OSTA .EE MÜÜA MÕÕKA

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

soadf kirjutas:ei taha norida,aga see sama pani kunagi saksa gaasimaski koos tobikuga müüki ja alghind oli16000:- .


Vaata, sõber, mina tahan küll norida. Olen nimelt selle mõõga müüja. Arvan, et kontrollimata väidete esitamine võiks sobida kusagil "naised saunas rääkisid" foorumis, mitte aga tõsises meeste foorumis.
Minu kontaktandmed on igal pool saadaval ja ma ise ka paljudele teada, nii et võid pöörduda otse minu poole veendumaks, et ma ei põe vanadusnõtrust ega muid aju pehmendavaid haigusi, et gaasitorbikust küsida 16000 krooni. :)
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Laigud???

Postitus Postitas Raudrist »

kortik kirjutas:No siis ma ei eksinud laikude osas.Ilmselt samal-ehk plekilisuse põhjusel ongi tera piltidel kenasti varjatud.Liigsete ebameldivate mõtete ja küsimuste tekkimise vastu.....


Eksisite kahjuks küll. Solvav on lugeda mingit varjamise juttu. Vastan hea meelega küsimustele, kui neid vaid keegi oleks esitanud selle asemel, et tagaselja arutada :( .
Pole ma teda millegagi puhastanud.
Viimati muutis Raudrist, E Apr 24, 2006 8:32 pm, muudetud 1 kord kokku.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

uscha kirjutas:arvan, et paar tonni on vähe öeldud - müüsime lehel täpselt samasuguse mõõga (isegi natuke paremas seisukorras) maha 8200.- eest :roll:


Nüüd- hinda puudutavast.
Kui ma müün piima, siis on asjad enam-vähem paigas. Piima saame me igast poest igal ajal ja teame , et selle hind on 6-8 krooni liiter. Ma ei saa kuidagi poe nurga taga hakata pakkuma piima 30 kr/l.
Mõõkasid minu teada ei leia me poodidest suvalises koguses ja igal ajal. Mõõgal, nagu me teame, ei ole kilo- ega liitrihinda. IGA vana ese on oma hinnaga ja selle pakub välja müüja. Loomulikut sõltub hind eseme haruldusastmest ja ostjate ostuvalmidusest.
Kui militaarantiigi turul võiks gaasimaski torbikut võrrelda piimapakiga, mille hind on enam-vähem paigas, siis mõõkade ja muu peenema kauba hinnakujundus on hoopis teine mäng.
Keegi ei saa keelata müüa odavamalt, kui mina müün. Kuid arvestama peab sellega, et mitte mingil juhul ei saa te müüa minu asjaga identset asja. Ikka on ta erinev, kas teostuselt või ajalooliselt taustalt, säilivuselt jne.
Kahjuks ei näe ma teisi taolisi mõõku pakutamas kõrvuti minu omaga, seega ei ole vist tegu niiöelda antiigituru "piimaliitriga", vaid ehk siiski pisut parema asjaga.
Ka mina ei osta paljusid mulle meeldivaid esemeid, kuid mitte põhjendusega, et see on kallis, vaid et MINU JAOKS ON SEE KALLIS.
Kui muidugi saate aru, mida ma oma monoloogis silmas pean.

Edu kõigile!
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Niederland
Veteran
Postitusi: 1957
Liitunud: P Dets 11, 2005 6:25 pm
Asukoht: Armee-Abteilung Narwa 1944

Postitus Postitas Niederland »

Mis selle gaasimaski komplekti 16 000 krooni vääriliseks tegi? Nali?
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Niederland kirjutas:Mis selle gaasimaski komplekti 16 000 krooni vääriliseks tegi? Nali?


Kui ma teaks, mina pole seda kunagi müünud.
Ise arvan, et tõenäoliselt müüja eksis hinna sissetippimisega ja lõi ühe nulli rohkem. Osta.ee-s aga peale sisestamist enam muudatusi/parandusi teha ei saa.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Niederland
Veteran
Postitusi: 1957
Liitunud: P Dets 11, 2005 6:25 pm
Asukoht: Armee-Abteilung Narwa 1944

Postitus Postitas Niederland »

Selge. Ma lihtsalt ei lugenud eelnevaid postitusi põhjalikult läbi ja jäi soadfi kirjast väär arusaam.

Selle gaasimaski müüjast veel, et minu arust temalt veel küsiti, et kas see 16 000 krooni jutt on ikka õige, müüja vastas jaatavalt. Eriti hästi seda teemat enam ei mäleta, aga selline mulje on mul küll jäänud.
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Siss rääkis temaga ja siis müüja vastas 1500krooni eest saab ainult korra süüa ja köik.
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”