Soomusronglase sõrmus

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
Vasta
sannaman
Kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: E Aug 30, 2010 12:16 am

Soomusronglase sõrmus

Postitus Postitas sannaman »

Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Soomusronglase sõrmus

Postitus Postitas Raudrist »

Mida tähendab originaal restaureeritud?
Aga müügikuulutuses kujutatud foto peaks olema minu kogust ja kujutatud on seal arstiteaduse tudengit tsaariajast.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
sannaman
Kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: E Aug 30, 2010 12:16 am

Re: Soomusronglase sõrmus

Postitus Postitas sannaman »

Ei mingeid "soomusronglasi" seega siis? :mrgreen:
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Soomusronglase sõrmus

Postitus Postitas Raudrist »

sannaman kirjutas:Ei mingeid "soomusronglasi" seega siis? :mrgreen:
?
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
sannaman
Kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: E Aug 30, 2010 12:16 am

Re: Soomusronglase sõrmus

Postitus Postitas sannaman »

Raudrist kirjutas:
sannaman kirjutas:Ei mingeid "soomusronglasi" seega siis? :mrgreen:
?
Minu viga, ei väljendanud end korrektselt. Postituse mõte oli selles, et mida siinsed eksperdid sellest sõrmusest arvavad. Kas tegu originaaliga või siis mitte. Kuulutuse leidsin soov.ee lehelt täiesti juhuslikult. Puhas uudishimu! :wink:
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Soomusronglase sõrmus

Postitus Postitas Raudrist »

Kes seda oskab öelda! Võib olla vana originaal, mis on läikima vuntsitud, võib olla kaasaegne töö. Lisaks kõigele ei pruugi üldse militaarne olla.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
Kasutaja avatar
Plönn
Huviline
Postitusi: 720
Liitunud: E Dets 31, 2007 3:11 pm

Re: Soomusronglase sõrmus

Postitus Postitas Plönn »

Minu "tagasihoidlik arvamus" on, et tegu on perverditud uusnikerdisega :? , püütud on matkida nn Eesti Leegioni tüüpsõrmust, mis pole tulnud ilmselt edukalt välja, :lol: ,ning siis on nuputatud juurde soomusrongi demagoogia :?
Ma selle kärakaga vestlesin millalgi läbi telefoni, jutt on kas võhiklik või jämedalt öeldult suisa debiilne :? , eset olevat lapitud/paigatud/turgutatud kullasepa poolt vms, peaasi et ikka kantav oleks :lol: ,paraku olevat kadunuks jäänud sektoriga osa, millel justnimelt proov olema aga peaks.
Ühesõnaga, :) , hipile või punkarile, kuid mitte Kodumaa ajaloohuvilisele :wink:
מוצר מדבקה חבר שעובד בחברה שמיבאים את המסך הנ'ל ממליץ בחום רב לא לגעת ?
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”