Natuke saksa märke

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
onutiktak
Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mai 08, 2012 10:05 am

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas onutiktak »

Mõni eestlane solvub jah kergesti,ei häbene ütelda,et ma selline olen.
Aga huvitava ja targa arutelu vastu pole mul ealeski miskit olnud.
Et kui siis härrasid huvitab arutelu,diskussioon,siis võtan tilga palderjani ja läheme edasi 8)
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas Raudrist »

onutiktak kirjutas:Ei saanud aru,miks moderaator minu isast huvitub,kes üle kolmekümne aasta surnud on?
Ja see,et mõned noored sõbrad on aidanud mind netivärgindusega,ei tähenda küll seda,et ma uustulnuk olen.
Aga vaadake,enne ei arutlenud keegi,nüüd on kaasarääkijaid,nii et küll.Hakkame lõpuks foorumi olemuseni jõudma,tundub,et tuleb pildid lasta jälle lõigata ja ülesse panna:-)

Hea küll! Seletan siis lahti :wink:
Sinu isa (rahu tema põrmule) mind ei huvita. Lihtsalt väitsid, et 100-eurosed hinnad võivad siinseid mehi põdema panna. Mina väidan, et mõnelgi meist on sissetulek, mis ei ole seotud papa palgapäevaga ja mis võimaldab soetada ka 100-st eurost kallemaid esemeid.
Ja uustulnuk oled Sa siin foorumis niikuinii. Vaata ringi ja kohane. Uuri, mida on tehtud ja kes on kes.
Edu! :wink:
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
onutiktak
Kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: T Mai 08, 2012 10:05 am

Re: Näitus läbi.

Postitus Postitas onutiktak »

Sain aru jah nii,et kui väheke kallim on mõni ese,siis eeldatavasti koopia.
Muidu,ma ikka ise käin tööl.Siiamaani kõht täis ja kell randmel.Võru mehed on ikka läbi saanud.
Edu Teilegi.
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”