Muudatused!

Sõjaajalooga seotud teemad, mis muude kategooriate alla ei sobi ...
Vasta
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: muudatused!

Postitus Postitas divine »

See nupp on näha alles siis kui "POSTITA VASTUS" aken avatud on.
Ok, see ikkagi kuidagi imelik. Praegu ma sain asja nii tehtud, et 1) kopisin su teksti, 2)tegin "postita vastuse" lahti 3)vajutasin toolbaril "quote" 4) peistisin sinna sinu teksti. Aga see pole mu meelest normaalne, norm oleks, kui tsiteerimisnupp oleks iga postituse juures. Kuskil adminni setingutes seda timmida ei anna?
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Kasutaja avatar
plekkpea
Veteran
Postitusi: 1450
Liitunud: P Mai 07, 2006 5:30 pm
Asukoht: Harju

Re: muudatused!

Postitus Postitas plekkpea »

No ainukese viguri leidsin parajate parameetritega, pohhui, juba plaanisin arvutile selgeks teha, kes on majas peremees. :mrgreen: Kuigi keegi hea inimene võiks ära seletada avatari suuruse parajaks nikerdamise kunsti.
10 ploomi=3 õuna, 1pirn. 6 ploomi, 1 õun= 1 pirn. Mitu ploomi kaalub 1 pirn?
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Ilmnes veel üks probleem foorumisse postitatud piltidega.
IE'ga on pildid täies suuruses näha aga see lööb segamini foorumi struktuuri - Mozillaga on struktuur paigas aga suuremad pildid on lihtsalt poolikud.

Probleemi proovin lahendada ühe viguri paigaldamisega, mis peaks kõik liig-suured pildid kohandama etteantud mõõtudesse.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Olen registreeritud kasutajate sätted muutnud selliseks, et iga kasutaja peaks saama muuta ja kustutada oma postitusi aga reaalselt ei paista asi toimivat. On keegi endale selle 3.0.6 versiooniga tegemist teinud ja oskab ehk juhatada, mis probleem võib olla?
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Pärast 16 pikka tundi jändamist on uuendatud tarkvaraga foorum enam-vähem töövalmis. :wink:

Panin peale kõige uuema 3.0.6 versiooni, millel on mitmeid uusi funktsioone. Näiteks saab nüüd iga kasutaja ise soovitud pildid ja failid otse foorumisse laadida ilma, et peaks neid ennem imageschack'i või photobucket'isse laadima. Ma väga soovitaksingi kasutada seda uut funktsiooni, sest siis on garanteeritud piltide olemasolu ka mitme aasta pärast.

Mõned teemad, kuhu on lisatud palju pilte, võivad nüüd natuke kauem avanemisel laadida, sest suureformaadilised pildid muudetakse avanemisel kohe foorumile õigesse suurusesse (jääb ära see vasakule-paremale ning üles ja alla kerimine).

Nagu ma ennem siin teemas ka mainisin siis privaatsõnumite kausta sissetulnud sõnumite kaust mahutab nüüdsest 250 sõnumit.

Hetkel on mitmed nupud veel inglise keelsed aga proovin need võimalikult kiiresti eesti keelsete vastu ringi vahetada.

Enamikele (kaasa arvatud minule endale) on uus lahendus esialgu harjumatu aga see oli ainult aja küsimus kui update ära tuli teha ... nii, et jääb üle ainult harjuma hakata.

Kui on küsimusi või jääb mõni funktsioon segaseks siis võib alati sõnumi saata ja proovin aidata!

Vigade avastamisel võiks samuti privaatsõnumi saata.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: muudatused!

Postitus Postitas divine »

Ma praegu teises arvutis ja "quote" täitsa olemas.
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Olen kindel, et see "Quote" nupp on ka Sinu esimeses arvutis olemas nüüd. :wink:
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
divine
Veteran
Postitusi: 2819
Liitunud: K Juul 04, 2007 10:11 pm
Asukoht: Urwald

Re: muudatused!

