Pilte Saksa miinikastidest???

Kõik, mis puudutab padruneid, mürske, miine jne.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Õige tegu!

Postitus Postitas kortik »

Müts maha.Õige tegu!
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Aga mina olen ka paha,kui ostan siis toetan nende lollikeste tegusid.Ma küll ei saa aru mis vägi 100 kr eest ajab inimest eluga riskima.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8175
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Pidage nüüd mehed ! Mina pole sellist asja küll kuulnud ,et Kurtnas või mujal laadal deaktiveerimata pomme ja granaate parseldatud oleks ??
Roostetanud püssitorujurakad on küll läbi puurimata , aga neis võib ainult kas väga hea või haige kujutlusvõime relva näha.
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Õigus!

Postitus Postitas kortik »

Õigus kamraad Ivalo! Elad õiges kohas.On maakondi,kus piisab ka roostetanud torust.Relvaseaduses pole kirjas roostes torust, vaid vintaraust, padrunipesast, revolvritrummlist, lukust.........ehk siis olulisest osast.Kuni ekspertiis ükskord koostab oma akti, et see vintraud pole vintraud on ikka hulk närvirakke hävinenud.Sama ka mürskude sõpradega-kui ikka leitakse ühest tühjast mürsukestast lusikatäis lõhkeainet, proovi tõestada vastupidist.Seepärast ma soovitangi just noorematele foorumikaaslastele algul sügavalt mõelda ja siis midagi teha.Ega minagi kolmkümmend aastat tagasi pühak polnud, kui rauda, mida praegu näeb muuseumis oli igal teisel tatikal ja korralik pannal maksis koos rihmaga terve varanduse-4-5 rubla.Ja mingi tavaline toru mitte eriti rohkem.Aga need ajad on möödas.Nagu on möödas miilitsalastetuba, alaealiste asjade komisjon ja töökollektiivi käendus.Seadused võivad meeldida või mitte, nad on täitmiseks, kas keegi kritiseerib neid või mitte.Pika jutu lõpetuseks soovitan hoida seda, mida tohib hoida.Igatahes magan paremini, kui tean, et kõik mis seifis ja signa all seisab on õige ja seaduslik ning pole vaja karta uksekella........Jälle tuli pikk ja väga isalik jutt.Palun siiralt vabandust, lihtsalt valus teema.Mitu normaalset meest lihtsalt oma rumalusest ehk lollusest kõrbenud.Emotsioonid emotsioonideks aga seaduse silmis on nad tahtmatult või tahtlikult sooritanud vea, mille eest tuleb vastust kanda.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Vasta

Mine “Laskemoon/Ammunition”