Kurtna laat.

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Vasta
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas brunner »

Tore oli näha vanu tuttavaid :) Kastimajandus sai lisa.
Ühte meest,kes pidi kogu aeg kohe ära minema,nägin ise ära minnes ikkagi platsil tolmutamas :) Järelikult oli huvitav laat.
Pleku ,kas naabrineti nime said löpuks tääda ???
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Aspelund
Huviline
Postitusi: 273
Liitunud: T Okt 07, 2008 10:00 pm
Asukoht: Tallinn/Viljandi

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas Aspelund »

Pileti teemast:

2 eurot on napilt üle 30 krooni. Kahe õlle raha. On selle maksmine kaks korda aastas nii hirmuäratav?

Asjast: See kümnekroonine pilet ja kleeps olid meil olnud aastaid. Inflatsioon oli sellest jätnud räbalad. Aga klubi peab ürituse eest maksma renti, makse riigile, kandma kulusid näiteks kemmergute ja teede sulgemise näol. Ja teenitud raha ei lähe mitte laristamisele, vaid selle eest korraldatakse vanasõidukite sajandi suursõitu ja tehakse muid vanatehnikakultuuri edendamisega seotud toiminguid.

Ise kuuest hommikul kaheni päeval väravas istudes julgen väita, et platsilt välja voolanud inimesed oli enamuses oma päeva ja tehtud kulutusega rahul.

A.
Kasutaja avatar
Borja
Veteran
Postitusi: 1636
Liitunud: R Dets 21, 2007 10:00 am
Asukoht: Siilis

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas Borja »

Üritus ise oli kahtlemata väga lahe - pole mingit kahtlustki. Ja ilmselt kulub ka see kaheeurone sissepääsuraha korralduskuludega olematuks :wink:

Endal oli nii 2-3 aastane paus selle laada külastamisel. Paistis aga kohe silma, et militaarvanavara osatähtsus on Kurtna üritusel ikka kõvasti langenud - kui võrrelda viimast laata näit kümnendi algupoole omadega. Ei tea, kas militaarantiik on otsa lõppimas vä?
Et tehnikameestel (kes ongi ju laada pärisperemehed) pole sest muidugi midagi, militaarvanavarahuvilistele jälle nats kurb :roll:
Otsin Tallinn ARSENAL-i varianti Mossini täägist..
Vahipataljoni auvahtkonna M14-automaatvindi M6-tüüpi kroomitud paraadtääki tahan ka..

Võib pakkuda kõiki eksootilisi tääke..
aivar74
Huviline
Postitusi: 326
Liitunud: T Dets 04, 2007 5:20 pm

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas aivar74 »

Päev igati kordaläinud,lõpuks sain R-12-le viimased puuduolevad jubinad,saab hakata kokku panema.
Kas keegi sellest tohutust EW kraami letist ka pilti tegi,oli ikka mida vaadata.
ivar64
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: T Juul 18, 2006 3:53 pm

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas ivar64 »

Kas said filtrist lahti või unustasid....?
Kasutaja avatar
lukk
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: E Nov 27, 2006 9:34 pm

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas lukk »

Kergitan vana teema taas ülesse, kas oktoobrikuine laat oli esimeselt nädalavahetusel ?
Kasutaja avatar
ivalO
Moderaator
Postitusi: 8188
Liitunud: E Aug 08, 2005 12:04 am
Asukoht: Lilleküla

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas ivalO »

2. oktoober Kurtna laat / Tagadi restauraatorite päev
Kasutaja avatar
igasugust
Huviline
Postitusi: 359
Liitunud: P Mär 02, 2008 1:06 pm
Asukoht: Dorpat

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas igasugust »

Tere
Ega keegi Lõuna- Eestist ei lähe laadale? Oleks ka huvi minna. Olen nõus maksma ka kütuse raha.
Kui keegi saab aidata siis 53292146 sealt saab alanti mind kätte.
SSander
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: N Apr 07, 2011 11:14 pm
Asukoht: Estland Haapsalu/Suurupi

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas SSander »

ise olen koguaeg käind ja soovitan minu arust on kraami kui palju ainult kas rahakott kannatab hinnad on iga aastaga natuke suuremaks läind see ei meeldi eriti muidu väga hea sündumus pere üritus nagu :lol:
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas Kriuks »

SSander kirjutas:ise olen koguaeg käind ja soovitan minu arust on kraami kui palju ainult kas rahakott kannatab hinnad on iga aastaga natuke suuremaks läind see ei meeldi eriti muidu väga hea sündumus pere üritus nagu
Suurtähtede ja kirjavahemärkide kasutamine tuleks kindlasti kasuks ning teeks selle jada arusaadavaks juba esimesel lugemisel. Muidu on kõik kõvad eestlased aga emakeele reegleid ei pea millekski :evil: ...
kass
Veteran
Postitusi: 3239
Liitunud: K Aug 24, 2005 2:07 pm

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas kass »

Kriuks kirjutas:
SSander kirjutas:ise olen koguaeg käind ja soovitan minu arust on kraami kui palju ainult kas rahakott kannatab hinnad on iga aastaga natuke suuremaks läind see ei meeldi eriti muidu väga hea sündumus pere üritus nagu
Suurtähtede ja kirjavahemärkide kasutamine tuleks kindlasti kasuks ning teeks selle jada arusaadavaks juba esimesel lugemisel. Muidu on kõik kõvad eestlased aga emakeele reegleid ei pea millekski :evil: ...
Toetan eelkõnelejat!
Paluks pakkuda kõike Vabadussõja, EW sõjaväe ja II M.s Punaarmeega seonduvat (eriti eestlased Punaarmees ja Lend-Lease temaatika). Otsin "Tartu" kolpa ja kotkast.
SSander
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: N Apr 07, 2011 11:14 pm
Asukoht: Estland Haapsalu/Suurupi

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas SSander »

Suured vabandused. :oops:
Aspelund
Huviline
Postitusi: 273
Liitunud: T Okt 07, 2008 10:00 pm
Asukoht: Tallinn/Viljandi

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas Aspelund »

Kõigile huvilistele meeldetuletuseks, et järjekordne Kurtna laat toimub juba eeloleval pühapäeval, 2. oktoobril.

Müügis klassikaline kokteil vanatehnikast vanamööblini.

Väravad avatud kella 6-st varahommikul kuni viimane kaupleja asjad pakib.

Sissepääs 2 eurot.

Kohtumiseni Tagadil.

Asp
SSander
Kasutaja
Postitusi: 26
Liitunud: N Apr 07, 2011 11:14 pm
Asukoht: Estland Haapsalu/Suurupi

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas SSander »

See aasta oli ikka vägev :lol: .Inglise kiiver orginaal (üks kuuli auk oli küljepeal) -12 euri :shock: .Rahvast oli ka palju,mina iga tahes nautisin.Kes ei tulnud siis proovige tulla ikka järgmine kord. Varsti peaks uuesti tulema kurtna laat mingi aprill või märts? Tulge ei kahetse
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5351
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Re: Kurtna laat.

Postitus Postitas Kriuks »

Minu põhiostuks jäi seekord seni puudunud gaasilinakott koos asjakohase varustuserihmaga ...
gaas.JPG
Kuid kus on siis nende kaasfoorumlaste heietused ning pildimaterjal, kes täna raskete raua- und kastikoormatega platsilt minema vaarusid? :shock:
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”