hinnad?

Osta, müü ja vaheta ...
Vasta
Kasutaja avatar
wolf
Kasutaja
Postitusi: 51
Liitunud: T Okt 11, 2005 10:25 am
Asukoht: tartu

Postitus Postitas wolf »

Jälle targem :) . A on kellegil aimu p38 hindadest Eestis...
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8179
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Deaktiveeritud 6-8 tonni. 8 tonnine oli viimati Raeantiigis mingi pool aastakest tagasi.
ak47
Kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: L Okt 14, 2006 10:54 pm

Postitus Postitas ak47 »

Ma käisin mõnda aega tagasi tallinnas sikupilli jahipaunas seal oli vist midagi 11000 krooniga müügil p38 aga see oli vist töökorras.
A-ruudus
Huviline
Postitusi: 465
Liitunud: P Jaan 29, 2006 12:08 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas A-ruudus »

Ei ole küsimus küll päris hinnavaatluse teemasse,aga küsin ikka - kust ja mis hinnaga saaks hankida neete,millega kiivrisisu kiivrikoore külge kinnitada?
Mulle võite alati väärtusetut ida-saksa kraami pakkuda.
Kasutaja avatar
lizard
Kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: R Aug 04, 2006 1:53 am
Asukoht: Tallinn, Estland

Postitus Postitas lizard »

Sooviks teada kui palju maksab jalaväerünnaku märk ?
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

Jalaväerünnaku märk?

Postitus Postitas kortik »

Eks ta 1500 raha kanti kisub...
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Kiro
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mär 01, 2006 10:05 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiro »

palju maksab ideaal korras Wehrmachti pannal koos rihmaga?
Samas küsimus ka tippkorras täägi hinna kohta! :roll:
Ja palju maksab väga heas korras saksa kiivri koor?(nimelt mul üks on aga ei tea palju küsida selle eest? Värv minu sulma järgi vale aga see kellelt sain ütles ,et oli vanaisa oma ja pole peale sõda keegi seda värvinud.Kui siis juba sõjaajal värvitud. Sisu pole aga muidu väga kõva koor :roll: http://beta.album.ee/album/30010775/0 (siit näeb ka pilti)
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8179
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

WH ideaalne rihm koos pandlaga oli juba aastakest 1,5 tagasi meie ühel edumeelsel müügitaadil 4.500 EEK. Kes , kui paljuks aga sellist asja tegelikult hindab ikka sisetunde asi. Kurtna nn. harju keskmine rihm koos pandlaga 2200 EEK. Sellist hinda küsiti - paljuga aga lahti saadi, seda teavad vast müüja ja ostja. Siit soovitus müüjatele -alustage ikka kohe kopsakast summast, küll kauplemise käigus see õige hind ka välja tuleb! :wink:
Ideaalkorras tääke meil ei liigugi ja selleks tuleb pöörduda otsinguga ikka vällamaa poole.
Näiteks tahab germaani onu Markus sellise orgi eest 105. EUR

Pilt

Kiivri pildist aga niipalju , et seda on või ei ole, sellise foto järgi ei ütle küll midagi.
Kiro
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mär 01, 2006 10:05 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiro »

Piltide asjus kindlasti lisan korralikud kui aega saan :)
Endal olemas ideaalkorras tääk kui ka rihm(olen sunnitud hetkel maha müüma kuna raha vaja mujale suunata)- Aga ei tea mis oleks mõistlik hind millega ära anda. 2200-ga oleks mul täägile ostja kohe olemas(isegi mitu) Mul nahk ka täägil olemas ja nr jne klapivad täielikult. Rihmale oleks ka soovija 2k-ga olemas(samuti mitu) aga süda natuke kripeldab kuna tegu tõesti korraliku rihmaga!(kui nahk natuke pehmem oleks siis oleks asi viimasepeal lausa) Polegi niivähe kulunud rihmasid väga kohanud. Nahk kulumatta ja puhas!
Eks koor ole ikka julgelt üle 1000nde kindlasti väärt ma pakun. Ikkagi tugev asi ja ka nr jne näha. Pole auke ega defekte. :)
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8179
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Unustasin lisamaks toodud näite juurde , et nahk eraldi müüduna seal 45 EUR. Pane veel saatekulud otsa ja tulebki mingi 2,5 meie raha
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Postitus Postitas brunner »

Kamraad Kiro vöiks ju oksjoni korraldada!
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Kiro
Kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: K Mär 01, 2006 10:05 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kiro »

brunner kirjutas:Kamraad Kiro vöiks ju oksjoni korraldada!
see pole tegelt paha mõte :roll: samas täägi osas leppisime nagu ühe ostjaga kirja teel enam vähem kokku asja. Kuigi õiguslikus mõttes on tehing kehtiv alles peale asja lõpplikku üleminekut :lol: ! Aga arvan,et 2200kr peaks olema suhteliselt mõistlik hind ja ei hakka vist pilli katki puhuma selle pärast(kuigi haistan ,et kindlasti leiaks sinna ehk mõned sajad lisaks). Arvan ,et oksjonile panen teised taiesed.(mul paar koort, üks teritatud tääk, ja ehk leiab veel midagi põnevat juurde :) ) Samas alati võib mulle teha privasse antud asjade kohta pakkumisi. Enne kui asi pole omanikku vahetanud on kõik saadaval :roll: (Nodi asub Tallinnas) Põhi küsimus ikkagi väga heas korras rihma hind ?Rihm on sellises konditsioonis mis on pealehel müüdavad 1400kr-sed taiesd. Ja pannal samuti ideaal korras. Väga hea komplekt ühesõnaga!

NB!!!Kuna puudu olev resurss leitud jäävad Tääk ja rihm alles :)!!!
Viimati muutis Kiro, R Nov 17, 2006 5:00 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Postitus Postitas plekkpea »

Ka Eestist võib leida ideaalses korras tääki. Aasta tagasi ostis mul tuttav 2 tääki Balta turult hinnaga 500 tk. Täiesti uued veel määrdes. Mingi vennike olevat toonud 5 tükki müüki, küll aga polnud nahka. Kui keegi soovib võin pildi ka üles kuskile riputada. Tuttav käib tihti seal ja ostab nö. niisama neid asju, et raha asja ette läheks.
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8179
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Postitus Postitas ivalO »

Kuidagi liiga müstilised need Balta turu lood. Seal Jurka ja teisigi ,kes kogu toodaval-liikuval kaubal silma peal hoiavad! Isiklikult pole seal mingit odavat kaupa küll silmanud. Keegi militaarist mingi aeg ostis mälestuse saksa kiivrist 480 eeguga. Mina poleks sellise eest 100 eeku ka välja käinud. Aga muidugi tõsi on , et tuleb olla õigel ajal -õiges kohas ja ongi kogu valem.
Kas täägid ikka olid sakslased?
Kasutaja avatar
kortik
Veteran
Postitusi: 4146
Liitunud: K Nov 23, 2005 1:03 pm
Asukoht: Muistne Läänemaa

???

Postitus Postitas kortik »

K98 täägi jutt hinnaga 500 raha, tundub tõesti müstiline. Ma usuksin seda asja ainult ühel juhul-kui mees, kes turul putkat peab, ostab täägid suvaliselt sellilt 500 rahaga. Aga, et ta neid (kui nad ikka olid ideaalsed) neli-viis korda madalama hinnaga müüb??? Kui aga oli tegu täiesti ärakrööbatud/ruunatud tääkidega, siis võib isegi uskuma jääda.
ajalugu, ajalugu ja ajalugu...
Vasta

Mine “Ost & Müük/Buy & Sell”