,näitan vaid teile,mis meil liikumas on.
Kasutaja avatar
tossom
Veteran
Postitusi: 1010
Liitunud: T Mai 23, 2006 10:57 pm

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas tossom »

Mis mõte neid asju siia ülesse panna on, kui kohe ärritunult pilte kustutama kipute? Tegemist on siiski foorumiga.
Ja uskuge, Te pole kindlasti ainuke, kellel aastate jooksul palju lahedaid asju käest läbi käinud on. Paljud selle foorumi kasutajad oskavad lahedaid asju mitte ainult osta ja müüa, vaid ka hoida.

Ei midagi isiklikku.
Kasutaja avatar
Kindral
Veteran
Postitusi: 1454
Liitunud: R Okt 14, 2005 11:29 am

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas Kindral »

Ilmsed valuplätserdised raamil, väga kehvake detailsus jne kõik viitab, et ei ole õige. Olen isegi paremaid koopiaid näinud! Küsisid arvamust ju ise :mrgreen: Nagu ütlesin juba enne, pole mingi spets aga sisetunne ütleb et midagi on mäda!
Kui osutub õigex siis Palju Õnne Sulle!
Ostan/vahetan saksa kiivreid!
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas Raudrist »

Müügis olnud Bulgaaria täht oli küll õige, kuid oluliste kahjustustega. Hindu ma ei kommenteeri, kuid kuna müük on lõppenud lisan, et välismaalt ostes saaks korraliku odavamalt.
Müüja käitumine jätab muidugi soovida. Järjekordselt on tegemist isikuga, kes samastub müüdava kaubaga ja võtab kauba kohta tehtavaid arvamusi enese kohta käivatena.
Ülimalt levinud äritegemise viga :wink:
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
onutiktak
Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mai 08, 2012 10:05 am

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas onutiktak »

Teate mehed,kahjuks olen palju näinud kiibitsejaid,kes kohe,kui eseme hind sada eurot ületab,hakkavad paaniliselt eset raudplönniks nimetama.Ma ei tulnud foorumisse äritsema,vaid häid esemeid näitama.Kui herr Kindral pildi järgi minu käsutuses olevaid esemeid plönnideks peab,siis ei ole mul tõesti Teile mitte midagi öelda ega veel vähem näidata.
Kõike head,velled!
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas divine »

Vanakooli mehed võiks ka proovida interneti hüvesid ja pöörduda ekspertide poole. Need ajad, kus keegi midagi kuskil heaks kiitis puhtalt kuulujuttude või kõhutunde najal, on paraku möödas. Loo kasutajakonto>detailsed pildid foorumisse>võimalikest ilmselt adekvaatseim hinnang kulinatele garanteeritud: http://www.wehrmacht-awards.com/forums/index.php
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas Raudrist »

onutiktak kirjutas:Teate mehed,kahjuks olen palju näinud kiibitsejaid,kes kohe,kui eseme hind sada eurot ületab,hakkavad paaniliselt eset raudplönniks nimetama.Ma ei tulnud foorumisse äritsema,vaid häid esemeid näitama.Kui herr Kindral pildi järgi minu käsutuses olevaid esemeid plönnideks peab,siis ei ole mul tõesti Teile mitte midagi öelda ega veel vähem näidata.
Kõike head,velled!

Ära nüüd seda ka arva, et siin foorumis kõik isa antud taskuraha najal elavad. :wink:
Sa oled siin uustulnuk ja kohe kukud pröökama.
Eks Sa tulid ikka äritsema ka. Pakkusid ju Bulgaaria tähte müügiks. Ega müümises midagi halba pole, aga pead arvestama, et kauba kohta tuleb igasuguseid arvamusi. Väga kalliste asjade puhul on lausa kohustuslik nende nö. läbimälumine mõnes rahvusvahelises foorumis. Ilma selleta ei osta kaupa keegi. Pole meil Eestis ühtegi inimest, kes oleks pädev RR Rüütliristi originaalsust kinnitama. Neid on maailmaski üsna vähe.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
TigeSiil
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: T Nov 27, 2007 12:33 pm

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas TigeSiil »

Raudrist kirjutas:
onutiktak kirjutas:Teate mehed,kahjuks olen palju näinud kiibitsejaid,kes kohe,kui eseme hind sada eurot ületab,hakkavad paaniliselt eset raudplönniks nimetama.Ma ei tulnud foorumisse äritsema,vaid häid esemeid näitama.Kui herr Kindral pildi järgi minu käsutuses olevaid esemeid plönnideks peab,siis ei ole mul tõesti Teile mitte midagi öelda ega veel vähem näidata.
Kõike head,velled!

Ära nüüd seda ka arva, et siin foorumis kõik isa antud taskuraha najal elavad. :wink:
Sa oled siin uustulnuk ja kohe kukud pröökama.
Eks Sa tulid ikka äritsema ka. Pakkusid ju Bulgaaria tähte müügiks. Ega müümises midagi halba pole, aga pead arvestama, et kauba kohta tuleb igasuguseid arvamusi. Väga kalliste asjade puhul on lausa kohustuslik nende nö. läbimälumine mõnes rahvusvahelises foorumis. Ilma selleta ei osta kaupa keegi. Pole meil Eestis ühtegi inimest, kes oleks pädev RR Rüütliristi originaalsust kinnitama. Neid on maailmaski üsna vähe.
Ja ka nendest nii mõnigi on teatavasti eksinud :)
http://www.album.ee/TigeSiil
Kasutaja avatar
labidamees
Veteran
Postitusi: 1862
Liitunud: L Nov 24, 2007 5:40 pm

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas labidamees »

Mina olen veendunud,et tegu õige asjaga.Ei oska isegi põhjendada,millest selline veendumus aga sisetunne nagu ütleb ,et asi õige.Mis vahe on üldse 2 klassi raudristil ja rüütliristil?Rüütlirist pidada hõbedast olema.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas Borja »

labidamees kirjutas:Mina olen veendunud,et tegu õige asjaga.Ei oska isegi põhjendada,millest selline veendumus aga sisetunne nagu ütleb ,et asi õige.Mis vahe on üldse 2 klassi raudristil ja rüütliristil?Rüütlirist pidada hõbedast olema.
Olin natsa metsas, nüüd lugisin seda alateemat tagantjärele, no päris hariv kakelus ju :mrgreen:

Aga viimase postitusega kukkus see värk küll mudaliigasse :oops:

Ja omamoodu naljakas ka - küll see eestlane on ikka kergesti solvuv - nii kui miskit on, kohe mõõk välla ja pildid nurka :lol:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
onutiktak
Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mai 08, 2012 10:05 am

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas onutiktak »

Ei saanud aru,miks moderaator minu isast huvitub,kes üle kolmekümne aasta surnud on?
Ja see,et mõned noored sõbrad on aidanud mind netivärgindusega,ei tähenda küll seda,et ma uustulnuk olen.
Aga vaadake,enne ei arutlenud keegi,nüüd on kaasarääkijaid,nii et küll.Hakkame lõpuks foorumi olemuseni jõudma,tundub,et tuleb pildid lasta jälle lõigata ja ülesse panna:-)
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”