Ajaloolised sõjameeste pildid lähevad kaubaks ...

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Kasutaja avatar
Parabellum
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: L Sept 26, 2009 10:49 am
Asukoht: Reval

Re: Ajaloolised sõjameeste pildid lähevad kaubaks ...

Postitus Postitas Parabellum »

turmvüürär kirjutas:
õpetaja kirjutas:
Poisitatid üritavad olla kõvad sõjanduse asjatundjad ,paljud neist üldse aega on teeninud, virtuaal kangelased...
8)
Ära nüüd liiga kõrgele kah hüppa, võib libastuda. Ega ma paha pärast, lihtsalt kogemusi on palju...

terv
õ
Loodetavasti pole Sa see õpetaja,keda siin poisikeste poolt lähiminevikus "kiusati" tahvli ees...
Ei ole minu teema aga herr Turmvüürär,kas keegi on sind kusagilt hammustanud või on paar päeva tablette jäänud võtmatta?Miks sa siin kõigiga tüli norid?Mulle isiklikult jääb see arusaamatuks.Kui on midagi ütelda,siis saa inimestega kokku ja lahendage see kuidagi normaalselt ära,muidu on mul arvamus sinust enesest täpselt sinu enda väljendit kasutades,virtuaal kangelane.Totter eks...
Lõppeks ei ole ju see maarjamaa kollektorite ringkond nii kuradi suur,et ei saaks omavahel asju sirgeks räägitud.

Kui sul on minule midagi selle kommentaari peale ütelda,siis ole lahke,minu number on taskus +372 56 434 20 või kui see ei sobi,siis nimeta aeg ja koht,saame kokku ja ma kuulan sinu kriitikat. No hard feelings....

:)
"Si vis pacem,para bellum."
õpetaja
Huviline
Postitusi: 229
Liitunud: N Sept 08, 2005 2:56 pm
Asukoht: EW

Re: Ajaloolised sõjameeste pildid lähevad kaubaks ...

Postitus Postitas õpetaja »

Ega nimi meest ei riku 8) Minu "õpilased" ei kiusa, ega nad pehmod ei ole :twisted:

Muuseas mulle tundub, et sarnaselt kõigile teistele huvilistele on ka Sinul vaid üks nina ja kaks kõrva. Seega oled samasugune ja mitte parem :wink:

õ
turmvüürär
Huviline
Postitusi: 155
Liitunud: T Apr 06, 2010 2:28 pm

Re: Ajaloolised sõjameeste pildid lähevad kaubaks ...

Postitus Postitas turmvüürär »

Parabellum kirjutas:
turmvüürär kirjutas:
õpetaja kirjutas:
Poisitatid üritavad olla kõvad sõjanduse asjatundjad ,paljud neist üldse aega on teeninud, virtuaal kangelased...
8)
Ära nüüd liiga kõrgele kah hüppa, võib libastuda. Ega ma paha pärast, lihtsalt kogemusi on palju...

terv
õ
Loodetavasti pole Sa see õpetaja,keda siin poisikeste poolt lähiminevikus "kiusati" tahvli ees...
Ei ole minu teema aga herr Turmvüürär,kas keegi on sind kusagilt hammustanud või on paar päeva tablette jäänud võtmatta?Miks sa siin kõigiga tüli norid?Mulle isiklikult jääb see arusaamatuks.Kui on midagi ütelda,siis saa inimestega kokku ja lahendage see kuidagi normaalselt ära,muidu on mul arvamus sinust enesest täpselt sinu enda väljendit kasutades,virtuaal kangelane.Totter eks...
Lõppeks ei ole ju see maarjamaa kollektorite ringkond nii kuradi suur,et ei saaks omavahel asju sirgeks räägitud.

Kui sul on minule midagi selle kommentaari peale ütelda,siis ole lahke,minu number on taskus +372 56 434 20 või kui see ei sobi,siis nimeta aeg ja koht,saame kokku ja ma kuulan sinu kriitikat. No hard feelings....

:)
:D... Tõepoolest ,siinsetele lugejatele ,kes telgitagusega kursis pole ,jääb paljutki mõistmatuks,aga pole hullu ,kui keegi vajab lähemaid selgitusi,siis minu kontaktid on asjaomastel teada...,sinuga parabellum kohtume peatselt.
Kasutaja avatar
Parabellum
Huviline
Postitusi: 696
Liitunud: L Sept 26, 2009 10:49 am
Asukoht: Reval

Re: Ajaloolised sõjameeste pildid lähevad kaubaks ...

Postitus Postitas Parabellum »

turmvüürär kirjutas:...,sinuga parabellum kohtume peatselt.
Njah,põnevus tapab... :wink:
"Si vis pacem,para bellum."
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”