Seiklus metsas 8. aprillil ...

Jutud, mida on rääkinud Saksa poolel võidelnud isad, vanaisad, vanaonud jne ...
Vasta
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Seiklus metsas 8. aprillil ...

Postitus Postitas soadf »

Sai möeldud klassivennaga metsa minna ja sai valitud ikka väga vale päev ,vist sellel päeval löödi risti kristuse sohilaps jeesus!No ja meie metsas käik kujunes ka kannatuste rajaks.Hommik algas sellega ,et olin oma metallvarrega labida maale jätnud ja otsisime Kuressaare linna labidat ja löppuks saime.(Vahe peal oli mötte ,et tuleb surnuaeda labidat laenama minna :oops: ).Nii Läksime siis Sörve ära Löu küla maadele.6 kuuenda augu kaevamisel murdus labida vars ja siis remontisime seda kiviga,saime önneks korda ja pidu vöis jälle edasi minna.Siis nägime metsas Eestimaist Anakondat:

Pilt

Peale seda murdus labida käepide ja asi läks möruks kätte ära.Eksisime metsa ära,kuna seal oli palju lagendike ja kasvatatud kuusemetsad millest läbi andis pressida.Käisime mingi 2 km niisama maha ja siis nägime suure lagendiku peal ,et tee paistab aga teeni oli umbes 1km aga see oli muutunud märgalaks ja sellest mööda ka minna ei saanud ega siis mitte, sai tennistega vette ronitud ja tee peal ,algul oli jalas külm aga pole hullu.Aga midagi sai leitud ka vähemalt:

Pilt

Pudel peaks olema EW-ajast.

Siis sai mindud Kaimri-Löppe kaitse liini ,varuliini otsima.Pörutasime mööda teid RMK metsa onni juurde ,et seal löunat teha.Aaga metsamehed oli tee ära sonkinud ja siis hakkas klassivend kahe kivivahelt läbi tagurdama ja auto parem esi rattas vajus auku.Välja teda ei saanud ,kuna keegi oli sinna visanud kile ja see oli täpselt autoratta all ja rattas käis tühja ja löppuks vajus pöhja peale ää.Tuli välja ,et klassivend oli tungraua söbrale laenanud ja autot poleks ilma kätte saanud ,siis kutsusime omale abi ja see tuli üsna kiiresti kolmveerand tunniga saime tungraua ja töstsime auto ülesse ja panime ratta alla oksi ja puidu sodi ja igaks juhuks veel köie auto taha ja saime auto välja ka august.Mina siin möru näoga.
Pilt
Kui ,poleks abi saanud siis vähemalt oli 100m kaugusel metsa onn.
Pilt
Istusime maha ja puhkasime nattuke ja siis läksime varu liini otsima tunnikese metsas ragistamis ja liin oli leitud.Kena kaevikute liin oli rajatud aga jah ennem meid oli seal keegi käinud ja tühjaks värgi kaevanud.Leitime 1,5kilo saksa vindi vask kestasid ja mina oli vähemalt röömus.Aga ,kes meile appi tuli töi meile uue labida ka ja see sai ka veel poleks murtud ja seda enam ei andnud parandada töime autos vana nuia ja see kurat jäi puujuure vahele kinni ja klassivend sikutas selle välja ja see tuli sellise hooga ,et temal oli pärast otsaesine verine :? Leitime midagi söjamasinast ka:
Pilt

Tulemused: Leitsime midagi kotti täiteks ja varu liin oli ka hea avastus.
Viimati muutis soadf, K Apr 11, 2007 6:32 pm, muudetud 1 kord kokku.
Raudrist
Veteran
Postitusi: 2549
Liitunud: L Apr 22, 2006 8:48 pm

Postitus Postitas Raudrist »

Nastiku portree on Sul küll hästi õnnestunud!
PALUN PAKKUDA EW JA TSAARI-VENE MÄRKE , MEDALEID , VORMIELEMENTE , POSTKAARTE , FOTOSID, DOKUMENTE JA MUUD.
5223353
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

See klassivenna tehtud kuna endal unus fotoka akut laadida.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8181
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Tubli Soadf!
Kasvõi see piltidelt nähtu tükike loodust (ja veel militaarse hõnguga) suisa palsam linnavurledele. :D
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Postitus Postitas kass »

Soadf, on jäänud mulje, et Sa suht tihti käid metsas, vai eksin? Igatahes oleks sellised fotoseeriad väga teretulnud, ükskõik kui väikest vai suurt ka retkedel ei leidu!
Ja nastik on tõest vinge!
soadf
Veteran
Postitusi: 1064
Liitunud: N Aug 11, 2005 9:21 pm

Postitus Postitas soadf »

Viimasel ajal on juhtunud ,et olen vähemalt 4 korda kuus käinud.Eelmine kuu käisin 8 korda.Iga kord olen midagi leidnud ja enam jaolt need ,kes kaasas saavad omale ,mis leiame ja ajalooliselt tähtsamad leiud rändavad ajalootuppa.Need asjad ,mida teised ei taha, jagan söpradele.Ise olen praeguse seisuga vötnud saksa vindi,mis ölis leos,ühe saksa kiivri.Nädalavahetusel tuleb üks operatsioon ja sellest lähemalt Pühapäeva öhtul.
Vasta

Mine “Memuaarid/Memoirs”