Nüüd kõik rüütliristi ostma

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
Kasutaja avatar
hugo1
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: P Sept 25, 2005 9:00 pm

Nüüd kõik rüütliristi ostma

Postitus Postitas hugo1 »

Ostas selline oksjon.
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction ... &id=593150
Lugege küsimusi vastuseid :wink: :lol:
Kasutaja avatar
Kuperjanov
Huviline
Postitusi: 879
Liitunud: P Jaan 15, 2006 9:46 pm

Postitus Postitas Kuperjanov »

Vabadus on habras aare, mida oleme valmis kindlalt kaitsma!
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Nonoh....

Postitus Postitas kortik »

Kõvad autasud- üks on lausa "SAAKSA RAUD RIST" juba paljas nimi maksab ja teine suisa kaela panekuks. Vägev värk ju.Et siis meestel oksjon hästi läheks.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
hugo1
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: P Sept 25, 2005 9:00 pm

Postitus Postitas hugo1 »

Suures saamahimus käib keegi tõenäoliselt 500 mingi kadaka turu koleda koopia eest välja. :lol:
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8194
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Ega oska kommenteerida tõesti -ilma pildita täislaksus pimeost! Ainsaks lootusekiireks ,et vanaonu enda oma , jutu võib juurde panna millise aga soovid. Loterii - allegrii! :lol:
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

Mina võin nüüd ainult rahutunda, et osta.ee mu palvel sealt selle pildi eemaldas, mille too müüja oli siit lehelt tõmmanud :D . Seega lähvad nüüd ka kõikidele müügiks-vahetuseks rubriigi piltidele kirjad peale.
A-ruudus
Huviline
Postitusi: 465
Liitunud: P Jaan 29, 2006 12:08 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Nonoh....

Postitus Postitas A-ruudus »

kortik kirjutas:Kõvad autasud- üks on lausa "SAAKSA RAUD RIST" juba paljas nimi maksab
Vahva on ikka vaadata,kuidas need mitte-eestlased(peamiselt vene rahvusest tegelased) üritavad eesti keeles end väljendada. Ma ei imestaks sugugi,kui müügile saabuks selline imepärane toode,nagu "Saaksaa Raudriist esimene kljaas,oorginaal!"
Osta.ee-s on kasutaja nimega "Shamalov" lisanud müügis olevale Saksa kiivrikoorele kirjelduse:Reustareeritatud-kiivri peal on mõrad kinni keevitatud, vjrvitatud. :D
Mulle võite alati väärtusetut ida-saksa kraami pakkuda.
Kasutaja avatar
Kessel
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: T Nov 08, 2005 9:05 am
Asukoht: Viljandi ja harva ka Palivere

Postitus Postitas Kessel »

Mõmmi. Las inimesed räägivad vigaselt Eesti keelt, nad vähemasti püüavad ja nagu ütleb vanasõna "Vigadest õpitakse !!"
Palju on aga selliseid , kelle käest midagi küsid ja vastuseks saad: "Nihuija ne panimaju ! "
Sõda on riigi eksistentsi küsimus, elu või surma rajajoon, tee säilimisele või hukule. Selle hoolikas uurimine on paratamatu.
A-ruudus
Huviline
Postitusi: 465
Liitunud: P Jaan 29, 2006 12:08 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas A-ruudus »

Ei soovinudki Eesti keelt praktiseerivaid venelasi solvata,lihtsalt need kirjavead ajavad pisut naerma (ja ka see on üpris halenaljakas,kuidas kõikvõimalikud Poolas tehtud medalid originaaliks tembeldatakse,lootes kiirelt raha teenida). Ups,jutt läheb juba offtopicuks kätte,peaks juba lõpetama. Ja nüüd magama!
Mulle võite alati väärtusetut ida-saksa kraami pakkuda.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

Mis pull? Kas siis müüdi osta.ee peal õhku? Või oli müüja nii sigalaisk, et ei viitsinud oma asja üles riputada?

P.S. Pean lomulikult silmas seda ristiga seonduvat....
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kasutaja avatar
hugo1
Huviline
Postitusi: 405
Liitunud: P Sept 25, 2005 9:00 pm

Postitus Postitas hugo1 »

Mina võin nüüd ainult rahutunda, et osta.ee mu palvel sealt selle pildi eemaldas, mille too müüja oli siit lehelt tõmmanud . Seega lähvad nüüd ka kõikidele müügiks-vahetuseks rubriigi piltidele kirjad peale.
Vot see on imelik, et kutt oskas selle pildi just siit lehelt alla tirida.
Google ju pilte täis.
Kui ta siin juba käis, siis ehk vaatas ka hindasid ja asju.
Nüüd lihtsalt mängib lolli, et ei tea isegi mis asi rüütlirist on :shock:
Isegi mu vanaema teab, mis asi on rüütlirist.
Tundub tõesti, et otsib lolli ja nagu näha neid lolle leidub karjakaupa.
Arvestades kasutajate arvu siin foorumis ei tohiks www.wehrmacht.pri.ee väga tuntud olla. Siin käivad inimesed, kellele ajalugu ja Saksa kola pinget pakub.
Kas kutt äkki meie hulgast :roll: :?:
Või oli müüja nii sigalaisk, et ei viitsinud oma asja üles riputada?
Kui tal on tõesti mingi rõve koopia, siis seda ei kannata ülesse riputada.
Selliseid ennemgi ostas olnud, kes üritavad võlts aurahasid õige pähe maha müüa. Jutuga, et vanaisa andis ja ma ei ole päris kindel kas on ikka õige, aga vist on jne...
Ning alati leidb mõni oinas, kes õnge läheb ja ära ostab
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Nõus!

Postitus Postitas kortik »

Täiesti nõus kamraad Hugoga. Hiljaaegu pakuti ühe teise foorumi pealt mind huvitavat eset ja kui ma julgesin küsida eseme pilti, siis soovitati osta.ee pealt vaadata. Igaks juhuks jätsin äri pooleli....
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Üksik Hunt

Postitus Postitas Üksik Hunt »

See sell kes seal seda müüb, on kas loll või lihtsalt laisk, sest kui endal pole digikat, siis kindlasti on mõnel tuttaval kellelt saaks laenata, ja pildid ära teha. Ilmselt lihtsalt kaup selline, et ei kannata eksponeerimist. Eraldi teema on veel selle selli kasutajanimi, mis meenutab ka midagi. Poiss pole lihtsalt kaua vastu näppe saanud :D .
Kasutaja avatar
Rändur
Huviline
Postitusi: 467
Liitunud: T Jaan 31, 2006 8:20 pm

Postitus Postitas Rändur »

Kõikse imelikum, et peale seda veel asja hind nii 2x tõusis, kui selgus et pilt ärandatud ja õiget pilti näha ei saagi :shock:
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

Ega kellegil pole keelatud teha "pimeostu".Kui on suur adrenaliini puudus ja sularaha ülejääk....
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”