Postitus Postitas divine »

uscha kirjutas:Olen kindel, et see "Quote" nupp on ka Sinu esimeses arvutis olemas nüüd. :wink:
Jess söör, ai kän bugi! Üldpilt ka kõvasti vanainimesesõbralikum!
"Maakri ja Kuke nurgal puumajas elasid kaks õde litsi, väga soojad mälestused." (tundmatu klassik, 2013)
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Mingi anomaalia on registreeritud kasutajatega - praegu näitab foorumi alumisel äärel, et neid on 921 kuigi enne foorumi tarkvara uuendust oli neid üle 990 (praegu näitab administraatori paneel samuti 993). Kõik kontod on siiani alles aga on väike võimalus, et mõnel kasutajal võib tekkida probleeme sisse logimisega. Saatsin selle võimaliku probleemi kohta igale kasutajale ka kirja.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Kriuks
Moderaator
Postitusi: 5349
Liitunud: T Aug 09, 2005 5:09 pm

Re: muudatused!

Postitus Postitas Kriuks »

uscha kirjutas:Saatsin selle võimaliku probleemi kohta igale kasutajale ka kirja.
Hea kaaskiri oli päises :D ...

Järgnev on e-kiri saadetud teile foorumi "www.wehrmacht.pri.ee"
administraatorilt. Kui see on spämm, sisaldab sõimu või muid solvavaid
kommentaare, siis võta ühendust foorumi administraatoriga:
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Mnjah - see tuleb automaatselt kaasa.
Loodan, et Sa sealt midagi solvavat ei leidnud, sest muidu peaksin ma ennast peegli ees noomima hakkama. :roll:
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Bigboss
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: K Jaan 31, 2007 5:48 pm

Re: muudatused!

Postitus Postitas Bigboss »

vaatan, et ei ole ainult wehrmacht.pri muutunud vaid ka Antik-War leht.
Kasutaja avatar
uscha
Administraator
Postitusi: 8115
Liitunud: P Aug 07, 2005 6:03 pm
Kontakt:

Re: muudatused!

Postitus Postitas uscha »

Tänu sellele foorumi uuendamisele võtsin ette ja muutsin ära ka EW lehe ülesehituse, mida olin plaaninud teha juba päris pikka aega. Kui varem koosnes see leht 90% ulatuses ainult fotodest siis nüüd paigutasin kõik fotod ühe alalingi alla ja lisasin 6 uut alalinki. Hetkel sai lisatud materjali "Auastmed & Ametikohad" ning "Laulud" linkide alla. Kõige suurem peavalu tekib ilmselt väeosade ja KL malevate ajalugude leidmisega (kirjutan LEIDMISE kuna loodan need tõesti valmiskujul kuskilt leida ja ei pea seetõttu ise hakkama kõike koostama - olen laisk). Olen kindel, et siit foorumist mõni omab või vähemalt teab, kus kohast võiks leida http://wabariik.wehrmacht.pri.ee/ esimeses kahes alalingis nimetatud üksuste/malevate ajalugusid ja kui omab/teab siis ehk on nii lahke ja jagab oma materjale/teadmisi minuga. Loomulikult saab kodulehel ära märgitud, kes on mingi konkreetse materjali kokku pannud ja kogu au läheb autorile.

Uuendatud Wabariigi lehe ülesehitus näeb välja selline http://wabariik.wehrmacht.pri.ee/
foorum.rindeleht.ee
nublu
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: T Juun 12, 2007 7:07 pm

Re: muudatused!

Postitus Postitas nublu »

Väeosade ajalood saab kerge vaevaga kopeerida vanadest Sõdureist.

http://digar.nlib.ee ja otsingusse näiteks väeosa nimetus...
Kasutaja avatar
brunner
Veteran
Postitusi: 2018
Liitunud: N Jaan 26, 2006 1:09 pm
Asukoht: NIFLHEIM Metsapoolel

Re: muudatused!

Postitus Postitas brunner »

Uchavüürer,Priit Silla koostatud Kaitseliit Sakala malev 1937+2002 tuleb sinu juurde,kui tahad. :wink:
Meine Ehre heisst Treue http://sojavaramuuseum.ee/
Vasta

Mine “Kasarmu Ees Tänaval/Varia”