Märk , mida arvata ?

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
Vasta
MK45
Kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: T Dets 25, 2012 9:49 pm

Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas MK45 »

Tere , sooviks teie autoriteetset arvamust antud veterani märgi ehtsuse kohta , materjaliks tombak . Markeering , tähed SAW !
007.JPG
007.JPG
006.JPG
005.JPG
004.JPG
003.JPG
003.JPG
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8110
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas uscha »

Tegemist on koopiaga - originaalid olid 800 prooviga hõbedast või alumiiniumist.

Awards of this badge took place before the outbreak of war only and can be produced in both 800 Silver and aluminum. Lower quality wartime badges were produced as replacements or duplicates and were not official award pieces.


Natuke informatsiooni SIIT
foorum.rindeleht.ee
punkriehitaja
Huviline
Postitusi: 879
Liitunud: L Mär 20, 2010 11:42 am

Re: Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas punkriehitaja »

mis on selle märgi nimi.
punkriehitaja
Huviline
Postitusi: 879
Liitunud: L Mär 20, 2010 11:42 am

Re: Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas punkriehitaja »

sain juba teada.
viiking
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: L Aug 09, 2008 12:14 am

Re: Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas viiking »

Millega siis tegu ikkagi?
lauri
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: P Okt 27, 2013 6:53 pm

Re: Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas lauri »

Ülaltoodud uscha lingil ju ilusti kõik kirjas.
MK45
Kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: T Dets 25, 2012 9:49 pm

Re: Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas MK45 »

PILOT COMMEMORATIVE BADGE , mina tõlgiksin kui lufti piloodi märk kauaaegse ja eeskujuliku teenistuse eest !
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Re: Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas Raudrist »

Märgid on pisiplastika kunstiteosed, mis peavad andma edasi teavet kandja kohta. Eriti kehtib see igasuguste ametkondlike ja teenetemärkide kohta. Nii ka sellel märgil, kus tavapäraselt agressiivse ja tegevana kujutatud kotkas on tiivad kokku pannud ning laskunud kaljule puhkama. Ehk siis veteranpiloodi märk.
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
MK45
Kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: T Dets 25, 2012 9:49 pm

Re: Märk , mida arvata ?

Postitus Postitas MK45 »

Eelneva postitusega täiesti nõus ! Aga ausalt öelda olen segaduses , sest Niemann,i kataloogis on antud märgid , mis tehtud nii tombakust , kui tsingist , seega küsimus , kuivõrd usaldatav on eelnevalt nimetet ekspert ? Antud märk jõudis minu kätte aastat 16 tagasi Kiviõli kandist ! Toona seoses tööga sai palju mööda Eestimaad ringi liigutud ja igasse ettesattuvasse antiigipoodi või turule ka pilk peale visatud aga selliseid koopiaid mina ei ole rohkem kohanud , sellal olid vaid mingid rõveräiged tinaplönnid , kusjuures pooled neist veel omakorda tundmatute käsitööliste haiglase fantaasia viljad ! Mis mind eriti selle märgi juures häirib on markeering S A W olen otsinud , kuid mina sellist tootjat leidnud ei ole !
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”