SS ohvitseri müts.

Kardad, et on koopia? Postita siia!
Otsid kinnitust eseme originaalsuse kohta? Postita samuti siia!
A-ruudus
Huviline
Postitusi: 465
Liitunud: P Jaan 29, 2006 12:08 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas A-ruudus »

Müts ise maksis ca. 350.- pluss märgid. Eks ma siis midagi 400 eegu ringis küsiksin.
Mulle võite alati väärtusetut ida-saksa kraami pakkuda.
Wiking

Postitus Postitas Wiking »

Panen siia näiteks siis kõrgkvaliteetse koopiatoodangu, Allgemaine SS'i ohvitserimütsi, sealtsamast eelpool nimetatud Norra lehelt:
Pilt
Viimati muutis Wiking, N Aug 31, 2006 6:54 pm, muudetud 1 kord kokku.
Wiking

Postitus Postitas Wiking »

Ja veel üks..
Pilt
Kasutaja avatar
Zzirk
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Juul 23, 2006 9:03 pm
Asukoht: Liefland
Kontakt:

Postitus Postitas Zzirk »

Voh seda on juba ilus kaeda :shock:
Põhimõtteliselt peaks "venelast" ka saama Allgemaine vormi suruda küll :roll: Traadist võre seest ära.Küljed alla,tipp püsti.Aga miskit peaks seda vormi kah ikkagi vist toetama.Mingi traat teha. Siis oleks ikka tunduvalt tõetruum.
Kuid kas Mõmmi müts oma valge kupliga on ikka sakslase koopia?
Ei tule nagu ette.Mereväes-Seal jah.Göringil oli ka valge...aga SS-il :roll: :?:
Huvitavad Aegna Merekindluse ajateenistuse fotod 1930-1935.
A-ruudus
Huviline
Postitusi: 465
Liitunud: P Jaan 29, 2006 12:08 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas A-ruudus »

Siin on näha valge kupliga SS-mütsi originaal: http://www.axishistory.com/index.php?id=5175
Mulle võite alati väärtusetut ida-saksa kraami pakkuda.
Kasutaja avatar
Zzirk
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Juul 23, 2006 9:03 pm
Asukoht: Liefland
Kontakt:

Postitus Postitas Zzirk »

Selge :wink: Kindral siis.Pole eriti näind nii kõrgeid ohvitsere kuskil...Taolist mutsi polegi vaja eriti vormi väänata.(kui iseteha)
Huvitavad Aegna Merekindluse ajateenistuse fotod 1930-1935.
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Selge Kindral siis.

Valge on üleüldine suvi vai troopika. Olid sa kindral vai leitnant polnud vahet.
Kasutaja avatar
Zzirk
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: P Juul 23, 2006 9:03 pm
Asukoht: Liefland
Kontakt:

Postitus Postitas Zzirk »

Tore!Tundub,et mütsid on ammendamatu teemaa...Aga piirdun veel ühe küsimusega.Nimelt see mütsi vorm.Täpsemalt küljed allapoole ja esikülg ülesse.Miks osa olid ümmargused,teised niimoodi väänatud.Ehk on lihtsalt erinevad partiid,või mingi muu lihtne põhjus...Ei tea.

Mütsidest veel niipalju,et Venemaa praegused mütsid(osa)on ikka suht koomilised.Mehed nagu vihmavarju all.Ehk see ongi eesmärk... :lol:
Huvitavad Aegna Merekindluse ajateenistuse fotod 1930-1935.
Wiking

Postitus Postitas Wiking »

Tervitused!

Jah, vanemad saksa mütsid olid nö tavalisemad. 30ndate keskpaigust aga tuli juba see ilusa kujuga, nüüdseks juba klassikaks saanud, mütsivorm.
napoleon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: R Jaan 27, 2006 6:24 pm
Asukoht: Vasta küla
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

Jutt küll mütsidest aga need vormid seal www.1944shop.com -is olid küll jubedad.
Aga mina olen Moskvas käinud!
Wiking

Postitus Postitas Wiking »

aga need vormid seal www.1944shop.com -is olid küll jubedad.
Mis on autentsetes vormides seal jubedat :?: Ei jaga kohe mitte sinu arvamust :!: Seal ühed paremad repro mundrid, mis saadaval :!:
napoleon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: R Jaan 27, 2006 6:24 pm
Asukoht: Vasta küla
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

Palun ütle, et sa teed nalja. Kas sa ikka nägid KUS oli alumine vormi nööp ja panid sa tähele vormide üldpikkust?
Aga mina olen Moskvas käinud!
Wiking

Postitus Postitas Wiking »

Mis siis vormi üldpikkus oli? Ma ei viitsi hetkel uurima minna. Tean, et need, kes ostnud, on küll igati asjaga rahul olnud. Ise pole sealt vormi ostnud. Jah, osadel jah tundus nööp liiga madalal. See ei tähenda, et kõigil.
napoleon
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: R Jaan 27, 2006 6:24 pm
Asukoht: Vasta küla
Kontakt:

Postitus Postitas napoleon »

Saksa vormid on üldjuhul lühikesed, nende vöökoht on 2,5cm üleval pool naba. Ohvitseride vormidel olid reeglina hõlmad kõrgemal kui varruka alt äär. Kindlasti on seal veel kahtlaseid asju mida kõike kohe ei näe. Ja kui suured eksperdid need vormi ostjad olid? Inimeste tahtmised on ju erinevad, mõni hindab ainult originaal,i teisele piisab pildiga T-särgist küll. Mulle nad lihtsalt ei meeldi, ütleks siis, et meenutavad Saksa vorme. :wink:
Aga mina olen Moskvas käinud!
Wiking

Postitus Postitas Wiking »

Ok, eks sa tee vormide alateema ja too sinna välja parimad pakutavad vormid! Mind ja foorumi kamraade, usun, et huvitaks teema küll. Oled ise ka mõne valmis teinud? :D
Viimati muutis Wiking, E Sept 04, 2006 11:33 pm, muudetud 1 kord kokku.
Vasta

Mine “Originaal & Koopia/Authentic & Fake”